Report this app

Description

ARSA

7’den fazla farklı Marvel senaryosuyla kaotik bir Manhattan’da koş, dövüş ve sallan. Eşsiz bir oyunda basit bir yarışın ötesine geçin. Boyutsal süper kötülerle yüzleşin, kendinizi dengeleyin, duvarlara tırmanın ve göklerde uçun. Dizi başına 5 patron savaşı ve 25 görevle hikaye modunu oynayın.

BÖLÜMLER BOYUNCA DEVAM EDEN BIR MACERA

Uğursuz Altı hikayede boyuttan boyuta hareket eder, yolda duran her şeyi yok etmeye devam eder – dünyanız bir sonraki hedeftir. Örümcek Adam ile birlikte muhteşem karakterin güçlü ordusuyla dünyayı kurtarın.

Scarlet Spider, Top Spiderman ve nihai Spiderman dahil olmak üzere Marvel galaksisindeki neredeyse çok sayıda Süper Kahraman ve şampiyonla arayın ve toplayın ve yarışın. Her biri oyunda benzersiz avantajlara sahip olan Spider kartlarınızı toplayın, birleştirin ve yükseltin. Hatta Manhattan’daki erkekleri, kadınları ve çocukları kötülükten kurtarmak için onları Örümcek Operasyonlarına gönderebilirsiniz.

Dc Comic oyunu, oyunlarında ve karakterlerinde her zaman oyun deneyiminin enerjisini korumuştur. Yani, geliştiriciler de aynı şeyi yaptılar. Oyun size sadece pürüzsüz bir motor sunmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi bir deneyim sunar.

PC GEREKSINIMLERI

Minimum: NVIDIA GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD4770. Önerilen: NVIDIA GeForce 285 GTX / AMD Radeon HD4830.
İşlemci. Minimum: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz veya AMD Athlon 64 X2 3800+ Önerilen: Intel Core 2 Quad 2.4 Ghz veya AMD Athlon II X4 2.6 Ghz.
VERİ DEPOSU. Minimum: 3 GB RAM. Önerilen: 4 GB RAM.

MARVEL’S SPIDERMAN TAM SÜRÜM PC OYUNU

NASIL KURULUR?

  1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
  2. İndir  “Marvel’in Örümcek Adam”  Yükleyici (Resumable İndirme destekler).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *