android’de Last Day on Earth Survival’ı (MOD Menu) ücretsiz indirin

android'de Last Day on Earth Survival'ı (MOD Menu) ücretsiz indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Açıklaması Toprak Sağkalıma Son Günü

Hayatta kalma atıcı Last Day on Earth, kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor: 2027’de dünya, neredeyse tüm insan ırkını yok eden bilinmeyen bir enfeksiyon salgınını gördü. Ve orada bitmedi. Tüm bu ölüler zombiye dönüşmeye başladı ve kanlarında direnç olan birkaç kurtulan, bir zamanlar büyük dünyanın kalıntıları üzerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Ve şimdi karakterinizin hayatta kalması sadece sizin gücünüzde! Karakterinizin açlık ve susuzluk gibi yaşam istatistiklerine bir göz atın, işçiliği için değerli kaynaklar toplayın, silahlar yaratın ve farklı türlerde taşıma yapın veya elinizdeki şeyi kullanın: bir yarasa veya bir yol işareti. Düzinelerce … yüzlerce … binlerce zombiyi öldürmek için her şey işe yarayacak!

Sadece gücünüzle değil, aynı zamanda kurnazlıkla da topraklarınıza davetsiz misafirleri alt edin – tuzaklarla tahkimatlar inşa edin veya nadir bulunan ganimet ve kaynaklar uğruna diğer hayatta kalanların bölgelerine baskın yapın. Sonuçta insanlar hayatta kalmak için her şeyi yapabilir.

Hardcore hayranların zorlu mevsimsel yerlerde yapacak çok şeyi olacak. Umutsuz bir yolculuğa çıkmadan önce, hayatta kalanınızı vahşi hayvanları avlamak ve mutasyona uğramış zombi kalabalığını yok etmek için en ezici silahla donatın. Zanaatkarlık için uygun olan bir nakliye aracında mevsimsel konuma ulaşılabilir. Üstelik haritanın batısındaki duvarı geçerseniz, özel bir kostümün olduğu çevrimiçi bir konuma gireceksiniz, diğer oyuncularla etkileşime girebileceksiniz.

Last Day on Earth’ün büyük ve derin dünyasını keşfedin! Kahramanınızı yükseltin, evinizi donatın, terk edilmiş bölgeleri yağmalayın, vahşi hayvanları ve diğer hayatta kalanları avlayın – yeni dünyanın yeni kuralları var.

Böyle koşullarda hayatta kalacak mısın? Öyleyse, hangi bedeli ödemeye hazırsınız?

Daha az göster

Last Day on Earth: Survival 1.17 Güncelleme

2020/07/03
– Birlikte hayatta kalmanın 3 yılını kutluyoruz!
– Crazy Fair, tatil mekânının merkezidir.
– Fuar etkinlikleri arasında hindi yarışları, dövüş kulübü, falcılık ve çok daha fazlası var.
– Kendinle yarış! Turnuvalara katılın ve harika ödüller kazanın.
– Sezon geçişlerinde itibar sistemi.
– Yeni havalı bisikletler ve sırt çantaları.

Last Day on Earth, sizi büyük bir zombi kıyametinden kurtulan birkaç kişiden birini kontrol etmeye davet eden üçüncü şahıs bir MMORPG’dir. İlk başta tek amacınız hayatta kalmaktır. Ancak, yalnızca en güçlülerin hayatta kaldığı bu yeni dünyaya girerken, kaçınılmaz olarak adapte olacak ve daha da yükseğe nişan alacaksınız.

Çevrimiçi bir oyun olmasına rağmen, yine de diğer oyuncularla etkileşime girebilir (ve hatta onlara karşı savaşabilirsiniz). Ancak Last Day on Earth, kendi tarzında, kıyamet sonrası bir dünyada yaygın olan bu mutlak yalnızlık hissini aktarmayı başarıyor. Neredeyse her zaman tamamen yalnızsınız. Tek şirketiniz, avlayabileceğiniz hayvanlar ve öldürmek zorunda kalacağınız zombilerdir.

Last Day on Earth’ün en önemli yönlerinden biri, her türlü nesneye dönüştürebileceğiniz kaynakların toplanmasıdır. Doğa size odun, kenevir, taş, mineraller, et, sebzeler ve daha fazlasını sağlar. Bu unsurlarla bir evden çalışma masasına kadar istediğiniz her şeyi inşa edebilir, hatta kendi bahçenizi büyütebilirsiniz. Ateşli silahlar, patlayıcılar ve diğer modern unsurları inşa etmek ve kullanmak için vida, plastik, devre sistemi bulun.

Başlangıç ​​alanında evinizi ve operasyon üssünüzü inşa edebilirsiniz. Unutma ki ölürsen bu yere geri döneceksin. Last Day on Earth dünyası devasa ve sırlarla dolu. Sadece diğer oyuncuların bölgelerini ziyaret etmekle kalmaz, aynı zamanda askeri üsleri, uçak kazalarını, ormanları ve diğer birçok ilginç yeri de kontrol edebilirsiniz.

Last Day on Earth, diğer oyuncularla çok fazla etkileşime girmeden eğlenmek için mükemmel bir MMORPG’dir. Oyunda yüzlerce konum ve nesne, eğlenceli ve çok eksiksiz bir işçilik sistemi ve inanılmaz bir görsel bölüm var. Tek kelimeyle olağanüstü.

 Dünya Hayatta Kalmada Son Gün

Hayatta kalmak için savaşmak için tüm zombileri yenin!

Last Day on Earth: Survival, asıl amacınızın hayatta kalmak ve Dünya’yı ele geçiren tüm zombileri vurmak olduğu bir strateji oyunudur. Kimseye güvenemezsiniz, çünkü hayatta kalan herkes kimin en uzun süre hayatta kalabileceğini görmek için zamana ve zombilere karşı bir savaşta. Geleceğin sadece sana bağlı, bu yüzden dostluklar ya da dikkat dağıtmak için zaman yok, çünkü bildiğin dünya ölümsüz zombiler tarafından işgal edildi.

Bu kıyamet sahnesinde tek bir hedefiniz olacak: hayatta kalmak. Diğer oyunculara ve zombilere karşı tek başınıza oynayacaksınız, bu nedenle biri sizi öldürmeden veya sizi bir zombiye dönüştürmeden önce hayatta kalan kişi olduğunuzdan emin olmak için uyumlu bir strateji izlemeniz gerekecek. Bunu yapmak için, zombileri ve diğer ölümsüz karakterleri vurabilir ve savaşabilirsin, bu yüzden ateş etmeye başlayın!

Last Day on Earth: Survival oynarken, sakinlik anahtardır. Bir strateji belirleyin ve yolunuza çıkabileceğinden çok gerilmeden onu takip edin. Hayatta kalma becerilerinizi geliştirin, düşmanlarınızı sona erdirmek için ölümcül silahlar oluşturun ve onları vurmadan önce hedefinizi akıllıca seçin. Ayrıca hayatta kalmak için biraz yiyecek almak için yaban kuşlarında ölü bir tetiği çekebilirsiniz.

Bazen bir klana katılmak iyi bir fikir olabilir, bu yüzden arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet edin ve tüm zombileri sona erdirmek için çabaları birleştirin. Ayrıca Last Day on Earth: Survival’ı dünyanın dört bir yanından çevrimiçi oyuncularla oynayabilir ve yolunuza çıkan tüm kötü yaratıklara savaşmak için bir klana katılabilirsiniz.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);