Report this app

Description

God of War 4, çok çeşitli oyun platformları için mevcut olan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyunun size kolayca aşık olabileceği ilginç bir hikayesi var. Yeni başlayan biriyseniz, bu yazı oyunla ilgili çeşitli yönleri anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu oyunda, oyuncular oynamaya başlamak için zaman ayırmalıdırlar. Oyun oynarken birçok oyun içi öğe göreceksiniz. Üstün bir oyuncu olmak için çeşitli özelliklerle ve oyunla güncel kalmak önemlidir.

Oyunu oynarken çeşitli sorunlarla karşılaşan birçok oyuncu var. Siz de onlardan biriyseniz, oyunu düzgün bir şekilde nasıl oynayacağınızı anlamak önemlidir. Bundan sonra, ipuçları ve püf noktaları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

OYUN IÇI SATIN ALIMLARI AKILLICA YAPIN

Oyunu oynamaya başladığınızda, oyun içi satın alımlar yapma seçeneği de elde edersiniz. Burada, bazı önemli şeyleri dikkate almanız gerekir. Oyuncuların oyun içi satın alımlar için paralarını akıllıca harcaması gerçekten önemlidir. Vites ve zırh alırken para birimlerini de akıllıca harcamalıdırlar.

DAHA NE?

Oyuncular gelecekte oyunu zahmetsizce oynamak için para birimlerini kaydetmeye çalışmalıdır. Bazı yükseltmeleri pahalı, bazıları ise ucuz. Uzmanlar tarafından sağlanan faydalı ipuçlarını düşündükten sonra daima güncellemeleri yapın.

PC GEREKSINIMLERI

Windows 7 64 Bit
İşletim Sisteminde test edilmiştir : Windows Vista /
7/8 / 8.1 / 10 CPU: 2.0GHz Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.
RAM: 2GB
Kurulum Boyutu: 340MB
Sabit Disk Alanı: 2GB

GOD OF WAR 4 TAM SÜRÜM PC OYUNU

NASIL KURULUR?

  1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
  2. İndir  “Savaş 4 Of God”  Yükleyici (Resumable İndirme destekler).
  3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
  4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyunu indirelim.
  5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *