Report this app

Description

Oyun hakkında

Garry’s Mod bir fizik sanal alanıdır. Önceden tanımlanmış herhangi bir amaç veya hedef yoktur. Size araçları veriyoruz ve sizi oynamaya bırakıyoruz. Nesneleri üretirsiniz ve kendi mekanizmalarınızı yaratmak için bunları birleştirirsiniz – ister araba, ister roket, ister mancınık veya henüz adı olmayan bir şey – bu size kalmış. Çevrimdışı yapabilir veya her gün çevrimiçi oynayan binlerce oyuncuya katılabilirsiniz. İnşaatta çok iyi değilseniz – endişelenmeyin! Aptal konumlara çeşitli karakterler yerleştirebilirsiniz. Ancak daha fazlasını yapmak istiyorsanız, Garry’s Mod topluluğu muazzam bir içerik kaynağıdır ve oyuna yüzlerce benzersiz mod eklemiştir. Trouble In Terrorist Town’da, suçlular cinayetlerini örtbas etmeye çalışırken çevrimiçi bir cinayeti çözen bir dedektif olabilirsiniz. Bir top, bir bitki, bir sandalye veya Prop Hunt’ın ayrıntılı bölümündeki herhangi bir şey olun, Saklambaç’ın şekil değiştiren oyunu. Elevator: Source, oyuncuları hava kilitlerine ve yavru kedi dans partilerine götüren, oyunun ilk asansör heyecanı sürüşüdür.

Garry’s Mod Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Garry’s Mod indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Garrys.Mod.Incl.Auto.Updater.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, buradan  edinebilirsiniz ).
 4. Garry’nin Mod klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Garry’s Mod Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Garry’s Mod Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

GARRY’NİN MOD
BOYUTU: 2.27 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® Vista / XP
 • İşlemci:  1.8 GHz İşlemci
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Grafik:  DirectX® 9 seviyeli Grafik Kartı (SSE desteği gerektirir)
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX® 9 uyumlu
 • İlave Notlar:  Fare, Klavye, Monitör

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *