Android 2020’de Hotspot Shield Premium VPN APK’yı Ücretsiz indirin

Android 2020'de Hotspot Shield Premium VPN APK'yı Ücretsiz indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Bu Uygulama Hakkında

İnternet etkinliklerine katılırken akıllı telefonunuz için korumalı bir VPN sürümü seçmenizin birçok nedeni vardır. Bununla birlikte, Hotspot Shield’in  onu en güvenilir yoldaşlardan biri olarak seçmesi için neredeyse bir düzine nedeni vardır. İlk olarak, modern akıllı cihazların korunmasında uzmanlaşmış bir uygulama yayıncısından geliyor. Böylece kullanıcılar sektör deneyimlerine güvenebilirler. Birbiriyle ilişkili bir dizi üründür ve kullanıcılar tüm seti kullanmak isterlerse doğrudan Google Play’de bulunabilir. Hepsi, 10 milyonu aşan indirme sayısıyla çok popüler. “Hotspot Shield” 50 milyona kadar.

En İyi VPN Proxy ve Wi-Fi Güvenlik Uygulaması

Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, kimliklerini çevrimiçi olarak gizlemek için uygulamanın güçlü özelliklerini anında etkinleştirebilir ve kötü adamlar olacaklarından korkmadan uygulamalara ve web sitelerine erişebilirler. Bu, kullanıcıların sahip oldukları sosyal ağları özgürce kullanmalarına ve kişisel bilgilere maruz kalma konusunda endişelenmelerine izin vermez. Tüm çevrimiçi etkinlikleriniz, bugün mevcut olan en gelişmiş yöntemlerle güvence altına alınmıştır. IP adresiniz gizlenecek, kimliğiniz ve konumunuz hiçbir izleyicide görüntülenmeyecek, gizlilik ve güvenlik özellikleri, kafanız karışmaktan korkmadan birden fazla hesabı paylaşmanıza olanak tanıyacaktır.

50 ülkede 2.500’den fazla hızlı VPN sunucusu

Trafiğinizin tamamı şifrelenmiştir, bu nedenle ülkeniz ne olursa olsun küresel ağlara, uygulamalara ve sosyal ağlara erişebilir. Muhtemelen zaten bazı ülkelerde Google’a gitmek isterseniz yasaklandığını ve yerel ağla değiştirildiğini, hatta Facebook ve Instagram’ın aynı kaderi paylaştığını zaten biliyorsunuzdur. Bu nedenle, “Hotspot Shield” harika bir ortak olacak, böylece dünyayla daha kolay bağlantı kurabilirsiniz. Aslında, Google Play’de kolayca bulabileceğiniz bazı uygulamalar bunu yapabilir. Ancak, benzersiz VPN performansı nedeniyle en popüler isimlerden biridir. Kullanıcı grubu, en yüksek hızlara, en kararlı ve güvenli bağlantıya ulaşmak için dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan tescilli sunucularına erişebilir. Onun sayesinde dünya çapında birçok istasyon var. Bu uygulama, 20 veya daha fazla ülkeden en geniş VPN kapsamına ulaşır,

“Hotspot Shield”, dünyadaki herkesin kullanması için piyasaya sürülen tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Yukarıda bahsettiğim temel özellikler ücretsiz ve kalıcı olarak açılmıştır. Sınırsız düzeyde kullanmak istiyorsanız, bakımı için çok az parayla elit paketler satın alabilirsiniz. Kilidi açmak için gerçekten harcadığınız parayla. Son olarak, bu uygulama, özelliklerini kullandığınız süre boyunca herhangi bir çerez veya günlük saklamaz. Bu, kullanıcıların bu uygulama yayıncısı için bile güvende tutulacağı anlamına gelir.

Speedtest tarafından dünyanın en hızlı VPN’i ödülüne layık görülen Android için VPN’i edinin  . Mobil etkinliklerinizi gizli ve güvende tutarken, Android için en iyi VPN ile engellenen uygulamalara ve sitelere erişin!

Android için Hotspot Shield VPN, hız, kararlılık ve güvenlik için en güvenilir güvenlik, gizlilik ve erişim Android uygulamasıdır. Android için Hotspot Shield VPN, tek bir dokunuşla coğrafi kısıtlamaları aşarak ve dünyanın içeriğine her yerden erişerek size gerçek çevrimiçi özgürlük sağlar.

