Hitman Sniper’ı (MOD,Unlimited Money) android’de ücretsiz indirin

Hitman Sniper'ı (MOD,Unlimited Money) android'de ücretsiz indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Hitman 2018 Agent 47 Açıklaması

Hitman 2018 Agent 47, tek oyunculu bir aksiyon-sızma oyunudur. Oyuncu, ünlü tetikçi Hitman 2018 Agent 47’yi oynuyor.
Amaç, dünyanın dört bir yanındaki egzotik yerlerde böylesine güçlü ve ünlü hedefleri ortadan kaldırarak sözleşmeleri yerine getirmek Hitman 2018 Ajan 47’ye hazırlanın

Bu oyunda, bir görevde olan özel bir ajan casus istihbaratının rolünü oynayacaksınız.

Gizli ajan casus oyunlarına aşık mısınız? Bu Hitman 2018 Agent 47 oyununda kiralık silah olarak oynayın ve yüksek profilli hedefleri takip edin. Nihai bir gizli ajan gizli görev oyununa hazır olun ve özel bir kuvvet ajanı olarak suikast girişimini planlayın. Fps atışları, ücretsiz ve yüksek profilli hedeflerin kılık değiştirdiği bu aksiyon oyunları değildi. Gizli casus teşkilatının özel gizli ajanı olarak. Gizli servis ajansı ve yetkililerin ünlü bir gizli casusu olduğunuz için, gizli atış yetenekleriniz hakkında herhangi bir şüpheniz yok. Gizli ajans, bu yüksek profilli suikast görevi için gizli ajan max gizli ajan kiraladı, gizli atış, güvenlikten kaçma içeren gizli görev gardiyanlar, yüksek profilli hedef odaya ulaşın ve bu gizli görev Hitman 2018 Ajan 47 oyununda öldürülmeyin veya yakalanmayın.

Hitman Sniper 2 Açıklaması

EN İYİ KESKİN NİŞANCI ATIŞ OYUNU MOBİLDE GERİ DÖNDÜ!
Bir suikastçılar dünyasına katılmak ve HITMAN SNIPER 2’nin bu erken erişim sürümünü oynamak için seçildiniz.
Keskin nişancı suikastçılarının ICA için en özel sözleşmeleri uygulayarak öldürdüğü gizli suikast dünyasına girin. SİZİN ÖLDÜRÜNÜZ, SİZİN YOLUNUZ
Çevreyi ve kendi becerilerinizi kullanarak hedeflerinizi sessizden patlayıcıya yüzlerce şekilde vurun ve yaratıcı öldürmeler için ödüller kazanın.
Hedefleri belli bir mesafeden vurun ve yoğun keskin atış zorlukları için ödüller kazanın.
Oyununuzu geliştirin ve hedeflerinizi avlamak ve yeminli görevinizi yerine getirmek için elinizdeki her şeyi kullanın.

İŞ İÇİN DOĞRU EKİP
Yüksek profilli sözleşmeleri tamamladıkça, her bir sözleşmeye nasıl yaklaşacağınız konusunda size daha fazla özgürlük ve esneklik sağlayan, her biri kendi benzersiz tüfeklerine ve yeteneklerine sahip keskin nişancı suikastçı ekibinizi büyüteceksiniz.
ICA’nın en değerli hedeflerini vururken farklı keskin nişancı suikastçılarını çağırın ve HITMAN SNIPER’ın yüksek riskli dünyasında yolunuzu vurarak oyun tarzınızı bulun.

ARSENALİNİZİ YÜKSELTİN
Her keskin nişancının benzersiz silahını yükselterek, giderek daha karlı hale gelen ve zorlu sözleşmelerin üstesinden gelmek için savaşa hazırlanın.

Ölümcül tuzaklar kurmak, hedefi vurmak yerine bir içeceğe zehir koymak gibi hedefinizi gürültü yapmadan ortadan kaldırabilirsiniz. Temsilci 47, çevresiyle iyi ilişki kurmak için kendini gizleyebilir ve ayrıca sınır dışı alanlara erişim sağlayabilir.

Hitman 2 Android, tüm orijinal oyun özelliklerine sahiptir. Mobil cihazlarda oynamak çok heyecan verici.

Örneğin, oyuncu AK-47’ye sahip bir Rus askeri kılığına girebilir. Yakındaki Muhafızlar, özellikle 47’yi daha sıkı inceleyebildiklerinde şüphelenebilirler. Bu nedenle, ajan 47 dikkatli olmalı çünkü çok fazla şüphe varsa, kimliği ortaya çıkıp ölebilir.

Ayrıca oynamayı da sevebilirsiniz 

Hitman 2 APK’nın Özellikleri

  • Hiper ayrıntılı sanal alanlar

Hiper detaylı sanal alanlar keşfedilebilecek nefes alan ve yaşam ortamlarıyla doludur. Oyuncular, çevreyle ilişki kurarken tehlikeli ve ölümcül yaratıklara karşı dikkatli olmalıdır.

  • Suikastı planlama özgürlüğü

Oyuncular, çeşitli silah ve araçların kullanımıyla suikast planlayabilirler. Oyuncular, hedeflerini nasıl ortadan kaldırmak istediklerini seçebilirler.

  • maskeler

Oyuncular her yerde ve herhangi bir şekilde kılık değiştirebilirler. Görevinizi tamamlamak için kılık değiştirebilirsiniz; kılık değiştirmeler çevreyle ilişki kurmaya yardımcı olur.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);