Android için Hello Neighbor – APK ‘yı Indir

Android Android Adventure
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Adventure
Version -
Mod Version
Update - (1 year ago)
Get it On Google Play
Read 49 views
( 559 ratings )
Price: $0
Download

En korkunç korku oyunu Merhaba Komşu Android’de geldi, böylece telefonunuzda gölgeli görünen komşunuzun gizlediği sırları keşfedebilirsiniz

Akıllı telefonlarımızın ve tabletlerimizin dokunmatik ekranına uyarlanmış kontrollerle tam olarak aynı gizli korku oyunu. Muhtemelen bildiğiniz gibi, bu türde görmeye alışkın olduğumuzdan oldukça farklı:  karanlık yok, gölgede saklanan canavar yok, kan yok … Oyun bize sevimli çizgi grafikler sunuyor ama hala yönetiyor bize zor zamanlar vermek için.

Merhaba Komşunun konusu nedir?

Ana karakter sadece hoş bir yerleşim alanına taşındı ama bir şey doğru değil … Bodrumunda bir şeyler saklıyor gibi görünen garip bir komşu var. Hedefimiz oldukça açık: yakalanmadan komşumuzun evine gizlice girip gizli sırlarını keşfetmemiz gerekecek  . Bu amaçla, kilitli kapıları, kapalı pencereleri veya duvarları yıkabilecek her türlü aleti ilerletmek ve kullanmak için gereken her nesneyi aramamız gerekecek. İkincisi, sadece bir macera oyunundan değil, bir korku oyunundan bahsettiğimizi unutamayacağımız için bol miktarda gerilim, korku ve şoklarla.

Çılgın komşunun evine gir, sırlarını açığa çıkar ve zarar görmeden kaçmayı başar.

Şimdilik oyun tamamen mobil cihazlara uyarlanmış ve kontroller çok hassastır. Ancak, çok az kullanıcı sadece Android 7.0 ve üstü için mevcut olduğu ve sadece belirli akıllı telefon modellerinde çalıştığı için oynamayı sevebilir. Yorumlarda, birçok kullanıcı Samsung S8 Plus’ın bile çalıştıramayacağından şikayet ediyor. Biraz beklememiz ve geliştiricilere karşı sabırlı olmamız gerekebilir.

Gereksinimler ve ek bilgiler:
  • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 7.0.
  • Uygulama içi satın alımlar sunar.


Download Android için Hello Neighbor – APK ‘yı Indir

Download

Recommended for You

You may also like