Report this app

Description

Oyun hakkında

Zombi kıyametinde geçen Left 4 Dead 2 (L4D2), 2008’in 1 numaralı kooperatif oyunu olan ödüllü Left 4 Dead’in merakla beklenen devamıdır. Savannah’dan New Orleans’a beş geniş kampanyada Derin Güney’in şehirleri, bataklıkları ve mezarlıkları. Geniş ve yıkıcı bir dizi klasik ve yükseltilmiş silahla donanmış dört yeni hayatta kalan kişiden biri olarak oynayacaksınız. Ateşli silahlara ek olarak, motorlu testerelerden baltalara ve hatta ölümcül kızartma tavasına kadar çeşitli katliam yaratan yakın dövüş silahlarıyla enfekte olanlara karşı biraz saldırganlık yapma şansınız olacak. Bu silahları, üç korkunç ve zorlu yeni Özel Enfekte’ye karşı (veya Versus’taki gibi oynayarak) test edeceksiniz. Ayrıca beş yeni ?? nadir ?? yaygın enfekte,

Left 4 Dead 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Left 4 Dead 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Left.4.Dead.2 Incl.Autoupdater.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz  ).
 4. Left 4 Dead 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Left 4 Dead 2 Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Left 4 Dead 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SOL 4 ÖLÜ 2 (OTOMATİK GÜNCELLEME DAHİL)
BOYUT: 9,64 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
 • İşlemci:  Pentium 4 3.0GHz
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Grafikler:  128 MB ekran kartı, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 veya daha iyisi
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  13 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *