Johnny Trigger v1.9.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

[ad_1]

Johnny Trigger v1.9.1 PARA HİLELİ APK, hedef vurma ve mini macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SayGames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde daima ileri doğru koşmak, hedeflerinizi etkisiz hale getirmek ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Johnny Trigger içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm silah ve karakterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kötü adamlara karşı üstün olabilirsiniz. Farklı silah modelleri, tehlikeli hedefler, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Johnny Trigger Play Store’da 1.100.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Johnny Trigger v1.9.1 MOD APK İNDİR – 95MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Johnny Trigger v1.9.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Johnny Trigger 1.9.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Johnny Trigger 1.9.1 silah hile apk : oyun içindeki tüm silahların kilidi açıktır.

Johnny Trigger 1.9.1 karakter hile apk : oyuna içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

[ad_2]

Johnny Trigger v1.9.1 MOD APK Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *