Hearts Of Iron 4: Field Marshal Sürümü Ücretsiz İndirin 

Download
4.5/5 Votes: 6
Report this app

Description

Oyun hakkında

Zafer parmaklarınızın ucunda! Ulusunuzu yönetme hoi4-hileleri yeteneğiniz en büyük silahınızdır, strateji oyunu Hearts of Iron IV, II. dünya tarihinin en ilgi çekici çatışması. Savaş alanının kalbinden komuta merkezine kadar, ulusunuzu zafere taşıyacak ve savaşacak, pazarlık yapacak veya istila edeceksiniz. İkinci Dünya Savaşı’nın dengesini değiştirme gücüne sahipsin. Dünyanın en büyük askeri lideri olarak yeteneğinizi göstermenin zamanı geldi. Geçmişi yeniden yaşayacak mısın yoksa değiştirecek misin? Ne pahasına olursa olsun zafere ulaşarak dünyanın kaderini değiştirecek misiniz?

Hearts Of Iron IV Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Hearts Of Iron IV indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hearts.of.Iron.IV.v1.9.3.ALL.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. alabileceğiniz burada ).
 4. Hearts Of Iron IV klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hearts Of Iron IV Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Hearts Of Iron IV Ücretsiz İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

HEARTS OF IRON IV (V1.9.3 TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUT: 3.04 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan hoi4-hileleri emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit veya daha yenisi
 • İşlemci:  Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı: 1GB VRAM’li ATI Radeon HD 5850 veya NVIDIA GeForce GTX470
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Direct X uyumlu ses kartı.
 • İlave Notlar:  Fare ve klavye gereklidir. / Her iki üreticiden / İnternet Bağlantısından veya çok oyunculu için LAN’dan en son mevcut WHQL sürücüleri, Çok oyunculu modda 32 adede kadar diğer oyuncu.

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *