Full GTA San Andreas Türkçe Full İndir – Android Oyun Club Güncelleme 2020

2.00

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunu, uyuşturucu ve yolsuzlukla kendini ayıran San Andreas, Los Santos'taki yaşam baskısından kaçtı. Film yıldızlarının ve milyonerlerin satıcılardan ve gangbang'lardan kaçınmak için ellerinden geleni yapmaları.
Download
3.5/5 Votes: 2
Developer
Rockstar Games
Version
2.00
Updated
April 13, 2019
Requirements
7.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunu, uyuşturucu ve yolsuzlukla kendini ayıran San Andreas, Los Santos’taki yaşam baskısından kaçtı. Film yıldızlarının ve milyonerlerin satıcılardan ve gangbang’lardan kaçınmak için ellerinden geleni yapmaları.

Şimdi, 90’ların başında. Carl eve gitmek zorunda. Annesi öldürüldü, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları felakete doğru gidiyor.

Mahalleye döndüğünde, birkaç yolsuz polis onu cinayet için çerçeveliyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için onu tüm San Andreas eyaletine götüren bir yolculuğa zorlanır.

Rockstar Games, San Andreas ve üç büyük şehrini (Los Santos, San Fierro ve Las Venturas) kapsayan geniş bir açık dünyayla gelişmiş görsel sadakat ve 70 saatin üzerinde oyun deneyimi ile mobil cihazlara en büyük sürümünü getiriyor.

Grand Theft Auto: San Andreas’ın özellikleri:
• Aydınlatma geliştirmeleri, zenginleştirilmiş renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleri dahil olmak üzere özel olarak mobil cihazlar için üretilmiş yeniden düzenlenmiş, yüksek çözünürlüklü grafikler.
• Rockstar Social Club Üyeleri için tüm mobil cihazlarınızda oynamak için buluttan tasarruf desteği.
• Tam kamera ve hareket kontrolü için çift analog çubuk kontrolleri.
• Düğmeleri yalnızca ihtiyacınız olduğunda görüntülemek için üç farklı kontrol şeması ve bağlamsal seçeneklere sahip özelleştirilebilir kontroller.
• MoGa Kablosuz Oyun Denetleyicileri ve belirli Bluetooth ve USB gamepad’lerle uyumludur.
• Daldırma dokunma efektleri ile entegredir. 
• Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik ayarlarıyla özelleştirin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

GTA “davlumbaz” a götürüyor

Grand Theft Auto: San Andreas  , GTA serisinin üçüncü 3D oyunudur ve Vice City’nin 80’li yıllarından 90’ların hip hop kaput şiddeti ve gangster dünyasına adım atıyor.

Carl Johnson olarak oynuyorsunuz, 5 yıl sonra Los Santos’un evine geri dönüyorsunuz. Yıllar boyunca bolca değişti ve Carl çetesinin itibarını ve etkisini geri kazanmaya karar verdi. Grand Theft Auto: San Andreas’ın oynanışı, klasik bir GTA – tonlarca sinematik kesim sahnesi, çeşitli görevler ve birçok mini oyun, ücretsiz bir dolaşım sandbox dünyasına yayıldı.

Grand Theft Auto: San Andreas’ı her şeyden çok tanımlayan şey ölçek. Oldukça iddialı, üç büyük şehri ve bol miktarda kırsal alanı içeren devasa bir eyalette. Kampanya muazzam ve yanında yapılacak daha çok şey var. Hikaye, zenginlik masalına bir paçavra, kitlesel olarak orijinal olmayabilir, ancak mükemmel oyunculuk ve çok sayıda unutulmaz ve komik karakterle iyi anlatılmıştır. Radyo istasyonları mükemmel, 90’ların müzik ve komik reklamlar büyük bir karışımı ile.

Grand Theft Auto: San Andreas’ın bazıları için sinir bozucu olacağı noktalar var. Kırsal alanda yarış  arabaları oldukça kaygan olabilir ve Carl’ın su altında yüzmek için ciğerlerini inşa etmek çok uzun sürer. Görevlerin bazıları da biraz sinir bozucu, ancak oyunun en iyi anları ve devletin dolaşımını yapabileceğiniz, sitelerin tadını çıkarabileceğiniz ve tahribat yaratabileceğiniz eğlenceli miktarlarla doludur.

Grand Theft Auto: San Andreas sandbox oyunlarında  bir  dönüm noktasıdır . Şiddet ve yetişkin bir oyun ve oyun kusurları olsa da, genel başarı ve oynayabileceğiniz eğlence neredeyse rakipsiz.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);