Kinemaster Apk İndir Son Sürüm Video Düzenleyici

Kinemaster Apk İndir Son Sürüm Video Düzenleyici Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

KineMaster Pro (MOD, Premium Kilitsiz)

KineMaster Pro APK  ,  Android kullanıcılarının videoları profesyonel düzeyde düzenlemeleri için en iyi video düzenleme uygulamasıdır . Hiçbir yol YouTube, TikTok, Instagram vb. Video alanında bu kadar hızlı gitmiyor. Yani KineMaster Pro Uygulaması, videolarınızı düzenlemek için en iyisidir. Ücretsiz sürümde Filigran var ve mevcut tüm gelişmiş özellikler mevcut değil. Ancak Premium sürümünü ÜCRETSİZ olarak veriyoruz. İşte size KineMaster Pro APK’sını  ÜCRETSİZ olarak veriyoruz  !!

KineMaster Pro

Şimdi, KineMaster Pro Apk’nin en son sürümünü indirmek  istiyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz. KineMaster Apk’ın ücretsiz sürümünde Filigran gibi birçok sorun var, Premium özellikler eksik ve daha fazlası. Ancak Premium KineMaster Mod Apk, YouTuber’lar, TikTokers, Instagram Influencer’ları için en iyisidir ve  Chroma Key , 3-D efektler, Çok Katmanlı Düzenleme, Özel Filigran vb.Gibi özelliklere sahiptir. Yani, Şimdi KineMaster Pro’yu İndirin

Özellikler – KineMaster Pro APK

Chroma Key

Bu uygulamanın popüler özelliklerinden biridir. Chroma key  , videonun arka planını değiştirmek için kullanılır. Bu gerçekten gelişmiş bir özelliktir, genellikle bu gelişmiş özellik PC Yazılımlarında bulunur. Videoda yeşil ekranı uygulayarak videonuzun arka planını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Marvel filmleri, filmi düzenlemek için bu tekniği kullanır, arka planı değiştirerek videonuzun daha profesyonel görünmesini sağlar. Bu özellik, youtube için profesyonel videolar çekmek için gerçekten kullanışlıdır, böylece arka planı videolarınızdan kolayca kaldırabilir ve ayrıca değiştirebilirsiniz.

Animasyon

Videonuzu daha çekici hale getirmek için gerçekten bazı animasyon efektleri eklemesi gerekiyor. Bu nedenle, KineMaster Pro APK’da video arasında animasyon uygulamak için kullanılabilen birçok animasyon efekti vardır. Kinemaster pro apk mağazasında birden fazla animasyon efekti bulacaksınız, bu animasyonları videoyu düzenlerken kullanabilir ve sizi aminasyonda video öğeleri yapabilirsiniz. Videolardaki şeyleri canlandırmak, normalde PC yazılımının yapabileceği gerçekten profesyonel bir özelliktir. Ancak kinemaster, size bu harika özellikleri sağlar. Ayrıca mağazadan daha fazla efekt indirebilirsiniz.

Çok Katmanlı

Aynı anda görüntü, ses, gif, fotoğraf, katman, animasyon vb. Ekleyebileceğiniz gibi videoda birden fazla katman ekleyebilirsiniz. Birden çok katman eklemek, videonuzu daha harika kılar çünkü aynı anda birden fazla şey ekleyebilirsiniz. Ayrıca boyut, zamanlama vb. Gibi tüm katmanların ayarlarını da yapabilirsiniz. Çoklu katmanlama, videoya dosya ekleme özgürlüğü sağlar ve bunları görüntü ekleyebildiğiniz gibi ekranda kolayca gösterebilir, ayrıca üzerine video ekleyebilirsiniz. video.

Canlı önizleme

KineMaster Pro, düzenlediğiniz videoda neler olup bittiğini kolayca kontrol edebilmeniz için videolarınızı düzenlerken izlemenize olanak tanıyan Canlı Önizleme adlı gerçekten güzel bir özellik sunar. Kolayca düzenleyip “Canlı Önizleme” ye tıklarsınız, ardından düzenlenmiş videoyu ekranda CANLI olarak görebilirsiniz.

Çok Parçalı

Bu özellik tek kelimeyle harika, çoklu parça  özelliğini kullanarak aynı anda 8 parçaya kadar video ekleyebilirsiniz  . Video düzenlerken stüdyo hissi uyandıracak. Parçaları birleştirin ve şarkılar ve müzik için harika müzikler yapabilirsiniz. Bu özellik size müzik videoları yapmak için harika bir ortam sağlar, kendinizi bir stüdyo gibi hissedecek ve parçalar ekleyebilecek ve bunları birlikte düzenleyebileceksiniz.

Ses kaydı

Artık sesi ayrı olarak kaydetmek zorunda değilsiniz, KineMaster, uygulamanın kendisinden seslendirme eklemenizi sağlar. Sadece sesi kaydedin ve videoya uygulayın. Bir ses klibini ayrı ayrı kaydetmek ve video SO ile eklemek gerçekten zordur, kinemaster, uygulamanın kendisinde ses kaydetmeniz için size bu özelliği sunar. Bu kadar !!

