Grand Theft Auto Vice City Mod APK Indir 1.09

Grand Theft Auto Vice City Mod APK Indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

AÇIKLAMA GRAND THEFT AUTO: VICE CITY

Vice City’yi ele geçirin ve kendi suç imparatorluğunuzu kurun. Cep telefonunuzda şimdiye kadar yayınlanan en büyük oyunlardan birini edinmek için Android için Grand Theft Auto: Vice City APK’sini şimdi indirin. Rockstar Games’in  Grand Theft Auto  serisi asla hayal kırıklığına uğratmaz ve bu, geliştiricinin en başarılı sürümlerinden birine geri dönmek, biraz zaman öldürmek için harika bir yol sağlar.

GTA: Vice City, Miami, Florida merkezli kurgusal bir şehirdeki bir anlaşmaya yapılan baskın sırasında çalınan para ve uyuşturucuları kurtarmaya çalışan Mafya suçlusu Tommy Verceti’nin hikayesini anlatıyor. Oyun, sizi geçen insanlardan intikam almak için yerel suç patronlarıyla çalışırken ve sonra yavaş yavaş kendi suç imparatorluğunuzu büyütürken sizi takip eder.

Ahlaksızlık şehrinde kendi hamlelerinizi yaptığınızı fark ettiklerinde mutlu olmayacak eski patronlarınızın intikamını alın. Sunshine State sahilinde neon ışıkları, silahlar, uyuşturucular ve ihtişamla dolu bu harika 1980 serüveninde rekabete katılın ve kendinizi dünyayı kazanın.

Grand Theft Auto: Vice City APK nasıl oynanır?

Bu, PlayStation 2’de şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi oyunlardan biri, yalnızca GTA: San Andreas tarafından geride bırakıldı. Birçok kişi bunu Grand Theft Auto serisindeki en iyi oyun olarak görüyor  Oyunda yeniyseniz, oyunu oynarken bazı basit ipuçlarını ve püf noktalarını göz önünde bulundurmalısınız – oyuna yıllar önce PS2’de oynadıktan sonra geri dönüyorsanız, o zaman Vice City’ye tekrar hoş geldiniz!

Yan tarafta polis görevleri yapın. Bu, sizi suçlu patron olmaya zorlayan bir oyunda yapılacak en mantıklı şey gibi görünmese de, yine de ekstra para için bazı polis görevlerini denemelisiniz. Suçlu haydutları kovalayıp öldürerek çok para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir polis arabasını kaçırmak ve ardından bonus görevlere başlamak. Arabanız imha edildiğinde polis görevlerini durdurmanız gerekeceğini unutmayın.

Taksi görevleri yapın. Vurulmadan para kazanmak istiyorsanız, bir taksi çalın ve taksi bonus görevlerini yapmaya başlayın. Yolcuyu erken ve çok çarpmadan oraya götürürseniz büyük bir bahşiş alırsınız. Fazladan biraz para kazanmanın aptalca bir yolu.

 

Vücut zırhı giyin. Vücut zırhını haritanın çeşitli yerlerinde bulabilir veya Ammu-Nation mağazalarından satın alabilirsiniz. Bu, ölmeden çok daha fazla hasar almanıza yardımcı olacaktır, bu nedenle oyunun başlarında bazı vücut zırhlarına yatırım yapmaya ve bittiğinde onu yenilemeye kesinlikle değer.

Mülklere para harcamayın. Oyunun başlarında bir sürü mülke yatırım yapmak iyi bir fikir gibi görünebilir – yine de bekleyin. Oyunda daha sonra gerekli mülkleri satın almak için bu paraya ihtiyacınız olacak. Satın almanız gereken  özellikler,  yeni görevlerin kilidini açacak ve oyundaki hikayeyi tamamlamak için çok önemli. Pahalıdırlar, bu yüzden yeterince para biriktirdiğinizden emin olun.

GTA: Vice City Mod APK – Sınırsız Para, Kilidi Açık

Sınırsız para ile istediğiniz tüm evleri, silahları ve arabaları satın alın, Her yerin kilidi açık… GTA için mod: Vice City. Buradan indirin – keyfini çıkarın!

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);