⇨ Neden Hotspot Shield

✓ Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırın Tüm trafiğinizi şifreleyin ve küresel medya, video, mesajlaşma, sosyal medya uygulamaları ve ağlarına erişin.

✓ Tüm çevrimiçi etkinlikleri güvence altına alın: Maksimum gizlilik ve güvenliğin tadını çıkarmak için IP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu izleyicilerden gizleyin.

✓ ÜCRETSİZ veya SINIRSIZ:  Android için temel VPN özelliklerini ücretsiz kullanın veya dünyanın en hızlı VPN’ine erişmek için sadece PREMIUM’a yükseltin.

✓ Eşsiz VPN performansı:  Tescilli VPN teknolojimiz, en hızlı VPN hızını ve kararlı ve güvenli bağlantıları sağlar.

✓ En büyük VPN kapsamı:  Hotspot Shield, ABD, İngiltere, JP, IN, AU, CA, CN ve daha fazlası dahil olmak üzere 80’den fazla ülkeden VPN kapsamı sunar!

✓ Tarama etkinliği kaydı yok:  Hotspot Shield, VPN tarama faaliyetlerinizi size bağlanabilecek herhangi bir şekilde izlemez veya kaydetmez. Güvenliğiniz ve mahremiyetiniz bizim en büyük endişemizdir.

✓ En iyi müşteri desteği: Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, Android için tüm VPN’inizin yanıtları için [email protected] adresine bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

✓ Milyonlarca güveniyor: için  Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy’si milyonlarca kez yüklenmiş ve Fast Company, Forbes, CNET, CNN ve New York Times’da yer almıştır.

✓ Kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması: Yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı korumamızla  Android akıllı telefonunuzu her gün 85 milyon kötü amaçlı siteye karşı koruyun.

⇨ Hotspot Shield nasıl çalışır?

Hotspot Shield VPN Proxy, Sanal Özel Ağ (VPN) teknolojisini kullanarak cihazınız ile hedef web sitesi arasında şifrelenmiş bir kanal aracılığıyla güvenli ve güvenilir bir bağlantı sağlar. Hotspot Shield, cihazınızı anonim hale getirmek için gerçek IP adresinizi gizler ve güvenlik duvarlarının arkasında bile kısıtlı web sitelerine erişim sağlayabilirsiniz.

Hotspot Shield VPN Proxy, ister temel engelleri kaldırma ve gizlilik özelliklerine sahip Android için ücretsiz bir VPN, ister dünyanın en hızlı VPN’ine erişimi olan premium bir VPN olsun, herkes için oluşturulmuş ücretsiz bir üründür.

■ Hotspot Shield VPN ÜCRETSİZ sürümü  , en sevdiğiniz uygulamalardan veya web sitelerinden tüm ABD ve uluslararası içeriğin engelini kaldırmanıza ve bunlara erişmenize olanak tanır. Android için ücretsiz VPN, sınırlı sayıda reklam içerir.

■ Hotspot Shield VPN PREMIUM sürümü (otomatik yenilenen abonelik seçeneği) ABD, İngiltere, JP, IN, AU, CA, CN, TR, UA dahil 80 sanal konumdan ve herhangi bir reklam kesintisi olmadan gerçekten sınırsız erişim sunar. Premium hesaplar, akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya PC olsun, beş adede kadar cihazı destekler. Aylık veya yıllık bir abonelikle oturum açmaya karar vermeden önce, Premium özelliklerin 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirsiniz.

Premium VPN Fiyatlandırması:
■ 1 aylık abonelik – 12,99 $ / ay
■ Yıllık abonelik – 7,99 $ / ay  (% 38 tasarruf edin)

Hotspot Shield Premium APK’nın Özellikleri:

Bildiğiniz gibi   Hotspot Shield’in Premium sürümü çok pahalıdır ve herkesin satın almak için parası yoktur. Bu nedenle, size Hotspot Shield Premium VPN’in Pro sürümünü veya Modifiye sürümünü  ücretsiz olarak sağladık  . Aşağıda tüm Pro Özelliklerinden bahsetmiştim. Sen den Hotspot Shield premium sürümünü indirebilirsiniz  burada .

  • Sitelere erişilirken Premium Ödeme Duvarı görüntülenmiyor
  • 29 Sanal Konum mevcuttur
  • Beş cihaza kadar bir Premium hesaba bağlanma yeteneği
  • Reklamsız gezinme

Download links


Hotspot Shield Premium Mod Apk indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *