Report this app

Description

Oyun hakkında

Valve’den (Counter-Strike, Half-Life ve daha fazlasının yaratıcıları), PC ve Xbox 360 için bir co-op aksiyon korku oyunu olan Left 4 Dead geliyor, zombi sürülerine karşı destansı bir hayatta kalma mücadelesinde dört oyuncuya çıkıyor. ve korkunç mutant canavarlar. Zombi kıyametinin hemen sonrasında geçen L4D’nin hayatta kalma kooperatif modu, dört benzersiz “filmde” enfekte olanlara bir yol açmanıza olanak tanır ve hayatta kalanlarınıza terk edilmiş bir metropolün çatılarında, kırsal hayalet kasabalar ve zifiri karanlıkta rehberlik eder Enfekte düşmanlarla sürünerek harap olmuş Ground Zero’dan kaçma arayışınızda ormanlar. Her “film” beş büyük haritadan oluşur ve takım tabanlı strateji ve hedeflere vurgu yapılarak bir ila dört insan oyuncu tarafından oynanabilir.

Left 4 Dead Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Left 4 Dead indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Left4DeadV1.0.2.7.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz  ).
 4. Left 4 Dead klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Left 4 Dead Ücretsiz İndir

Left 4 Dead Free Download’u doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SOL 4 ÖLÜ
BOYUT: 3.62 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik DLL hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve DirectX, vcredist ve diğer tüm programları o klasöre yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa,

sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
 • İşlemci:  Pentium 4 3.0GHz
 • Bellek:  1 GB
 • Ekran  Kartı : 128 MB, Shader model 2.0, ATI 9600, NVidia 6600 veya daha iyisi
 • Sabit Disk:  En az 7,5 GB boş alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);