Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX PC Tam Sürüm Ücretsiz İndir

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX PC Tam Sürüm Ücretsiz İndir
0/5 No votes
Developer
--
--

Report this app

Description

Çoğunlukla gençler ve çocuklar PS4 oyunları oynamayı severler ve oyun oynarken onlara en iyi deneyimi sunar. Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX bir savaş oyunudur ve oyuncular süper güçlerini savaşı kazanmak için kullanabilirler. Bu belirli oyun birçok süperstar içerir, bu yüzden birçok kişi bu oyunu oynamak için istekli. Oyunda yer alan birçok üstün özellik var ve grafik efektleri sizi gerçek hissettiriyor. Oyuncular bu oyunu oynarken cesaret hissedebilirler.

Karakterler  arasında  Gunvolt Chronicles: Aydınlık Avenger iX Oyun

Normalde, her aksiyon oyunu, oyunun yoğunluğunu gerçekten gösterecek birçok karakter içerir. Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX, her oyuncuyu gerçekten çeken birçok harika karakterle birlikte gelir.

 • Copen oyunun ana karakteridir ve oyunu düzgün oynamasını sağlayan görkemli bir gücü vardır.
 • Lola kompakt bir destek makinesi veya robot ve oyunda kadın karakter. O, Copen’in gerçek bir destekçisidir, bu yüzden oyuncular bu karakterle mutlu olacaklar
 • Kohaku oyunda süper bir kadın ve makine tamir etme yeteneğine sahip. Küçük birlik için liderlik yapıyor.
 • Kyota oyunda genç bir adam ve Copen’in adanmışı. Aynı zamanda Mino üyelerinden biridir. Her zaman kendinden emin görünüyor, bu yüzden sıradan insanlar bu karakteri açıkça seviyorlar.
 • Jin, oyunda akıllı ve zeki bir karakter. Birliğe daima iyi önerilerde bulunuyor. Lola’nın büyük bir hayranı. Açıkçası geniş bir bilgiye sahip.
 • Maria, başlangıçta ailesini de kaybettiği masum bir karakter. Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX oyununun en güzel karakterlerinden biri
 • Blade yüce bir kılıç ustası ve harika bir yeteneği var. Oyunda dövüşen bir karakter, bu yüzden çocukların çoğu bu karakteri seviyor.
 • Rebllio oyunda önemli bir karakter. Bir teröristin hücresinde zorla hizmet ediyor. Ancak, başka gücü ve seçenekleri yok.

Yukarıdaki karakterler Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX oyununu çok daha güçlü kılıyor. Oyuncular bu oyunu oynarken istenmeyen problemlerden kaçınmak için her karakteri anlamalıdır.

Gunvolt Chronicles’ın Önemli Özellikleri: Luminous Avenger iX 

Genellikle oyuncular oyunu kolayca kazanmak için bazı özel avantajlara ihtiyaç duyarlar. Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX, prevasion, zor skorbord ve diğer akıllı donanım avantajları gibi bazı özellikler sunuyor. Olağanüstü faydalar nedeniyle oyuncular bu oyunu oynarken inanılmaz hissedebilirler. Oyuncular oyunda sorun yaşamamak için kuralları çok iyi okumalıdır. Şu anda, birçok oyuncu bu oyun istasyonu oyununu seviyor çünkü cesaret ve mutlu hissetmelerini sağlıyor. Oyuncular oyunu kolayca kazanmak için oyunu akıllıca oynamaya hazır olmalıdır. Başlangıç ​​aşamasında, bu oyunu oynamakta zorlanıyorsunuz ve üstün bir oyuncu olmak için oynamaya devam ediyorsunuz.

 GUNVOLT CHRONICLES: LUMINOUS AVENGER IX  TAM SÜRÜM PC OYUN İNDIR

 SISTEM GEREKSINIMLERI

MİNİMUM:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:  Windows 7, 8.1, 10
  • İşlemci:  2Ghz veya daha hızlı işlemci
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 2GB VRAM (NVIDIA GeForce)
  • DirectX:  Sürüm 9.0c
  • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

 

NASIL KURULUR?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. Download ”  Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX “  Yükleyici ( Sürdürülebilir İndirmeleri  Destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
 4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
 5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Download links

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);