Android’de Getting Over It with Bennett Foddy free uygulamasını indirin

Android'de Getting Over It with Bennett Foddy free uygulamasını indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Windows için Bennett Foddy ile İşi Aşmak

Bennett Fody’nin QWOP’undaki 100 metrelik yarışı bitirmek için hüsrana uğramışsanız ve hala hareketlerinizi hesaplıyorsanız, belki de nefes alıp şansınızı onun nihai tuhaf oyunuyla deneme zamanı: Bennett Foddy ile Başlarken. Beklendiği gibi, oyunu nispeten kolay görünecek ve herkesin keyif alabileceği bir felsefe yan notu olan yatıştırıcı bir tırmanma oyunu gibi hissettirecek şekilde geliştirdi. Bu yarı doğru çünkü oyunun amacı zirveye ulaşmak kadar basit. Yakalayış? Söylemesi yapmaktan kolay.

Tırmanmaya başlamaya hazır mısınız?

Bu oyun, oyuncuların bir kez başladıktan sonra duramayacakları kadar sinir bozucu. Bazı insanlar oyunun adaletsiz ve saçma doğasından kurtulamıyor.

Bennett Foddy ile Başlarken, cesaret ve sabır gerektiren popüler bir video oyun platformudur. Kurallar basit. Oyunu yenmek için dağın sonuna ulaşmanız yeterli. Dağların tuhaf tasarımı göz önüne alındığında bu kolay olmayacak. Jazzuo’nun klasik Seksi Yürüyüşü’ne bir övgü niteliğindeki bu muhteşem oyun düzeni, tuhaf ama tanıdık nesnelerin üst üste yığılmış sırtlarından oluşur.

Haksız ve saçma

Gövdesi su dolu bir kazanın dışına çıkan oyun karakteriniz Diogenes ile tanışın. Gerçek Diogenes, bir pazarın ortasındaki büyük bir seramik sürahinin içi gibi, nerede uyuyacağına dair alışılmadık seçimleriyle ün kazanan bir Yunan filozofuydu. Hareketlerini kontrol etmek ve dağın yamacına çıkmak için Yosemite çekicini sallamanız gerekir. Herhangi bir küçük yanlış adım ya da kötü vuruş, oyunun belirli bir noktasına ya da en kötüsü, en başlangıcına geri döndüğünüzü görebilir. Eşzamanlı olarak, mevcut durumunuz ve hatta cesaret verici sözler hakkında yorum yaparken duyulabilen Foddy’nin sesini dinleyin. Akıl sağlığınız oyunun adaletsiz, saçma doğası nedeniyle kurumaya başladığından, geri bildirim biraz rahat olabilir.

Aslında, karakteriniz ölemez (onu başlangıç ​​alanının solundaki göle düşürmezseniz). Kontrol noktası yok. Gerçekten kesin bir kural yok. Herkes için biraz bedava ve sadece o dağı aşmanızı umuyorum. Bu oyun o kadar sinir bozucu derecede bağımlılık yapıyor ki oyuncular başladıktan sonra duramazlar. Delilik, eğlence ile takıntıyla buluşuyor.

Ne görüyorsan onu alırsın

Ne olursa olsun, oyunu kavramak kolaydır: Kontrollerde iyiyseniz, oyunun bir sonraki aşamasına geçersiniz. Sadece karakterinizin iyi ve kötü özelliklerini anlayın ve çok geçmeden yolunuza devam edeceksiniz.

Kişisel bir dokunuşla bitirmek

Oyunu başarıyla bitirdikten sonra, bir açılır soru sekmesi görünecektir. Oyunu tek başına mı yoksa çevrimiçi olarak mı oynadığınızı soracaktır. evet cevabını verirseniz, sonunda Foddy tarafından barındırılan gizli bir sohbet odasına gideceksiniz. Orada kişisel bir tebrik mesajı okuyacak ve hatta adamla hızlı bir sohbet etme şansına sahip olacaksınız. Dürüstçe hayır cevabı verenler için, maalesef odaya girmeden oyun menüsüne gireceksiniz. Hala bu konferansı yapma konusunda kararlıysanız, baştan oynamaya hazır olun.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu oyun o kadar popüler ki masaüstünüzde veya cep telefonunuzda oynanabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Keşfedilmeyi bekleyen birçok platform video oyunu var. Aynı hedef ve kontrollere sahip daha rahat oyunlar buluyorsanız, Super Mario Bros gibi klasik bir oyunu deneyebilirsiniz.Tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak gösterilen Super Mario Bros, farklı seviyelerde çok daha fazla aşama sunuyor. zorluk ve daha eksiksiz bir hikaye. Hassas kontrolleri eleştirmenlerin övgüsünü kazandı.

Ancak, Getting Over It’s’in mantıksız doğasına bağlıysanız, Foddy’nin QWOP ve CLOP gibi diğer popüler oyunlarını deneyebilirsiniz, bu oyunlara kıyasla daha basit ama yine de her zamanki gibi sinir bozucu. Oyunun sert hayranları için, oyunun varoluş ilham kaynağı olan Sexy Hiking’u deneyin.

Bizim almamız

Başlarken Kesinlikle türünün en iyilerinden biridir. Oyunun ahlaki dersi oyun boyunca oldukça belirgindir: başarısızlık düşüşünüzle değil, tekrar denemek istememenizle tanımlanır. Oyun tüm beklentileri kırıyor ve size dürüst bir deneyim yaşatıyor. Saçmalığı oyunu çekici kılıyor ve kasıtlı olarak haksız doğası oyuncuların çılgın saplantısını körüklüyor. Yine de dikkatli olun, çünkü birkaç kıkırdayan şaka oyuncuya ağızda acı bir tat bırakabilir.

İndirmeli misin?

Sadece sabır ve kararlılık sınavına hazırsanız. Bu oyun sizi kesinlikle çekirdeğinize kadar çıldırtacak ve zaman zaman canınızı sıkabilir. Bununla birlikte, onu çalarken gelen adrenalin sizi tatlı başarıya götürecektir. Sonuçta, en çok takdir edilen görüş, zirveden olan görüş. Bir oyuna biraz kuruş harcamak istiyorsan, kazandıktan sonra bir daha asla oynayamayabilirsin, şuna bir bak. Daha yerleşik ve karmaşık bir hikayeye sahip oyunlardan daha çok hoşlanıyorsanız, maalesef başka bir oyun aramanız gerekecek.

Windows için Bennett Foddy ile İşi Aşmak

 • ödenmiş
 • İngilizcede
 • Versiyon: 2017
 • 4 (260 oy) Oyunuz
 • Oyla!

Fizik tabanlı tırmanma oyunu

Bennett Foddy ile Başa Çıkmak,  vücudunun alt yarısı bir kazanın içinde olan bir adamın, kayaların  ve  rastgele eşyaların  kenarlarını ölçeklemek için  bir balyoz kullandığı,  satın alınabilir bir  video oyunudur . Oyun Bennett Foddy tarafından geliştirilmiş   ve kendisi ve Noodlecake Studios tarafından yayınlanmıştır  . Getting Over It’in yaratıcısı   , oyunu  deneyim boyunca anlatıyor .

Bennett Foddy Neden Başa Çıkmayı Yaptı?

Başlık,  Android , Apple  Mac iOS Linux ve Microsoft  Windows  işletim sistemlerinde mevcuttur. Geliştiricinin oyun tasarımı ve başarısızlık ve hayal kırıklığı kavramları hakkında cesaret verici  ve  entelektüel  diyaloglarla oyunculara  oyun boyunca  rehberlik etmesi nedeniyle Bennett Foddy ile Başlarken adı ilginç bir şekilde uygun  .

Yazarın sesine geleneksel blues  şarkılarının yorumları eşlik   ediyor ve bazı durumlarda kökenleri bilinmeyen noktaya kadar yeniden kaydediliyor: ‘Poor Boy Long Ways From Home’ ve ‘Going Down the Road Feeling Bad’. Bu başlıklar, oyuncuların içinde kaynayan duyguları doğrudan yansıtır.

Takipteki karakter, MÖ 404-323 civarında özgür düşünen bir Yunan filozofu olan Diogenes’in bir  temsilidir  . Minimalist adam, içinde yaşadığı, öfke oyunundakine benzeyen dairesel konteyner dışında hiçbir şeye sahip değildi. Entelektüel senaryosu boyunca Bennett, oyuncuları modern tüketim kültürünü düşünmeye teşvik ediyor.

Get Over It nasıl oynanır?

Oyunun başlangıcındaki arazi doğadan oluşuyor: ağaçlar, kayalar vb. Yolculuğun bir anında ilk görüntülenen malzeme plastik bir kahve fincanı ve ardından kullanıcılar, içinden çöp dökülen çöp tenekesiyle karşılaşıyor. konteyner. Oyun daha da ilerledikçe  , kullanıcıların tırmandıkları,  ara sıra ve  stratejik olarak yerleştirilmiş muazzam  bir  rastgele öğeler dağı var  .

Foddy, bilinçsizce tüketilen ürünler kavramını harmanlamak için öğeleri sembolik olarak yarattı  . Diogenes, aynı retorikle hatırlanır; bu, insanların hayatlarına maddi öğeler eklemek için kendilerini terk etmeleridir; dürüst bir adam arayan kişi olarak kabul edilir. Zirveye giden yolda alaycıların resimleri var.

Oyuncular, ilerlemek için her bir makalenin eğrilerini analiz ederken nesneleri farklı bir şekilde gözlemlemek zorunda kalıyorlar: köpek evleri, merdivenler, tırmıklar, vb. Bu tema, insanların materyalizme o kadar yetenekli olduğu ve gözden kaçırdıkları kavrama yöneliktir. onları yapmak için harcanan enerjiyi takdir etmek yerine yaratımların üzerinde. Bu oyun,  hedeften çok yolculukla ilgili .

Fare veya izleme yüzeyi kontrolleri  karakterin  çekiç , hangi  mandalını  nesneler üzerine . Çekiç kafasının nereye çarpacağını belirlemek için fareyi hareket ettirin. Adamın içinde bulunduğu pot kolayca kayar, bu da kullanıcılara fayda sağlayabilir ve – daha yaygın olarak – oyunlarını engelleyebilir. Geminin dibinde yetersiz düz bir çizgi vardır; doğru hesaplandığında tencere ürünlere yerleştirilebilir.

Katılımcıların  , imleç ile uygun yerlere çekici stratejik olarak yönlendirerek engel parkurunda  yukarı doğru manevra yapmaları gerekir  . Alet hedefi veya bir yamaç aşağı kazan slaytlar kaçırırsa, o zaman oyuncu riskleri  düşen  başlangıç noktasına geri . Bu şekilde oyuncu araziyi yeniden yaşıyor.

Getting Over It, gelmiş geçmiş en zor oyun mu?

Bu anti-tasarım macerasının  nasıl kazanılacağına dair ipuçları için araştırma öğreticileri  , oyunun tek bileşeni oyuncu ve nesneler olduğu için avantajlı olmayacak: Diyojen ve malzemeler. Oyuncular, başarının  karakterin kol hareketlerinin açısını, genişlemesini  ve  hızını anlamaya eşit olduğunu  anlayabilirler  .

Esasen ilerleme, tüketicilerin her bir kararı arasında gerçekleşir. Uygulama  küratörsüzdür  ve insanların hareketleri kavramsallaştırmak yerine kendi yollarını hissetmelerini gerektirir. Bunda başarıyı nasıl gördüğümüze dair bir dönüş var; yerine kazanma sürecini intellectualizing arasında Foddy oyunculara ister  spekülasyon  onların  ilişkisini  için  şeylerin oyunda ilerlemelerini engellediğini çok olanlar:.

Anlatım içinde Bennett başkalarından ve kendisinden başarısızlıkla ilgili alıntıları tekrarlar. Bu  tek oyunculu oyun  , yalnızca eşya dağı ve kazandaki adamdır ve bu da izole edilebilir; İronik olarak oyun,   taktiklerini canlı yayınlarda  veya önceden kaydedilmiş  YouTube  videolarında sergileyen insanlarla ortak bir  deneyim oluşturdu  . Yavaş ve metodik hareketlerle veya düzensiz ve spastik hareketlerle mükemmel salınımlar.

Alternatif tırmanma oyunu seçenekleri

Fish Out of Water Jump King Hammer Man ve  Sexy Hiking  alternatif seçeneklerdir. Jazzuo’nun Seksi Yürüyüşü, Bennett’e başlığın benzer bir versiyonunu yaratması için ilham verdi. Her iki oyunda da, usta yürüyüşçü olmak için çekiç kullanan erkekler; Foddy, Getting Over It’i  estetik açıdan  çekici  grafiklerle geliştirirken  , Jazzuo şekilsiz sanat eserleriyle Sexy Hiking’u tasarladı.

Jump King, yukarıda belirtilen oyunlardan ücretsiz oynanabilen tek oyun. Tüm alternatifler, onları bir yerden diğerine yükseltmek için zıplamayı veya bir çekiç kullanmayı içerir. Önce Seksi Yürüyüş, ardından da Başlarken geldi. Foddy, Sexy Hiking’den ilham alırken, diğer geliştiriciler Getting Over It’ten etkilenmiş gibi görünüyor.

Çapraz platform tırmanma yolculuğu

Bennett Foddy başka anti-tasarım oyunları geliştirdi  : GIRP ve QWOP. Bu belirli türden oyun deneyimi deneyseldir ve genellikle teknoloji alanında haberler alır: Steam’de. Başa Çıkmak Bu,   insanların yaşadığı modern dünyada hicivsel bir  dönüş ve bu tüketim saplantısını aşmamız gerektiğini ima ederken aynı zamanda övgü almak için dürtülerimizi aşmamız gerektiğini ima ediyor: oyunu kazanmak.

Foddy’nin resmi web sitesinde, yalnızca yeni bir oyun sürümü çıktığında adreslerini veren kişilere e-posta göndereceğini belirtiyor. Mevcut oyun , insanların  oyunu  mobil cihazlar aracılığıyla satın alabilmesi gibi sürümler dışında, Android ve  iPhone’da  sık sık güncellenmiyor .

Artıları

 • Akıllı
 • Çapraz platform
 • Kışkırtan düşünce
 • Gelişmiş grafikler
 • Bütünleştirici topluluk

EKSİLERİ

 • Sadece tek oyuncu

Download links


Getting Over It Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *