Homescapes v3.5.9 MOD APK – YILDIZ HİLELİ

Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

[ad_1]

Homescapes v3.5.9 YILDIZ HİLELİ APK, eşleme, bulmaca ve dekorasyon türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playrix Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Austin adındaki karakter ile bulunduğunuz ev içinde bulmacaları çözmek ve en güzel eşyaları kullanarak dekorasyon işlerini yapmaktır. Homescapes içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp evinizi rahatça dekore edebilirsiniz. Arkadaşlarınız, onlarca aşama, evinizin farklı odaları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak sağlanabilmektedir. Homescapes Play Store’da 8.000.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Homescapes v3.5.9 MOD APK İNDİR – 155MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Homescapes v3.5.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Homescapes 3.5.9 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir, daima “25” olarak kalır, azalmaz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

[ad_2]

Download links

Homescapes v3.5.9 MOD APK Indir


Oyun Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *