Report this app

Description

Microsoft Excel  , dünyanın en ünlü ve yaygın olarak kullanılan  elektronik tablo düzenleme uygulamasıdır . İlk olarak 1987 yılında Microsoft tarafından geliştirilen bu yazılım, çok sayıda yetenek genişlemesi aldı ve bu da onu elektronik tablo düzenleme , grafik araçlarının kullanımı, pivot tablolar, makro programlama ve çok daha fazlası için başvurulan kaynak haline getirdi  . Bugün Windows, MacOS, Android ve iOS dahil tüm modern platformlarda mevcut olan bu uygulama, bugün her gün yüz milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. 1990’dan beri  Microsoft Excel  , modern bir işbirliğine dayalı çalışma ortamında ihtiyaç duyulan tüm kullanım senaryolarını kapsayan bir belge, sunum ve e-posta düzenleme uygulamaları paketi olan Microsoft Office’in bir parçası olarak bulunabilir  .

MS Excel kadar güçlü, çok yönlü, her yerde bulunan ve türü tanımlayan yazılımı hızlı bir şekilde gözden geçirmek çok zordur  . Elektronik tablo oluşturma ve analizi için altın standart olarak kabul edilen  MS Excel  , geniş araç yelpazesi ve ilk kez elektronik tablo kullanıcılarından analitikle ilgilenen en büyük şirketlere kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılayan güçlü gelişmiş özellikleriyle bugüne kadar tüm rekabeti geride bırakıyor. ve entegre tahmin fonksiyonları. Çok yönlülüğü, belge oluşturma, bütçeleme, kişisel finans, vergi kaydı yönetimi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sayısız görevi yönetmek için iş akışlarına zahmetsiz entegrasyon sağlar. , küçük işletme belge yönetimi, öğrenci / araştırma analizi ve devlet kurumlarının, kar amacı gütmeyen kuruluşların ve gezegendeki en büyük şirketlerin kapsamlı ihtiyaçları.

Araçlar ve hizmetlerle ağzına kadar dolu olsa da, MSExcel’in kullanıcı arayüzü   her zamanki gibi sezgiseldir ve pencerenin üst kısmındaki sekmeli araç çubukları, sağ tıklama hücre menüleri ve işlevlerinin her birine kolay erişim sağlar. ana ayar penceresinde güçlü yapılandırma araçları. Uzun süredir kullanıcılar uygulamanın en son sürümüne uyum sağlamakta sorun yaşamayacaklar, yalnızca zahmetsiz çevrimiçi işbirliği ve belge paylaşımına olanak tanıyan Office 365 çevrimiçi paketine yeni sunulan entegrasyona gerçekten alışmaları gerekecek.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

  • Zahmetsiz Elektronik Tablo oluşturma – Kişisel veya okul belgelerinden devlet veritabanlarına kadar her boyutta elektronik tabloyu yönetin.
  • Kapsamlı araç seti – Gelişmiş formüller, pivot tablolar, arama formülleri, grafikler, verileri sıralama ve filtreleme, koşullu biçimlendirme, yapısal referanslar, veri gezgini, veri analizi, VBA, makrolar, otomasyon dahil modern elektronik tablo yazılımında bulunan en gelişmiş araç setinden yararlanın. daha fazla.
  • Analitik – Yerleşik analiz araçlarından değerli bilgiler edinin.
  • Denetim İzi – Entegre Gözden Geçirme ve Değişiklikleri İzleme araçlarını kullanarak denetim dosyalarındaki değişiklikleri izleyin.
  • Gelişmiş hesaplamalar – Finansal ve veri analizini tamamen yeni bir seviyeye taşıyın.
  • Grafik – Office paketinden diğer uygulamalara aktarılabilen çok çeşitli grafiklerle verileri görselleştirin.
  • Çok kullanıcılı işbirliği – Office 365 entegrasyonu, tüm Excel kullanıcılarının belgelerini kolayca paylaşmasına ve işbirliği yapmasına olanak tanır.
  • Şablonlar – Güçlü ve özelleştirilebilir şablon teklifiyle belge oluşturmayı basitleştirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *