Head Soccer (MOD, Unlimited Money) android’de ücretsiz indir

Head Soccer (MOD, Unlimited Money) android'de ücretsiz indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Head Soccer Açıklaması

◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆
100.000.000 İndirme !!
◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆◆ Yan tarafa geç, kontrolü zor futbol!
Herkesin 1 saniyede öğrenebileceği kolay kontrollere sahip bir futbol oyunu. Rakibi ejderha ateşi, buz atışı ve şimşek atışı gibi süslü ölümcül atışlarla yenin ve turnuvayı kazanın.
Ayrıca gamecenter aracılığıyla arkadaşlarınızla veya global kullanıcılarla eşleşebilirsiniz. Bu eğlenceli futbol oyununu her zaman, her yerde oynayın.

■■ ÖZELLİKLER ■■

+ Çeşitli 84 Avatarları ve Benzersiz Özel Çekim !!
+ 7 Oyun modu (Arcade, Turnuva, Survial, Lig, Head Cup, Ölüm Modu, Dövüş Modu)
+ Google Play Hizmeti üzerinden Çevrimiçi Çok Oyunculu
+ Fizik tabanlı oyun (Box2d)
+ Facebook’u Gönder

■■ D&D RÜYA OYUNLARI ■■
+ Dinozor Avcısı
+ Zombi Süpürgesi
+ Crasher
+ IChallenger: Dönüş
+ Küçük Fırça
+ Milyoner Gösterisi
+ Kafa Basketbol

Head Soccer, iki büyük kafanın rakiplerinden daha fazla gol atmak için tüm çabalarını harcamak zorunda kalacakları heyecan verici bire bir maçlarda yer aldığınız bir futbol oyunudur.

Oyuncuların üç düğmesi vardır: bir sıçrama, sıçrama ve eve gitme; tek atış, topa vurmanın yanı sıra rakibe de vurabilirsiniz; ve süper çekimler yapmak için bir özel.

Rakibinizden daha fazla gol atmaya çalışarak Head Soccer’ı ‘temiz’ oynamak mümkün olsa da, muhtemelen her iki oyuncu da oldukça ağır bir şekilde kanamaya başlayacaktır. Çünkü kirli oynamak burada her şeydir, rakibe istediğiniz kadar vurabilir, tekmeleyebilir ve kafa atabilirsiniz.

Head Soccer, sadece (hemen hemen herkesin hoşuna giden) gol atmakla kalmayıp aynı zamanda rakiplerinizi kafasına tekme atabileceğiniz eğlenceli bir spor oyunudur. Ve süper iri kafalı oyuncular sayesinde, daha da eğlenceli.

AÇIKLAMA BAŞ FUTBOLU

Futbol, ​​dünyadaki en popüler sporlardan biridir ve şok edici değildir çünkü insanları bir araya getirirken aynı zamanda hem oyuncuların hem de seyircilerin rekabetçi yönlerini ortaya çıkarabilir. Peki, şanslısın! Head Soccer APK’sini indirdikten sonra, sevdiğiniz sporun keyfini her zaman ve her yerde çıkarabileceksiniz.

Uzun süredir futbol tutkunuysanız, Android cihazınızda diğer futbol video oyunlarını denemiş olabilirsiniz. Ayrıca, bir süre sonra onları oynamayı bırakma ihtimaliniz de var çünkü spor oyunları çok karmaşık kontrollere sahip olma eğilimindedir.

Head Soccer APK’sını ücretsiz indirdikten sonra endişeleneceğiniz bir şey daha var! Kendinizi tüm karakterlerin kilidini açmak ve çeşitli oyun modlarında kullanmak isterken asla yapacak işiniz bitmeyecek.

Forvet ve Kaleci olun!

Oyunlarda gezinmesi kolay kontroller olabilir ve yine de zorlu ve heyecan verici bir oynanışa sahip olabilir – Head Soccer APK’sini indirin ve ne demek istediğimizi göreceksiniz. Head Soccer’da her maç heyecanla dolu çünkü aynı anda hem forvet hem de kaleci rolünü oynuyorsunuz.

Çoğu oyun modunda, her maç, sizin ve rakibinizin kale direklerinizi gol atarak ve savunarak mücadele edeceği 60 saniye sürmektedir. 60 saniyeden sonra en çok gol atan kazanır.

Ya skorlar berabere kaldıysa? Daha sonra çok daha heyecan verici olan Ani Ölüm maçına geçeceksiniz çünkü ilk gol atan kazanır!

Kilidi Açılacak 60’tan Fazla Karakter Var

Head Soccer APK’sının en son sürümünü indirdiğinizde, size Güney Kore adlı ilk karakter verilecektir. 60’tan fazla karakterin en temel becerilerine sahiptir, bu yüzden kendinizi oyuna alıştırmanıza ve bu erken Başarıları kolayca yakalamanıza izin vermek için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır.

Her karakterin farklı bir gücü vardır, bu yüzden her şeyin kilidini açmak için motive olursunuz. Güç seviyeleri, bir karakterin sahip olduğu Yıldız sayısı ile ölçülür. Güney Kore’de 0,5 yıldız var, ancak 5 yıldız en yüksek seviyedir. Bazı karakterlerin de özel yetenekleri vardır. Örneğin, Pzt-K bir maçta kazandığınız puanları ikiye katlar.

Head Soccer APK’sının yeni bir sürümüne dikkat etmelisiniz. Genellikle kilidi açılacak yeni karakterlerle birlikte gelir.

Ayrıntılı 2D Grafiklerle Kolay Kontroller

Kontrol etmesi kolay derken bunu kastetmiştik. Aslında, yalnızca dört kontrolle uğraşmanız gerekir: Sola Hareket, Sağa Hareket, Tekme ve Zıpla.

Ayrıca oyunun kalitesinden ödün vermeden kontrollerin sadeliğini korumak için mükemmel olan oyunun 2D olduğunu da fark edeceksiniz. Ayrıca, Head Soccer grafiklerinin hala harika detaylarla dolu olduğunu göreceksiniz.

Tribünlerdeki insanlara dikkat edin? Topla vurduğunuzda rakibinizin gözleri nasıl biraz morlaşır?

Özelleştirme Seçenekleri – Hedefleri Atarken Avatarınızın Güzel Görünmesini Sağlayın

Head Soccer APK’sını Android cihazınıza indirdikten sonra oynamaya devam etmek için birçok neden bulacaksınız. Karakterlerin kilidini açmanın yanı sıra, oyun hem kostümler hem de istatistik yükseltmeleri için birçok özelleştirme seçeneğine sahiptir.

Bazen, CPU rakibinin kıyafeti o maçtaki ödülünüz olacak. Yalnızca puan kazanıyorsanız endişelenmeyin, çünkü bunlar istatistiklerinizi yükseltmek için tam olarak ihtiyacınız olan şeylerdir. Yükseltmelerin maliyeti 500 noktadan başlar ve 256.000 puana kadar çıkar.

Kafa Futbolu Oynamak İçin Bu Güçlü İpuçlarını Hatırlayın

Oyun kontrollerini yönetmek kolay olsa da, hangi oyun modunu seçeceğiniz veya hangi karakteri kullanacağınız gibi sonraki hamleleriniz hakkında iyi düşünmeniz gerekecektir. Bu basit ipuçlarını izleyerek çabalarınızı boşa harcamayın.

6 oyun modunu ve avantajlarını öğrenin:  Head Soccer APK’sının son sürümü altı tek oyunculu moda sahiptir. Genel kural maçları kazanmak olsa da, her mod ilerlemenizi farklı şekilde etkileyecektir.

Arcade  – Yeni başlayanlar için en iyisi. Burada pratik yapın ve maçları kazanmaya başlayın. İstatistiklerinizi artırmak ve ilk karakterlerin kilidini açmak için Başarılar kazanmak için bu kolay noktaları toplayın.

Turnuva – Kazananın 1.700 puan aldığı final turuna ulaşmak için birkaç eleme aşamasından geçeceksiniz. Profesyonel ipucu:  Son turda bir UFO görünebilir, topla ona vurursanız rakibiniz anında mağlup olur.

Hayatta Kalma  – Maçlar daha zor ve hiç bitmeyen olabilir, ancak burada kazanmak bol miktarda puan ve özel kostümler elde etmek demektir.

Lig  – Amaç, üç lig kademesinde ilk sırada yer almaktır: Amatör, Küçük ve Büyük. Çabanız burada iyi karşılanacak çünkü sonunda 100.000’den fazla puan kazanabilirsiniz.

Head Cup  – Burada büyük bir kumar çünkü oynamak için 5.000 puan ödeyeceksiniz. Aynı zamanda bir grup aşamasından ve bir eleme aşamasından geçtiğiniz bir FIFA dünya kupası gibi kurulur, yani ilk sırayı alırsanız bu puanları kaybedersiniz veya 30.000 puana kadar kazanırsınız.

Ölüm Modu  – Ekranınızda göreceğiniz kafeslerde kilitli karakterleri serbest bırakmak için iyi oynamalısınız. Karakterinizi rastgele sersemleten, donduran, elektrik çarpmasına neden olan ve hatta öldüren sürpriz engellere hazırlanın.

Her karakterin benzersiz bir Power Shot vardır:  Power Shot özel bir saldırıdır. Doğru zamanda kullanıldığında ve doğru açıya vurulduğunda, gol atmaya veya kazanmaya yardımcı olur.

Bazı güçlü atışlar hücum için en iyisidir, diğerleri ise savunma için harikadır. Farklı atış açıları ve bunların rakibi nasıl etkilediği de var. Oynayacağınız oyun moduna en uygun doğru avatarı doğru bir şekilde seçmek için hangi güçlü vuruşun hangi karaktere ait olduğunu bilmelisiniz.

Güçlü şutu akıllıca kullanın ve doğru zamanlamayı seçin çünkü tüm maç boyunca mevcut değildir. Güç çubuğu dolduğunda – ekranın üst kısmındaki bayrakların yanında alev şeklindeki çubuktur – Kick düğmesinin yanında bir güç düğmesi görünecektir.

Head Soccer Mod APK + OBB – Sınırsız para

Evet, daha zorlu oyun modlarında kazanmanıza yardımcı olabilecek istediğiniz karakterlerin kilidini açmak oldukça sıkıcı. Bu nedenle, Head Soccer APK’sına sınırsız paraya sahip bir mod ile sahip olarak biraz yardım isterseniz, burada yargılama yok. Ücretsiz olarak indirin ve olmayı hayal ettiğiniz en iyi futbolcu olun!

Download links


Head Soccer Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *