Google Play Store Android için APK indir – [Güncellendi 2020]

Baixar Google Play Store APK Download
4.4/5 Votes: 5
Developer
--
--

Report this app

Description

“Google Play Store Uygulaması” (eski adıyla Android Market) ile Google, yalnızca Android cihazlara indirilecek birkaç milyon uygulama sunmakla kalmaz, aynı zamanda müzik, filmler, sesli kitaplar ve e-kitaplar gibi diğer birçok multimedya teklifi sunar.

Mağazayı kaldırdıysanız, en son sürüme güncellemek istiyorsanız veya uygulamayla ilgili sorun yaşıyorsanız Google Play Store’un en son sürümünü ücretsiz indirmek için APK olarak bulabilirsiniz. Eğer yurt dışından akıllı telefonunuzu veya tabletinizi satın durumunda da yararlı olabilir.

Google Play Store Uygulaması APK: Ücretsiz uygulamalar ve oyunlar indirin veya satın alın

Google Play Store , Google’ın Android uygulamaları ve indirmeleri için resmi kaynağıdır. Google Play Store, dijital kütüphanesinde bir milyondan fazla uygulama ve oyun barındırmanın yanı sıra çok sayıda müzik dosyası ve video da sunmaktadır. Kullanıcılar belirli uygulamaları anahtar kelimeye göre arayabilir veya Google Play kitaplığındaki uygulamalara kategoriye göre göz atabilir. Satın alma işlemleri doğrudan uygulama üzerinden yapılır ve kullanıcının hesabına bağlı herhangi bir Android cihaza (tablet veya cep telefonu) indirilir.

 

Güvenli mi?

Resmi Android App Store olan Google Play, bazı üçüncü taraf uygulama mağazalarından muhtemelen daha güvenilirdir. Ancak çok sayıda teknoloji yorumcusu Apple’ın App Store’unun daha güvenli olduğunu savunuyor  . Bu kısmen Apple’ın seçici doğasından kaynaklanmaktadır. Apple’ın indirilebilecek daha az uygulaması olsa da, genellikle uygulamaların denetimlerini geçtikleri konusunda daha seçicidir ve miktar üzerinden kalite konusunda itibar kazanmıştır.

Öte yandan, Android bir uygulama onların mağaza üzerine yüklenmesine izin olasılığı daha yüksektir. Bu, uygulama geliştiricileri için iyidir, çünkü uygulamaları halka açılmadan önce daha az sayıda çembere atlamak zorundadırlar. Bu erişilebilirliğin dezavantajı, şüpheli uygulamaların ağ üzerinden kayarak potansiyel güvenlik endişelerine neden olmasıdır.

Sen çizelgeleri taramak ve Google Play Store’da uygulamalar bulabilir

Google Play Store onların akıllı telefon veya tablet üzerinde indirme veya güncelleme uygulamalar ve oyunlarla tüm Android kullanıcıları için temas merkez noktasıdır. Bir Google hesabı ve internet bağlantısı kullanımı için gereklidir. Pratik arama fonksiyonu ile tüm sunulan içeriğin arama yapabilirsiniz. Alternatif olarak, grafikleri veya tek tek kategorileri tıklayabilirsiniz.

TO FOTOĞRAF GALERİSİ: BU IS NE GOOGLE PLAY STORE TEKLİFLER

Google Play Filmler ve TV Dizileri: Google Play Store’da Eğlence

Google Play Store size çok çeşitli film ve dizi sunuyor

Google Play Store, uygulamalara ve oyunlara ek olarak, indirmek için çok çeşitli filmler ve seriler sunar. Bunlar 30 gün boyunca ödünç alınabilir veya kalıcı olarak satın alınabilir. İçerik doğrudan Google Play Store’dan aktarılabilir veya çevrimdışı kullanım için cihaza indirilebilir. Farklı video kalitesi seviyeleri sunulur (SD ve HD)

Google Play Müzik: indirmek için milyonlarca şarkı

Tek tek şarkıları veya albümlerin tamamını satın alabilirsiniz

Ayrıca Google Play Store’dan müzik satın alabilirsiniz. Hem tek tek parçalar hem de albümlerin tamamı edinilecek. Ayrıca bir müzik sabit oranı vardır: yaklaşık 10 Euro / ay için tüm müzik kataloğuna erişebilirsiniz. akarsu veya şarkı indirmek için, ayrı müzik uygulaması “Google Play Müzik” gerekir.

Google Play Kitaplar: hareket halindeyken okuma materyali

Kitaplar altında çok sayıda çok satanlar ve yeni yayınlar bulacaksınız

Google Play Store’da da mevcuttur: binlerce e-kitap ve sesli kitap. Kanepe, bir sonraki uçuş veya Android akıllı telefonunuzda veya Android tabletinizde keyfini çıkarmak istediğiniz tatil için malzeme okumak istiyorsanız, kesinlikle burada bulacaksınız. Seçim çok büyük.

Google Play Oyunlar: Android için oyun merkezi

Google Play Store, akıllı telefonunuz için çok çeşitli oyunlar sunar

Google, Android’i giderek geniş bir oyun platformuna genişletiyor. Ücretsiz “Google Play Oyunlar” uygulaması ile bir oyun senkronizasyonu, sıralama listeleri, bildirimler, davetiyeler ve başarıları akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Google Play Store’u yeniden yükleyin:

Play Store’u nasıl geri yüklerim?

Android akıllı telefonunuzdaki Google Play Store’u sildiyseniz, APK dosyasını indirerek geri yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, cep telefonunuzda “Güvenlik” seçeneğinin altındaki “Ayarlar” seçeneğine gidin ve “Cihaz yönetimi” altında “Bilinmeyen kaynak” seçeneğini işaretleyin. Artık APK dosyasını doğrudan cihaza indirip yükleyebilirsiniz.

 1. Bir uygulamayı nasıl indirebilirim?

  1) Google Play Store uygulamasını açın
  2) İçerik arayın veya mağazaya göz atın.
  3) Bir öğe seçin.
  4) dokunun ücretsiz öğeler veya ücretli öğeler için fiyat için yükleyin.
  5) İşlemi tamamlamak ve içeriği indirmek için ekrandaki talimatları izleyin.

  TO FOTOĞRAF GALERİSİ: BU IS NE GOOGLE PLAY STORE TEKLİFLER
 2. Google Play Store uygulamalarını iade edebilir miyim?

  Google, Google Play Store’dan yapılan bazı satın alma işlemleri için geri ödeme yapabilir. İlk 48 saat içinde bilgisayarınızdaki play.google.com/store/account web sitesine gidebilir ve sipariş işlemi sırasında geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Bunu yapmak için, sağlanan formu doldurun. 48 saat sonra yardım almak ve geri ödemenin mümkün olup olmadığını görmek için uygulama geliştiricisine başvurun.

 3. Nasıl Android uygulamaları güncelleyebilir?

  Android cihazınıza indirip yüklediğiniz uygulamaları Google Play Store’dan manuel veya otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Google Play Store’daki menü simgesine ve ardından Ayarlar’a dokunun. Şimdi “Otomatik uygulama güncellemeleri” ne dokunun ve güncellemelerin yalnızca WLAN’da mı yoksa mobil ağda mı yapılacağını seçin.

  Avantajları

  Yeni Play Store tasarımını önceden deneyin
  Geniş film, müzik ve kitap seçimi
  Milyonlarca uygulamaya ve oyuna erişim

  açıklama

  Fotoğraf galerisi: Google Play Store

  son değişiklikler

  Google Play Store – APK son olarak 29.07.2020 tarihinde güncellenmiştir ve buradan v21.2 Build12 sürümünde indirilebilir.

  Sürüm 21.2.12 burada. APK’mız size Google Play Store’un en son sürümünü sunuyor.

  Google oyun mağazası – APK 

  Google oyun mağazasında sonuç – APK

  Resmi güncellemeyi beklemek istemiyorsanız, APK dosyasını “Google Play Store” dan Android cihazınıza indirin. Genel halkın bir adım ilerisindesiniz ve genellikle operasyon açısından birkaç gelişme var.

  Alternatif olarak, Google Play Store’u doğrudan PC’de kullanabilir ve bilgisayarı kullanarak uygulamaları & Co.’yu akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Google Play Store’daki web sürümü için burayı tıklayın.

Download links

TAGS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *