Kingdom Rush (MOD, Gems / Unlocked) android’de ücretsiz indir

Kingdom Rush (MOD, Gems / Unlocked) android'de ücretsiz indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Kingdom Rush Açıklaması

Ironhide Game Studio tarafından geliştirilen Kingdom Rush, bir kule savunma oyunudur ve dördüncü versiyonunu 2017 yılının ortalarında yayınlayacaktır.

Bir ortaçağ fantezi ortamında geçen Kingdom Rush, oyuncunun kuleler inşa edebileceği ‘Strateji Noktaları’ adı verilen önceden belirlenmiş yol boyunca kurulmuş boş bir arsa var. Seçmeniz için dört kule vardır ve hepsi maliyetlidir.

Oyuncular, her seviyenin başında kule satın almak için biraz paraya sahiptir. Düşmanlar tek bir yoldan çıkıyor, oyuncular kendilerini korumak için kuleleri kullanarak düşmanları öldürmelidir. Süreç para kazandıracak. Daha çok öldür, daha çok kazan.

 

OYUN ÖZELLİKLERİ:

★ Askerlerinize komuta edin ve onların el ele karikatür savaşlarına girdiklerini görün!

★ Stratejinizi özelleştirmek için 8 özel kule yükseltmesi! Mighty Barbarlar, Arcane Wizards, Forest Rangers bunlardan birkaçı.

★ 18’den fazla kule yeteneği! Büyücülerinizin toprak elementlerini çağırmasını ve düşmanlarınızı çok biçimli yapmasını sağlayın!

★ Goblinlerden Demonlara kadar her biri kendi becerilerine sahip 50’den fazla farklı düşman! (Dağ Trollerine dikkat edin!)

★ 9 Kahraman: Birliklerinizi zafere götürmek için şampiyonunuzu seçin!

★ Bazı yeni modlar geliyor. Destansı Mod, Senaryo Modu ve Demir Mücadelesi.

★ Yüksek çözünürlüklü harika resimli karikatür sanatı!

★ Kulelerinizden ve düşmanlarınızdan bilgiler içeren oyun içi ansiklopedi.

★ Yol kazanmanın, dalgaları erken çağırmanın ve inşa edilmiş kuleleri satmanın diğer yolları.

 

YORUMLAR

Jayisgames: Kingdom Rush gerçek bir kazanan ve savunma türü için tacı takmak için ciddi bir rakip.

Flashmush: Harika grafiklerden aşırı ayrıntı düzeyine kadar Kingdom Rush, kaçıramayacağınız bir oyundur!

Slidetoplay: Kingdom Rush, kendisini son derece cilalı ve rafine hissettiren yeni fikirlere sahip bir kule savunma oyunudur.

GameZebo: Bu, şu anda App Store’da bulunan en iyi kule savunma oyunlarından biridir.

IGN: Kingdom Rush anlık bir klasiktir ve 2012’nin “en iyileri” listelerinde yer alması garanti edilir.

Kingdom Rush, amacınızın yollarına bir dizi savunma kulesi yerleştirerek düşmanlarınızın yolunu tıkamak olduğu bir kule savunma oyunudur. Amacınız onların üssünüze ulaşmasını ve krallığınızı yok etmesini engellemek.

Ork ve goblin ordularının yolları takip etmesini ve krallığınıza ulaşmasını engellemek için çok çeşitli savunma binalarına sahip olacaksınız. Bazı binalar düşmanlara uzaktan oklarla saldırmanıza yardımcı olurken, diğerleri güçlü büyü büyüleri kullanmanıza izin verirken, diğerleri düşmanları izlerindeki daha fazla durdurmanız için askerler sağlar.

Ana harekatta görevleri tamamladıkça, daha fazla hasar veren oklar veya daha fazla cana sahip askerler kazanarak kulelerinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz. Kısacası, binalarınızı iyileştirerek, daha zor seviyelerde kazanma şansınız daha fazla olacak. Ayrıca, düşmanlar savunmanızı aşmayı başarsa bile, güçlü büyüleri her zaman birlikleri çağırmak veya ateş topu atmak için kullanabilirsiniz.

Kingdom Rush, türünün en iyi oyunlarından biridir – kule savunma türünün hayranları için sahip olunması gereken gerçek bir oyun. Sizi saatlerce bağlı tutacak oyunlardan biri. Hepsinden iyisi: tamamen ücretsizdir.

Alkışlanan aksiyon fantastik savunma oyunu artık Telefonlar ve Tabletler için Android’de mevcut! Emrinizdeki geniş kule ve büyü cephaneliğini kullanarak krallığınızı ork ordularına, trollere, kötü büyücülere ve diğer kötü canavarlara karşı savunmak için destansı bir yolculuğa hazır olun!

Ormanlarda, dağlarda ve çorak arazilerde savaşın, savunma stratejinizi farklı kule yükseltmeleri ve uzmanlıklarla özelleştirin! Düşmanlarınıza ateş yağdırın, takviye kuvvetlerini çağırın, birliklerinize komuta edin, elf savaşçıları toplayın ve Krallığı karanlık güçlerden kurtarmak için efsanevi canavarlarla yüzleşin!

Şimdiye kadar yaratılmış en iyi Kule Savunma oyununun aksiyonuna dalın!
Stratejinizi, krallığı savunmak ve emrinizdeki geniş kule ve büyü cephaneliğiyle kötü güçleri ezmek için kullanın! En güçlü kahramanlara komuta et ve Linirea’daki en büyük orduyu zafere götüren bu eşsiz tank avcısı oyununda saatlerce bağımlı kalmanı sağlayacak!

Ormanlarda, dağlarda ve çorak arazilerde savaşın, savunma stratejinizi farklı kule yükseltmeleri ve uzmanlıklarla özelleştirin! Düşmanlarınıza ateş yağdırın, takviye kuvvetlerini çağırın, birliklerinize komuta edin, elf savaşçıları toplayın ve Krallığı karanlık güçlerden kurtarmak için efsanevi canavarlarla yüzleşin!

ÖZELLİKLERİ:

BU MUHTEŞEM KULELER VE YÜKSELTMELERLE
STRATEJİNİZİ BELİRLEYİN: ★ STRATEJİNİZİ PLANLAYIN! Çok farklı kule stilleri arasından seçim yapın.
★ 18 kule benzersiz yeteneği ile ORDUNUZUN GÜCÜNÜ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN.

KRALLIĞA YÖN VERİN VE FETHEDİN
★ Birliklerinizi zafere götürmeye yardımcı olacak 12 KAHRAMAN!
★ ORDUNUZU harekete geçirin ve onların göğüs göğüse çizgi film dövüşlerine katılmalarını izleyin!

VE DAHA FAZLASI!
★ Goblinlerden Demonlara her biri kendine özgü niteliklere sahip 50’DEN FAZLA EŞSİZ DÜŞMAN! en iyi fantezi TD!
★ Paskalya yumurtaları ile 60’DAN FAZLA BAŞARI keşfedilecek ve üstesinden gelinecek zorluklar!
★ Stratejilerinizi sınırlara zorlayacak EKSTRA OYUN MODLARI!
★ YOĞUN BOSS SAVAŞLARI Krallığın en büyük tehditleriyle müttefiklerinle kafa kafaya gidiyor!
★ OYUN İÇİ ANSİKLOPEDİSİ, kulelerinizden ve düşmanlarınızdan faydalı bilgilerle! En iyi stratejinizi planlamak ve hepsini alt etmek için bunu kullanın!

Download links


Kingdom Rush Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *