Jetpack Joyride (Mod, Unlimited Coins) Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Jetpack Açıklaması

Kurşunla çalışan jetpack’ler! Dev mekanik ejderhalar! Para vuran kuşlar!

Fruit Ninja yapımcılarından sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bu çılgın, yüksekten uçan sonsuz koşucu geliyor!

Barry Steakfries’e katılmanın ve havalı jetpack’leri donatmanın, şık kostümler giymenin ve bilim adamlarını laboratuvarın sonuna kadar yenmek için sonsuz koşu arayışında çılgın araçlara binmenin zamanı geldi.

750 milyondan fazla oyuncuya katılın ve Google Play Store’dan Jetpack Joyride’ı indirin! Yeni bir oyuna başlamak ve laboratuvardan kaçmak için şimdi ÜCRETSİZ

indirin 

Jetpack Joyride hakkında daha fazla bilgi

Sınırsız Jetpack Joyride’da Barry Steakfries’e, yaklaşmakta olan engellerden oluşan sürekli bir platform aracılığıyla yardım edin. İleriye doğru hareket otomatiktir ve tek yapmanız gereken yukarı hareket etmek ve aşağı hareket etmek için ekrana basılı tutmaktır. Kaplamalar, jet paketleri ve özel güçlendirmeler gibi özelliklerin kilidini açmak için kullanılabilecek yol boyunca paralar toplanabilir

Fruit Ninja ile aynı geliştiricinin Ekibinden geliyor. Half Brick stüdyoları bu oyunu 2011’de yana kaydırmalı bir oyun olarak tanıttı. Jetpack Joyride’da oyuncular, mermi atarak kendisini iten özel bir jetpack’i çaldıktan sonra bir laboratuvardan kaçmaya çalışır. Çalma kısmı, ilk hikayenin bir parçasıdır ve oyun, jetpack ile donatılmış bir oyuncuyla başlar.

Oyun Jetpack Joyride

Sonsuz bir koşucu oyunu olarak, laboratuvarda ilerlemeye çalışırken sizi meşgul edecek çok sayıda şey var. Temel Jetpack Joyride teknisyeni, ekrana basıldığında jetpack’in iticisinin devreye girmesidir. Gaz kelebeği kapatıldığında, yerçekimi Barry’yi laboratuvar zeminine çekmek için devreye girer.

X ekseni üzerinde herhangi bir kontrol yoktur, joyrider’ımız oyun bitene kadar daha da hızlanır. Biraz bozuk para mı kaçırdın ve geri dönmek mi istiyorsun? Çok kötü. İşin püf noktası, gaz kelebeği düğmesine dokunarak bazı engellerin nasıl atlanacağını ve ekranın ortasında ne zaman gezinileceğini bilmek haline geliyor.

Yalnızca iki temel engel vardır: bir çizgi oluşturan elektrikli çitler ve tüm ekranı kaplar gibi görünen kırmızı lazerler. Ancak, alanın yalnızca daha ince bir uyarı ışınıyla gösterilen kısmını kaplayacaktır. Ayrıca jetpack hırsızını alt etmek için ateş eden füzelerden kaçınmanız gerekecek. Bir alarm çalacak ve füze yörünge göstergesi ekranı vurgulayarak füzelerden kaçmayı kolaylaştıracak.

İlk başta, tüm bunlardan kaçınmak kolaydır. Haritaya dağılmış madeni paraları toplamak da aynı derecede basit. Ancak ilerledikçe, oyunun hızı arttıkça çok daha zorlaşıyor. Ayrıca yol boyunca bazı şaşırtıcı güçlendirmeler elde edersiniz. Sadece gelen füzeler tarafından yok edilecek olan her şeyi ezmek için zırhlı bir stomper.

Kurşunla çalışan jetpack’ler! Dev mekanik ejderhalar! Para kakası yapan kuşlar! Bugüne kadar yapılmış
en havalı jetpack’lerden bir seçki ile  hazırlanın  ve efsanevi aksiyon kahramanı Barry Steakfries olarak yeteneklerinizi test edin  . 500 milyondan fazla oyuncu yanılıyor olamaz .
ÜCRETSİZ indirin ve maceranıza bugün başlayın!ÖZELLİKLERİ:*  Oyun tarihinin en havalı jetpack’lerini uçurunRütbenizi  yükseltmek için cesur görevleri
tamamlayın  * Görünümünüzü saçma kıyafetlerle özelleştirin  * Lazerleri, zappers’ı ve güdümlü füzeleri atlatın * Madeni paraları toplayın ve tekne dolusu para kazanın * Laboratuvarda devasa makinelerde  ve  çılgın araçlarda fırtına  estirin * Yüksek teknoloji ürünü cihazları  ve  güçlendiricileri donatın  * Başarılar kazanın ve  arkadaşlarınıza karşı savaşın * Reflekslerinizi basit tek dokunuşlu kontrollerle test edin Bu yun, isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar içerir. Bu özelliği cihazınızın ayarlar menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz.
Gizlilik politikamızı http://halfbrick.com/pp adresinde
görüntüleyin Hizmet şartlarımızı http://halfbrick.com/tos adresinde görüntüleyin

Ne var ne yok

ST. PATRICK’İN GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Aziz Patrick Günü etkinliği burada! Özel ödüllerinizin kilidini açmak için etkinlik jetonlarını toplayın.

3 ÖZEL JETPAKLAR
Yepyeni ‘Efendim. Einhorn ‘Jetpack, Pot of Gold Jetpack ve Golden Rainbow Jetpack, St Patrick Günü Etkinliğine özeldir. Sizinkini almak için şimdi oynayın!

CELTIC TELEPORTER Heyecan
verici ‘Celtic Teleporter’ sınırlı bir süre için geri döndü! Şimdi sizinkini alın!

ARTI yeni bir SAM Skin, çılgın kostümler, dünyayı sarsan ‘shamrocks’… Şimdi kaotik eğlenceye katılın!

Bu uygulama hakkında

Jetpack Joyride apk içerik derecelendirmesi Everyone 10+ Fantasy Violence’dır ve 19 api ve üzerini destekleyen android cihazlara indirilebilir ve yüklenebilir.

Kurşunla çalışan jetpack’ler! Dev mekanik ejderhalar! Para vuran kuşlar!

Fruit Ninja yapımcılarından sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bu çılgın, yüksekten uçan sonsuz koşucu geliyor!

Barry Steakfries’e katılmanın ve havalı jetpack’leri donatmanın, şık kostümler giymenin ve bilim adamlarını laboratuvarın sonuna kadar yenmek için sonsuz koşu arayışında çılgın araçlara binmenin zamanı geldi.

750 milyondan fazla oyuncuya katılın ve Google Play Store’dan Jetpack Joyride’ı indirin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *