Windows için Microsoft PowerPoint’i İndirin

Windows için Microsoft PowerPoint'i İndirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Windows için Microsoft PowerPoint Indir

Slaytlarınızı parlatın

Microsoft PowerPoint, endüstrinin denenmiş ve gerçek sunum yazılımı olarak kalmaya devam eden yenilikçi yeni özellikler sunarken eğrinin önünde yer alıyor.

Microsoft, Microsoft PowerPoint 2016 ile birlikte sunum yazılım endüstrisi de dahil olmak üzere birçok nişe öncülük etmektedir. PowerPoint’e tek bir yazılım indirerek veya bir Office 365 (O365) aboneliği ile erişilebilir. O365 aboneliği, kullanıcılara Microsoft Office ürünlerinin tam setine erişim sağlar: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive ve Skype. Aylık ücret düşük olduğundan ve Microsoft’un tam işletme üretkenlik paketine erişim sağladığı için çoğu kullanıcı Office 365 aboneliğini tercih ediyor.Bazı PowerPoint’in en yeni ve en yenilikçi güncelleştirmeleri yalnızca O365 kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Office 365’e sahip olanlar, mobil cihazlar için PowerPoint de dahil olmak üzere Microsoft’un mobil uygulamalarına erişebilir ve projeleri tüm cihazlarınızda otomatik olarak senkronize edebilir. Microsoft Office Online aracılığıyla PowerPoint, kullanıcıların bir sunumda eşzamanlı olarak işbirliği yapmasına, iş akışını kolaylaştırmasına ve ekip çalışmasını geliştirmesine olanak tanır. En son sürüm ayrıca, kartvizitler, takvimler, el ilanları, fotoğraf albümleri, iş planları ve elbette iş sunumları dahil 40’tan fazla kategoride şablonlar sunmaktadır.

Microsoft, kullanıcıların uzmanlarla bağlantı kurabildiği, yenilikleri görebildiği ve yazılımlarından en iyi şekilde yararlanabileceği Office Blog’ları ile alakalı. Microsoft, büyük ölçekli sunumlar için destek sağlar ve kullanıcının başarısını ve memnuniyetini artırmak için çeşitli konularda ipuçları sunar. Yazılım programının kendi içinde, istenen sunumu elde etmek için PowerPoint’in araç çubuklarında kolayca gezinin. İşbirliği, girdilerine ihtiyacınız olduğunda başkalarını bilgilendirmek için slayt yorumları içindeki @ menteşeleri kullanma özelliğiyle yükseltilir.

İşletme kullanıcıları için belki de en ilginç yeni özellik PowerPoint’in mürekkep dönüştürme özelliğidir. Kullanıcılar doğrudan “Çizim” sekmesinden çizim yapabilir ve PowerPoint bunu standart şekillere dönüştürür. Bir slaytta bir organizasyon şeması çizdiğinizde, mürekkep dönüştürücü bunu gerçek şekillere ve metne dönüştürür. Bu, anında düzenlemeleri ve beyin fırtınasını yepyeni bir seviyeye taşıyor. Bu özellik, çoğu gibi, yalnızca Windows 10 sürüm 1511 veya daha yenisini kullanan Office 365 aboneleri tarafından kullanılabilir.PowerPoint, yalnızca ortalama çalışma projeniz için değildir. 3B animasyon ve güncellenmiş slayt geçişleri gibi yeni özelliklerle öğrenciler ve hobiler, bilgilerini sergilediklerinde yaratıcı olabilirler. PowerPoint sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışır.

Microsoft PowerPoint 2016’nın “Yardım” özelliği, acemilerin kullanışlı bulacağı önceki sürümlerden geliştirilmiştir. Tüm kullanıcılar Microsoft’un standart gizlilik politikasına tabidir. Reklamları kullanıcılara hedeflemek için e-posta, sohbet, dosya veya diğer kişisel içerikleri kullanmazlar. Google ve Instagram gibi diğer büyük şirketlerden memnuniyetle farklılaştırıcı. Microsoft arama verilerini, konum hizmetlerini (etkinleştirildiğinde) ve depolanan oturum açma ve ödeme verilerini (yetkilendirildiğinde) toplar. Kullanıcılar ayarları yapmak, tarama, arama, konum, ses, medya ve ürün etkinliğini ayarlamak için Gizlilik kontrol panelinde oturum açabilir. Microsoft, gizlilik denetimlerini kullanıcı tabanının elinde tutmaya kararlı görünüyor.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Microsoft Office 365 2019 (abonelik) ve PowerPoint 2016 (yalnızca yazılım yüklemesi) Windows 10 veya macOS ile uyumludur. 32bit sürümü otomatik olarak yüklenir, ancak kullanıcılar 64bit indirmeyi manuel olarak seçebilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Google Slaytlar ve Apple Keynote, Microsoft PowerPoint’in en büyük iki rakibi. Bu üç arasındaki ilk ve en büyük fark, Microsoft PowerPoint’in ücretli bir yazılım olması ve Google Slaytlar ve Apple Keynote’un her ikisinin de ücretsiz olmasıdır.

Keynote ile gelen bazı ek özellikler de vardır, ancak PowerPoint kullanıcıları için bir yükseltmedir. Google Slaytlar, hiçbir kablo bağlamak zorunda kalmadan Chromecast, Airplay veya Hangouts aracılığıyla sunum yapmanıza olanak tanır. Bunun dışında, her programın yetenekleri çoğunlukla benzerdir, burada ve orada bazı eklemeler ve silme işlemleri vardır.

Keynote veya Slaytları denemek öğrenme eğrisine değer mi? Çoğu büyük şirket ve resmi sunum gereksinimi olan kişiler, bilindiklerine ev sahipliği yapan PowerPoint’e yani daha yakın hissedeceklerdir. Hemen hemen her aylık sürüm güncellemesiyle eklenen yeni özelliklerle Microsoft, zaten bildiğiniz bir programa ekleyerek daha kolay benimsenmesini kolaylaştırıyor.

Bizim almak

Microsoft PowerPoint, öngörülebilir gelecek için sunum yazılımı ön koşucusu olmuştur ve olmaya devam edecektir. İş dünyası ve okul için önemli sunumlar için güvenilirlik şansa bırakılamaz. PowerPoint’ten başka bir programa sıçramak, bahis tutarı zaten yüksek olduğunda risk oluşturabilir. İnsanlar onlar için çalışanları sever ve Microsoft insanların güvenebileceği bir markadır.

İndirmeli misin?

Evet. Çoğu işletme uzmanı ve öğrenci zaten PowerPoint gibi Microsoft Office ürünleriyle çalışıyor. O365 aboneliğinin buna değip değmeyeceğini veya benzer ücretsiz programlarla başlayıp başlayamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bu sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Tanıdık, hızlı ve sürekli gelişen bir sunum yazılımına ihtiyacınız varsa, Microsoft PowerPoint ile bir O365 aboneliği indirin. Bir öğrenme eğrisi üzerinde çalışmak, yeni bir arayüze uyum sağlamak ve okulunuzda veya ofisinizde Microsoft’a ait olmayan ürünlerin olumsuz bir şekilde kabul edilmemesi için Google Slaytlar’a gidin. Microsoft ile yanlış gidemezsiniz.

Download links


Microsoft PowerPoint 2016 Preview (32-bit) İndir


Microsoft PowerPoint 2016 Preview (64-bit) İndir


TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);