Report this app

Description

Windows için iTunes’un büyük bir işi var. SaaS çağında, bir müzik uygulaması indirme fikri biraz tuhaftır ve Apple’ın en ünlü yazılım parçalarından biri olan iTunes, birçok Windows kullanıcısı için hemen bir çarpma noktası değildir.

Tam özellikli ve dikkat çekici derecede çok yönlü bir medya oynatıcı

Apple’ın geriatrik medya oynatıcısı oldukça parlak görünüyor

Bununla birlikte, aslında oldukça etkileyici bir uygulama. Başlangıç ​​olarak, size çok sayıda medya seçeneği sunar. Elbette, müzik ve video gibi eski favorilere sahip olacaksınız, ancak iTunes aynı zamanda aynı arayüzden podcast’lere, TV programlarına, radyoya, App Store’daki öğelere ve sesli kitaplara erişmenizi de sağlar.

iTunes, bir Apple hesabına giriş yaptığınızda en iyi şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. İçeri girdikten sonra, yerel iTunes arşivlerinize, nerede olurlarsa olsunlar – başka bir bilgisayarda, bir iPhone’da, vb. Erişebilirsiniz. Bu, Apple ekosistemine bir ağ geçididir ve birçok Windows kullanıcısının, Appleverse’te en az bir ayak parmağı. Aynı zamanda bir iPhone (!) Kullanan bir Windows kullanıcısıysanız, eşzamanlamayı yönetmenin birincil yolu iTunes’dur.

Windows / Apple tartışması bir yana, iTunes, önemli özelleştirmeyi sevenler ve medyalarının oynatma biçimine giriş yapmak isteyenler için harika bir uygulama. Birçoğu için iTunes tarafından sunulan tüm seçenekler gereksizdir, ancak aslında her şeyi merkezi bir merkezden kontrol etmek veya çalma listeleri veya akış seçenekleri üzerinde büyük bir kontrol uygulamak isteyen az sayıda kişi olacaktır.

Görsel olarak, uygulama şık ve gezinmesi kolaydır ve müziğinizi çalarken ana pencereyi kapatmanızı sağlayan hoş bir mini oynatıcıya sahiptir. Müzikten filmlere ve podcast’lerden iTunes Store’a geçmeyi kolay ve sezgisel bulacaksınız ve bunu yaptığınızda, başka bir profesyonel bulacaksınız – orada bulacağınız devasa seçim. Aslında, bu seçim ezici olabilir ve bazı insanlar bunu bir aleyhte bulabilir, ancak çeşitlilik istiyorsanız, bundan daha iyisi yoktur.

Kullanıcı desteği söz konusu olduğunda, sorun yaşamazsınız. Apple desteği ünlüdür ve iTunes Store’dan medya satın alırsanız kullanıcı olarak konumunuz güçlenir. Tek başınıza sorunu gidermeyi umuyorsanız, sizi çevrimiçi olarak bekleyen 18 yıllık yardımı bulacaksınız.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

İTunes’un bu sürümü, Windows’a indirilmek üzere tasarlanmıştır. Windows Mağazasından bir iTunes sürümünü de edinebilirsiniz. İTunes ana sayfasından Mac, tablet ve mobil sürümler bulacaksınız.

Daha iyi bir alternatif var mı?

İTunes için pek çok alternatif var, ancak bunların size hitap edip etmemesi, medyanızı nasıl dinlemeyi sevdiğinize bağlıdır. VLC, Windows için başka bir klasik medya oynatıcı sağlar, ancak hazır seçilmiş sesli kitaplardan, podcast’lerden, mağazadan ve daha fazlasından yoksundur.

Spotify, medya çeşitliliği açısından çok daha yakın ancak tabii ki videoyu desteklemiyor ve çok daha az özelleştirme sunuyor.

Kısacası, istediğiniz kontrol miktarı, parmaklarınızın ucunda beklemek istediğiniz medya türü ve Appleverse’e hızlı bir yol isteyip istemediğinize göre yönlendirileceksiniz. Üçünü de istiyorsanız, iTunes başlı başına bir sınıfta.

Bizim almamız

iTunes çok geliştirildi, ancak yine de yalnızca standart dışı kullanım durumları olan kişiler için ciddi bir ilgi görüyor.

İndirmeli misin?

Evet, bu oldukça iyi bir uygulama, ancak yalnızca medyanızı satın almayı seviyorsanız, bilgisayarınızda çok fazla medya varsa veya gerçekten, gerçekten iTunes’u seviyorsanız. Diğer herkes için gerçekten gerekli değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);