Knights and Bikes PC Tam Sürüm Ücretsiz İndir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Oyunların birçok çeşidi son zamanlarda piyasaya sürülüyor, bu yüzden oyunun başlatılmasından önce daha popüler hale gelen oyunlardan biri  Şövalyeler ve Bisikletler . Oyun Foam Sword tarafından geliştirildi. Çifte para cezası bu oyunun yayıncısı ve birçok insan yakında oyunun çıkmasını bekliyor. Oyun geliştiricisi 2019’un ağustos ayında çıkacağını söyledi.

Aksiyon dolu bir macera oyunu

Bu şövalyeler ve bisikletler, tek oyunculu veya çift kişilik oyuncular tarafından oynanabilen oyundur. Bu elle boyanmış karakterlerle oluşturulan oyundur. Böylece oyun, bir adadaki aksiyon ve maceranın birleşimidir. Hikaye Nessa ve Demeza karakterlerinden oluşuyor. Karakterler, bisikletleri kullanarak Penfurzy adasının kıyılarını keşfedecek. Ayrıca adadaki hazineyi bulurlar ve fonu ve dostluğu geliştirirler. Bu arkadaşlar bir bisiklet kulübü oluştururlar.

Su balonu saldırısı ve daha pek çok şey gibi her türlü problemle karşılaşacaklar. Karakterler adanın kıyısında binerken birçok süs bulmak için balyalanabilir. Süsleri kullanarak, ormanlarda, dağlık alanlarda, plajlarda, ülke şeritlerinde ve diğerlerinde dolaşırken bisiklet yükseltmeleriyle parasız alışverişi yapabilirler. Oyunun görsel efektleri eklenen cazibe ve her oyuncu şüphesiz oyunu oynamaktan hoşlanacak.

Uzmanlar tarafından bestelenen müzikal efektler şüphesiz buna bağımlı hale gelecektir. Oyunu ortak oyuncularla oynamak en iyi şey. Bunun nedeni, her iki oyuncunun da farklı karakterleri ve güçleri olacaktır. Bu, oyunu oynamanız için çok yararlı olacaktır. Ayrıca bulmacaları çözerek yeni yeteneklerin kilidini açabilirsiniz.

Yetenekler arasında Frizbi, su balonu, müzik setinin stereo sistemi ve daha pek çoğu yer alıyor. Karakteriniz bisikleti kullandığından, adayı bisikletsiz keşfedemeyeceğiniz anlamına gelmez. Oyun geliştiricileri, karakterlerinizin yeni yerleri bulabileceği ve adanın içinden geçerek veya yürüyerek bulmacayı çözebilecek şekilde tasarlandı.

Oynamak için heyecanlı

Adalarda çok sayıda hazine bulabilirsiniz, bu nedenle hazineleri toplamak ana hedeftir ve bu yüzden bibloları, hayvan kafataslarını vb. Toplamak zorundasınız, böylece birçok ödülü açabilirsiniz ve ayrıca bisikletleri kolayca yükseltebilirsiniz. . Oyunu oynarken evcil hayvan kazını da alabilirsiniz. Adı kaptan kornerler.

Düzenli beslemeniz ve daha mutlu olmanız gerekir. O zaman sadece bir şey bulmak için evcil hayvan kazından daha fazla yardım alabilirsiniz. Böylece oyun iki boyutlu karaktere sahip olmasına rağmen, oyuncular için çok ilginç olacak ve böylece tüm yaşlı insanlar bu oyunu oynayabilir. Yeni bir macera heyecanı yaşayabilirsiniz. Oyuncular için önemli sahneleri ve diğerlerini görmek göz bakımı olacak. Bu yüzden oyun bu ağustos tarafından serbest bırakıldıktan sonra en trend olacak

 KNIGHTS AND BIKES  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  Intel Core i3 / AMD FX veya üstü
  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Nvidia 460 Series / AMD 75XX ya da higher
  • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download  ”  Şövalyeler ve Bisikletler “  Yükleyici (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve oynamaktan keyif alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *