Levelhead v10.0.105 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

[ad_1]

Levelhead v10.0.105 FULL APK, platform ve macera türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Butterscotch Shenanigans firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip evren içinde engelleri aşmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Kendi seviyelerinizi inşa etmenize yarayan editör, kullanabileceğiniz onlarca yapı birimi, hayal gücünüze bağlı kalan bir evren ve ve dahası sizleri bekliyor. Kendi senaryonuz, müzikleriniz, maceralarınız parmaklarınızın ucunda olacaktır. Levelhead v10.0.105 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Levelhead Play Store’da 50.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu açtığınız giriş ekranı geldiğinde sol üst köşede yer alan “geri ok işaretine” basın ve “I’II Play offline!” butonuna basın, oyun çalışacaktır.

Levelhead v10.0.105 FULL APK İNDİR – 57MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Levelhead v10.0.105 OBB DATA İNDİR – 161MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

Levelhead v10.0.105 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.bscotch.levelhead” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Levelhead v10.0.105 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

[ad_2]

Download links

Levelhead v10.0.105 FULL APK Indir


Oyun Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *