Max Payne 2: Max Payne Ücretsiz İndirmenin Düşüşü

max payne 2 indir
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Oyun hakkında

Max Payne 2: Max Payne’in Düşüşü şiddetli bir kara film aşk hikayesidir. Karanlık, trajik ve yoğun, derinlemesine hikaye, şok edici kıvrımların ve ifşaların heyecan dolu bir yolculuğudur. Hayatı mahvolmuş Max Payne, kendisini NYPD’de bulur. Rutin bir cinayet soruşturması sırasında, öldüğünü düşündüğü kadın, kadın cinayet zanlısı Mona Sax ile karşılaşır. Onu rahatsız eden soruların anahtarlarını elinde tutuyor. Ancak New York’un karanlık ve trajik gecesinde hiçbir şey basit değildir. Yeraltı dünyası haydutlarından oluşan bir ordu, Max ile aradığı cevaplar arasında duruyor. Kendi kişisel cehennemine doğru yolculuğu devam ediyor. Max Payne 2: Max Payne’in Düşüşü, yoğun bir oyun deneyimi sunuyor. Max Payne serisiyle eşanlamlı hale gelen şiddetli ama şık aksiyon sekanslarına ve ağır çekim silahlara sahiptir.

 

Max Payne 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur: Max Payne’in Düşüşü

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Max Payne 2: The Fall Of Max Payne indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Max Payne 2 The Fall of Max’e Çıkar payne.zip” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız.  burada ).
 4. Max Payne 2: The Fall Of Max Payne klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Max Payne 2: Max Payne Ücretsiz İndirmenin Düşüşü

Doğrudan bağlantıyla Max Payne 2: The Fall Of Max Payne Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

MAKS PAYNE 2: MAKSİMUM PAYNE
BOYUTU: 1.24 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® 2000 / XP
 • İşlemci:  1Ghz PIII / Athlon veya 1.2Ghz Celeron / Duron işlemci
 • Bellek:  256MB RAM
 • Grafikler:  Donanım dönüştürme ve aydınlatma destekli 32MB AGP grafik kartı
 • DirectX Sürümü:  DirectX 9.0
 • Sabit Disk:  1,5 GB sabit disk alanı
 • Ses Kartı:  DirectSound uyumlu ses kartı
 • Giriş:  Klavye ve fare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);