MediaFire Son Sürümünü İndir

4.2.2

MediaFire, fotoğraflarınız, videolarınız, müzik ve belgeleriniz gibi tüm dosyalarınızı kolayca yüklemenizi ve bunlara telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız veya web ile istediğiniz yerden erişmenizi sağlar!
Download APK
5.0/5 Votes: 1
Developer
MediaFire
Updated
November 1, 2017
Size
3.8M
Version
4.2.2
Requirements
4.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

MediaFire hakkında daha fazla bilgi

MediaFire APK v4.2.2’yi indirin. MediaFire Verimlilik kategorisine aittir ve bu uygulamanın geliştiricisi MediaFire’dir. Ortalama puanı web sitemizde 5 üzerinden 0.0 yıldız. Ancak, bu uygulamanın derecelendirme farklı derecelendirme platformlarına göre 5 üzerinden 4,1 olduğunu. Cihazınız için Verimlilik kategorisinden ücretsiz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa ancak bu uygulamayı yüklemek için Android 4.1 veya daha yeni bir sürüme ihtiyacınız varsa MediaFire’ı indirin.

Kullanıcılarımızın uygulama hakkında iyi bir fikre sahip olabilmeleri için MediaFire web sitenizde yorumunuzu bırakabilirsiniz. MediaFire hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi için mediafire mobile’ı ziyaret edebilirsiniz  . 71.452 kullanıcılarının ortalama puanı 4.1 puan aldı. 8.591 kullanıcı puanladı 1 yıldız ve 45.886 kullanıcı 5 yıldız puan verdi. Web’deki minimum indirme sayısı 1.000.000 kattır, ancak indirme sayısı 5.000.000 kadar yüksek olabilir.

MediaFire, 8 Ağustos 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana AndroidAPKsFree’de mevcut. Geçerli sürüm 4.2.2’dir. Ayrıca, uygulama İngilizce olarak mevcuttur ve indirebileceğiniz toplam sürümler 2’dir. APK’yı indirin ve favori Dosya yöneticinizi kullanarak açın ve dosya adına dokunarak yükleyin. Yükleme başlamazsa, bilinmeyen kaynakları Android ayarlarınızdan etkinleştirmeniz gerekir. MediaFire gibi bazı uygulamalar ES Dosya Gezgini Dosya Yöneticisi, MoboMarket, Google Play Store, Dropbox, Adobe Acrobat Reader, Google Takvim, Google Dokümanlar, Google E-Tablolar’dır. Bir inceleme yazmak istiyorsanız o zaman bu uygulamayı yükleyin ve web sitemize oranı. Hızımız hızlı olduğundan indirme işlemi sorunsuzdur. MediaFire’ın mevcut tüm 2 sürümlerine ücretsiz bağlantılar sunuyoruz.

MediaFire, fotoğraf, video, müzik ve belgeleriniz gibi tüm dosyalarınızı kolayca yüklemenizi ve bunlara telefonunuz, tabletiniz, bilgisayarınız veya web ile istediğiniz yerden erişmenizi sağlar!

Android “Şununla paylaş” seçeneğini kullanarak ve “MediaFire” seçeneğini kullanarak diğer Android uygulamalarından (çoğu dosya yöneticisi dahil) dosya ve klasör yükleyin. Bu, dosyayı veya klasörü doğrudan MediaFire hesabınıza yükler.

Özellikler:
• Tüm fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak yedekleyin.
• “MediaFire’da Paylaş” ile her yerden dosya yükleyin.
• 12 GB alan – ücretsiz!
• 50 GB’a kadar boş alan kazanın.
• Müzik ve video akışı yapın ve oynatın.
• Dokümanları, e-tabloları, sunuları, videoları görüntüleme ve sesi dinleme.
• Dosya klasörleri oluşturma ve yönetme.
• Hareket halindeyken e-posta, SMS, Facebook, Twitter, diğer Android uygulamaları aracılığıyla dosya paylaşın veya bağlantıları kopyalayıp yapıştırın.
• Tüm dosya ve klasörlerinizi hızla arayın.
• Tüm önemli dosyalarınızı parmaklarınızın ucunda tutun.

Tüm medyanızı Android telefonunuz veya tabletinizle güvenli bir şekilde saklayın, düzenleyin ve paylaşın. MediaFire, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı, okuma materyallerinizi, çalışma belgelerinizi, elektronik tablolarınızı, sunularınızı ve hatta ödevlerinizi cebinizde tutar ve istediğiniz zaman görüntülemenize veya paylaşmanıza hazırdır. Android cihazınıza ne olursa olsun, tüm dosyalarınız MediaFire hesabınızda her zaman güvende olacaktır.

Buraya gel

What's new

Performans güncellemeleri ve hata düzeltmeleri.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *