Memrise Premium V 2.94_14317 ile Dil Öğrenmeyi İndirin

Memrise Premium V 2.94_14317 ile Dil Öğrenmeyi İndirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Memrise Dilleri Öğrenin Premium 2.94_22505 apk 

İşte neden farklı olduğumuz:

Perde arkasında katil öğrenme bilimi var. Öğrenmenizi hızlandırır ve zihniniz kaydet düğmesine basmaya devam ediyormuş gibi yeni sözcüklerinizi hatırlamanıza yardımcı olur. Fark edeceğinizden değil. Eğlenceli video klipler izlemek, kova listesi destinasyonlarında gerçek yerlileri görmek ve küçük test tipi oyunlar oynamakla çok meşgulsünüz. Ders kitabında öğrenmenin tam tersi: Memrise Pro’nun neresinde olursanız olun, sınıftan bir milyon mil uzaktasınız.

Sonra güzel kısım olur. Şu an içindesiniz, bir yerel konuşmak istiyor. Donuyor musun? Hayýr. Bizim gözetimimizde deđil. Öğrendiğiniz anahtar cümleleri hatırlarsınız. Doğal konuşuyorsun. Mükemmel değil ama yine de iyi bir şaka. Endişeli değilsin Sadece bunun için gidiyorsun. Kendine güveniyorsun. Sen yaptın.

Mikrofon düşüşü.

Memrise Pro Apk’ı indir:

– Yerlilerle öğrenin: Ana dili İngilizce olan gerçek konuşmacıları aldık ve onları uygulamaya sığdırdık. Minyatür arkadaşlarınız eğlenceli, konuşma cümleleri öğrenmenize yardımcı olur. Birkaç küfür de.

– Alıştırma oyunları: Bilimimiz, siz Hızlı İnceleme, Dinleme Becerileri, Zor Kelimeler ve Klasik İnceleme ile eğlenirken, zihninizle bire bir koçluk yapar.

– Telaffuzunuzu geliştirin: böylece ‘beaucoup’ (çok) dediğinizde, asla yanlışlıkla ‘beau cul’ (güzel göt) demezsiniz. Kendinizi kaydedin ve akıllı teknolojimiz size doğru anladığınızı veya tekrar denemeniz gerekip gerekmediğini söyleyecektir.

– Her yerde öğrenin: Sinyali olmayan ve 80’lerde takılıp kalmış gibi görünen yerlerde öğrenmek için kursunuzu indirin.

– Eğlenceli bir alışkanlık geliştirin: istediğiniz kadar çok veya az öğrenin. İyileştirmek için günde sadece 5 dakikaya ihtiyacınız var. Tuvaletinizi daha eğlenceli hale getirmek için mükemmel.

En iyi dil öğrenme uygulaması Memrise Pro: Meksika İspanyolcası, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Japonca (Kanji), İtalyanca, Korece, Çince, Portekizce, Rusça, Arapça, Felemenkçe, İsveççe, Norveççe, Lehçe, Türkçe, Danca ve hatta İngilizce .

LÜTFEN DİKKAT:
Tüm kurslara ve özelliklere erişmek için Memrise aboneliğine ihtiyacınız var. Ancak mevcut kurslar ve özellikler, cihazınızın diline bağlı olarak değişir.

Satın alındıktan sonra, mevcut ödeme döneminin bitiminden önce iptal edilmediği sürece abonelikler otomatik olarak yenilenecektir. Abonelikler Google Play Store hesabınızda yönetilebilir veya iptal edilebilir.

Uygulama İçi İzinler – Memrise uygulamasının bazı özelliklerini etkinleştirmek için sizden izin istememiz gerekebilir. Örneğin, telaffuz becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, mikrofonunuza erişmenizi isteyeceğiz. Ayarlarınızdan istediğiniz zaman izinleri değiştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

  • Bilimsel öğrenme sistemi beyninizi saatte 44 kelime öğrenmeye teşvik eder
  • Birden çok oyun modu, belleğin farklı yönlerini inceler: Görsel Öğrenme, İnceleme ve Güçlendirme, Hızlı Geri Çağırma ve daha fazlası
  • Hepsi tamamen ÜCRETSİZ olan 100’lerce dilde 1000 kurs arasından seçim yapın
  • Uyarlanabilir motor, öğrenmenizi takip eder ve doğru zamanda gözden geçirmenize yardımcı olur
  • Örnek cümleler, ses, video

Dünya çapında milyonlarca üye, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce (Brezilya Portekizcesi ve Avrupa Portekizcesi), Mandarin Çincesi (geleneksel ve basitleştirilmiş Çince Karakterler), Kantonca, Japonca, Korece, İtalyanca, İrlandaca, Galce dahil olmak üzere 200’den fazla farklı dil öğrenmek için Memrise’ı kullanıyor , Felemenkçe, Danca, İsveççe, Fince, Katalanca, İzlandaca, Lehçe, Rusça, Arapça (standart Arapça, Fas Arapçası, Mısır Arapçası, Körfez Arapçası vb.)… Ve hatta Esperanto’dan Klingon’a, Toki Pona, Dothraki ve Na’vi’ye kadar diller inşa edildi .

MEMRISE ARKASINDAKİ BİLİM

Dünyaca ünlü hafıza koçu Ed Cooke tarafından tasarlanan  Memrise  , kapsamlı bilimsel araştırmalarla onaylanan hafıza geliştirme tekniklerinden yararlanıyor.

University College London ile işbirliği içinde Memrise, kelime öğrenmek için en etkili metodolojiyi keşfetmek için yıllık 10.000 $ ‘lık bilişsel bilim yarışması olan The Memrise Prize’ı yönetiyor. Yarışmanın en etkili metodolojileri, Memrise’daki öğrenim oyunlarına geri besleniyor.

BİZİ BAŞKA NEREDE BULABİLİRSİNİZ?

NE VAR NE YOK

Hata düzeltmeleri? Elbette, buyrun!
Uygulama iyileştirmeleri? Voilà, bahsetme!
Yanında patates kızartması olan çizburger? Err …
Memrise Learn Languages ​​Free Premium:  Google Play’de uygulama içi ödemelerle Memrise Studio tarafından ücretsiz olarak yayınlanan Android için en eksiksiz ve en verimli dil eğitimi uygulaması. Milyonlarca indirilen bu uygulama, İngilizce ve diğer dilleri öğrenmenize yardımcı olur. Memrise Dilleri Ücretsiz Öğrenin, öğrenim için 200’den fazla dil, SAT, GMAT, TESOL, TOEFL ve GCSE, A-Level, IBAC kursları içerir. En iyi dil eğitimi programlarından birini arıyorsanız, Memrise Dilleri Öğrenin Ücretsiz’in premium sürümünü indirmenizi öneririz. Artık bu uygulamaya aşina olduğunuza göre, Startcrack  web sitesinden Memrise Learn Languages ​​Free Premium with Full Unlocked APK’nin en son sürümünü indirmenin zamanı geldi  .

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);