İnternet Cafe Simülatörü Ücretsiz İndirme (v12.11.2019)

İnternet Cafe Simülatörü Ücretsiz İndirme (v12.11.2019) Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Oyun hakkında

İnternet Cafe Simülatörü bir internet kafe işletme simülasyon oyunudur. Oyun içinde kapsamlı bir çalışma ortamı kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşim kurabileceğiniz birçok aktivite ve insan var. Evinizin kirasını ödemeli ve alışveriş yapmalısınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı işler de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, fiyat çok ağır olabilir. Oyunda internet kafenizi bilgisayardaki bir çok uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta yasadışı olarak size yüksek bir puan vermeleri için insanları işe alabilirsiniz. Yeni alanlar kiralayarak internet kafenizi genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak insanların internet kafenize gelme olasılığını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat edin ve iflas etmeyin!

İnternet Cafe Simülatörü Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Internet Cafe Simulator indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Internet.Cafe.Simulator.v12.11.2019.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan alabileceğiniz WinRAR’a sahip olmanız gerekir  ).
  4. Internet Cafe Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İnternet Cafe Simülatörü Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Internet Cafe Simulator Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

İNTERNET KAFE SİMÜLATÖRÜ (V12.11.2019)
BOYUT: 1.47 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa,

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7
  • İşlemci:  2 GHz Çift Çekirdekli CPU
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Grafik:  Intel HD Graphics 4000 veya daha iyisi
  • Depolama:  4500 MB kullanılabilir alan

Download links


oyun indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);