Neden KineMaster Pro?

KineMaster Pro  ÜCRETSİZ bir video düzenleme uygulamasıdır. Size tüm gelişmiş araçları ve özellikleri sağlar. Bazı özelliklerin gerçekten akıllara durgunluk vermesi gibi, arka planı kaldırabilir ve yeşil ekran uygulayarak arka planı kaldırmak gibi kolayca değiştirebilirsiniz. Bu özellik PC için biliniyor ancak KineMaster bu harika özelliklere sahip.

Videoya 3 Boyutlu Geçiş efektleri ekleyebilirsiniz, bu 3 boyutlu efektler uygulamanıza olanak tanır ve video harika görünecektir. Ayrıca Harika animasyon efektlerine sahiptir, videoyu daha çekici hale getirmek için video klipler arasına animasyon uygulayabilir ve animasyon uygulayabilirsiniz. Ayrıca, Chroma Key, Multi-Layer, Geçişler, Birden çok video ekleme gibi birçok başka özelliğe sahiptir. Tüm özellikleri daha sonra açıklayacağız.

Video düzenleme, daha gelişmiş düzenleme gereksinimlerinden biridir. Genellikle insanlar fotoğraf veya özçekim çeker ve ardından araçları daha “derinleştirmek” için kullanır. Ancak bunu videolarla yapmak istediğinizde zor. Aslında, yine de mümkündür, ancak yalnızca mevcut filtrelerle yaklaşık 20 saniyelik kısa videolarla. Daha uzun videolar için kesinlikle daha güçlü bir uygulamaya ihtiyaç vardır. KineMaster  , sadece eğlence için bir video yapmak isteyen amatörler için son derece iyi bir seçimdir ve hatta yarı profesyoneller bile bunu bir post prodüksiyon uygulaması olarak kullanabilir.

Kolay, güçlü video düzenleyici

Google Play’de 50 milyondan fazla indirme, kullanıcı topluluğundaki güvenilirliğini kısmen kanıtlamıştır. Diğer bir neden ise kullanıcı dostu arayüz tasarımından kaynaklanmaktadır. Ona bakarsanız, video işleme sürecindeki profesyonelliği hala fark edebilirsiniz, ancak bu çok basittir. Gerekli parametreler, kullanıcının gözleri önünde açıkça sunulur, böylece hızlı bir şekilde nasıl kullanılacağını öğrenebilirler. Daha zor olan ayarlar gizlenir. Sadece ihtiyacınız olduğunda açıp kullanabilirsiniz. Profesyoneller için uygun değildir – hemen hemen her şeyi anlayan ancak amatörler için çok rahat olanlar.

Özellikleri

Ancak deneyimli editörlerin değerlendirmesi ile “KineMaster” bugüne kadarki en değerli uygulamalar arasında yer alıyor. Öncelikle, Android’de video düzenlemek için en güçlü özellikleri sağladığını dikkate almalıyız. Bu, diğer uygulamaların yapabileceği tüm özler anlamına gelir; hızlı bir şekilde yürütülebilir. Çok katmanlı video, renk şemaları, seslendirme, arka plan birleştirme, hız ayarı, geçişler, altyazılar, özel efektler… hepsi düzgün bir şekilde sekmelere entegre edildi.

Çoğu düzenleme aracı gibi, mükemmel bir video oluşturmak için birden fazla örtüşen katmanı destekler. Orijinal video, resimler, çıkartmalar, özel efektler, metin ve el yazısı gibi kullanıcıların istediği efektlere eklenecektir. Kameraman niyeti ile videoyu daha net yönlendirecekler.

Güzel sahnelere sahip ancak renkler uygun olmayan videolarda, üstteki renk filtrelerini kolayca geçersiz kılabilirsiniz. Tıpkı fotoğraflar gibi doğru renkleri eklerseniz çok daha güzel hale getirecektir. Örneğin altın rengi ile deniz yolculuğunun yapıldığı günler, bulutlu bir günün kasvetli tonundan çok daha uygun olacaktır. Ardından canlı hale getirmek için müzik, seslendirme ve ses efektleri ekleyin. Şu anda, güzel anılar oluşturuldu ve kesinlikle Facebook, Instagram, Youtube ve hatta Tiktok gibi popüler sosyal ağlarda sonsuza kadar saklanacak.

Ayrıca KineMaster Pro, küçük videoları kesme ve birleştirme gibi adımları da destekleyebilir. Yavaş hareket ve hızlanma gibi efektler eğlenceli vurgular oluşturmak için kullanışlıdır. Ses de otomatik olarak dengelenecek ve kullanıcılar için çok kullanışlı olacaktır. Son olarak, işlendikten sonra, alınan video 30 fps ile 4K 2160p’ye kadar desteklenecektir. Giriş kalitesi ne kadar yüksek olursa sonuç o kadar iyi olur.

Download links


KineMaster Pro Mod Apk İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *