Gardenscapes (Mod, Unlimited Coins) Android’de Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Gardenscapes Açıklaması

Gardenscapes’e hoş geldiniz! Harika bir bahçeyi eski ihtişamına döndürmek için beklenmedik kıvrımlarla ve dönüşlerle dolu bir hikayede yolunuzu açın.

Download Gardenscapes (Mod, Unlimited Coins) Android’de Ücretsiz Indir

Macera dolu bir yolculuğa çıkın: 3’lü eşleştirme seviyelerini geçin, bahçedeki farklı alanları yeniden düzenleyin ve dekore edin, sakladığı sırların derinliklerine inin ve Austin, uşakınız ve bir de dahil olmak üzere eğlenceli oyun içi karakterlerin tadını çıkarın. komik köpek! Ne için bekliyorsun? Kendinizi biraz bahçeyle şımartın ve yepyeni bir hikayenin kahramanı olun. Hayalinizdeki bahçeyi ücretsiz oluşturun!

Oyunun özellikleri:
● Bağımlılık yapan oyun: Değiştir ve eşleştir, bahçeyi yenile ve dekore et ve aynı anda nefes kesen bir maceranın parçası ol!
● Yüzlerce benzersiz 3’lü eşleştirme seviyesi
● Arkadaşlık kurabileceğiniz düzinelerce oyun içi karakter
● Her zaman sizi neşelendirmek için orada olan sevimli bir köpek yavrusu
● Her şeyi takip etmek için kullanabileceğiniz oyun içi bir sosyal ağ
● Bahçede her biri benzersiz yapılara sahip farklı alanlar: kırık çeşmeler, gizemli labirentler, eski bir konak ve çok daha fazlası
● Önce gelen bir topluluk – Facebook arkadaşlarınızla komşu olun!
● Çevrimdışı bile oynayabileceğiniz süper bağımlılık yapan bir oyun!
Gardenscapes’i oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler de p

Gardenscapes, amacınızın büyük bir malikanedeki güzel bahçeyi restore etmek olduğu sıradan bir oyundur. Bunu yapmak için, bahçenize benzersiz bir görünüm kazandırmak için banklar, çeşmeler, çitler, heykeller, elektrik direkleri, ağaçlar ve diğer dekoratif öğeler inşa etmeniz gerekecek. Ve bunu yaparken, uşağınız Austin’in başrol oynadığı ilginç bir hikayeyi de takip edeceksiniz.

Gardenscapes’daki oyun nispeten basittir. Bahçenizde yeni unsurlar inşa etmek için paraya ve yıldızlara ihtiyacınız olacak. Para ve yıldız kazanmak için 3’lü eşleştirme mini oyunu (Candy Crush veya Bejeweled’e benzer) oynamanız gerekecek. Yani ne yaparsan yap, eğlenceli bir şeyler yapacaksın.

Oyun, yeni karakterlerle tanışabileceğiniz ve bir ton içeriğin kilidini açabileceğiniz 100’den fazla farklı seviyeden oluşur. Hatta maceranızda size eşlik edecek dost canlısı bir evcil hayvan bile edinebilirsiniz.

Gardenscapes, büyüleyici grafiklere ve dokunmatik ekranlara mükemmel şekilde uyan bir oyun planına sahip çok eğlenceli bir oyundur. Oyun ayrıca kendi bahçenizin fotoğraflarını çekmenize de izin verir, böylece bunları diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.

Techbigs.Com  Oyunlar  gündelik  Gardenscapes
Techbigs.Com  Oyunlar  gündelik  Gardenscapes

Gardenscapes Mod APK 4.6.0

Gardenscapes mod APK – en son sürümü indirin – bağımlılık yaratan oyun ve harika özelliklerle Android mağazasındaki en iyi eşleşen karo oyunlarından birinin keyfini çıkarmak için ücretsiz.

AÇIKLAMA BAHÇE MASALARI

Playrix’ten Gardenscapes, milyonlarca indirmeye ve milyonlarca olumlu eleştiriye sahip ve bunun iyi bir nedeni var. Muhtemelen arka arkaya 3 karo vurmanız, bonusların kilidini açmanız, bahçenizi dekore etmeniz ve oyundaki neredeyse sonsuz sayıda seviyeye doğru çalışmanız gereken en iyi eşleşen karo oyunlarından biridir. Playrix, oyun için özel destek sunar, bu da oyuna yıllar ve yıllar sonra hala eklenen seviyeler olduğu anlamına gelir. Oyun içi karakterler Austin ile tanışın ve cıvıl cıvıl küçük köpeğe merhaba deyin. Gardenscapes’i indirdiğinizde bir bahçe kahramanı olun.

Playrix, Gardenscapes ve diğer başlıkları Homescapes ile mükemmel bir şey yaptı. Yani, mobil cihazlarda çok popüler hale gelen temel 3’lü eşleştirme mekaniğine eğlenceli bir hikaye eklediler. Oldukça iğrenç bir durumda bahçeli bir konak miras aldınız, ancak TLC’yi ağaç dikmeye, çimleri biçmeye ve güzel çiçek tarhları yaratmaya hazırsanız, çok fazla potansiyele sahip bir bahçe. Bu, bitkileri, renkleri ve daha fazlasını eşleştirmeniz gereken 3’lü eşleştirme seviyelerini parçalayarak elde edilir. Oyun ve farklı özellikler hakkında aşağıda daha fazla ayrıntıya gireceğiz.

Gardenscapes’da Oynanış

Daha önce Match-3’ü duymadıysanız, son birkaç yıldır mobil oyun oynamanın nerelerindeydiniz? Candy Crush ve şimdi Homescapes gibi popüler oyunlar sayesinde Android oyunları için en popüler formatlardan biri. Oyunun amacı, aynı türden 3 veya daha fazla taşı eşleştirerek gittikçe daha zor seviyeleri tamamlamaktır. Homescapes’te, 6 farklı parçaya kadar fayansları kırarak farklı güçlendiricilerin kilidini açarsınız. Yükseltmelerden bazıları, tahtadaki aynı türden her bloğu silen bombalar, kelebekler ve gökkuşağı güçlendirmelerini içerir. Tüm 3’lü eşleştirme oyunlarında olduğu gibi, Gardenscapes kolayca başlar, ancak 1000’den fazla seviyede ilerledikçe hızla zorlaşır.

Bağımlılık Yapan İlerleme

Farklı Match-3 seviyelerini geçerken, bahçenizi yavaşça yükseltebileceksiniz. İlk önce yabani otları temizleyeceksiniz, çeşmeyi temizleyeceksiniz ve bahçe çöplerinden kurtulacaksınız Bu, çiçek tarhları, belki bir veya iki sıra ve bahçenizdeki diğer birçok harika özellik gibi daha ilginç kalıntılar için yer bırakır. Unutmayın, bir yaşam sınırı vardır – art arda yeterince seviyeyi geçmezseniz, hayatlarınızın yenilenmesini beklemeniz veya oyun içi mikro işlem mağazasından daha fazla can satın almanız gerekir.

Gardenscapes’nın En İyi Özellikleri

Bağımlılık yaratan oyun, benzersiz Match-3 mekaniği (çoğu Playrix oyununda bulunur) ve bahçenizi güzel göstermenin yavaş ve tatmin edici ilerleyişinin yanı sıra. Ayrıca Gardenscapes’i şimdi indirmeye değer kılan, neredeyse sınırsız seviyeler, oyun içi bir sosyal sistem ve çok daha fazlası gibi birçok harika özellik var. En iyi özelliklerin tümünü öğrenmek için okumaya devam edin.

Çok sayıda Benzersiz Karakter ve Hikaye

Bu oyun bir Match-3 oyunundan çok daha fazlası. Arka planda ortaya çıkan hikaye oldukça iç açıcı ve bir dizi farklı karakterle tanışacaksınız. Oyunda size rehberlik edecek, farklı mekaniklerin nasıl çalıştığını açıklayan ve bahçede yardımcı olan orijinal bahçıvan ve ev kahyası Austin’i ele alalım. Ayrıca, dışarıdaki gökyüzü gri olduğunda sizi neşelendirmekle kalmayan, aynı zamanda Match-3 seviyelerinde size yardımcı olan küçük bir köpek var. Sizi yapışkan bir durumdan kesinlikle çıkaracak özel bir güçlendirme hareketi var!

Arkadaşlarla Oynamak İçin Oyun İçi Sosyal Ağ

Tüm iyi mobil oyunlar gibi Gardenscapes, en iyi arkadaşlarınızla yakından oynamanız için sosyal bir platform sağlar.Arkadaşlarınızın seviyelerini takip edebilir ve hatta bahçelerini ziyaret edebilir, ayrıca belirli seviyelerde yardım isteyebilir veya can desteği alabilirsiniz. Bu, kalplerinizin yenilenmesini beklemek zorunda kalmayacağınız için oyunu daha uzun süre oynamaya devam etmenizi kolaylaştırır. Ayrıca, Facebook arkadaşlarınızla komşu olabilirsiniz. Bunların hepsi harika olsa da, Gardenscapes’yı tamamen çevrimdışı da oynayabilirsiniz, böylece verileriniz veya Wi-Fi bağlantınız için endişelenmenize gerek yok! İşe gidip gelenler ve metroya binenler için harika …

Reklamsız, Para Harcamaya Gerek Yok

Playrix oldukça saygın bir mobil oyun şirketidir – Gardenscapes, siz oynamaya çalışırken açılan müdahaleci reklamlara sahip değildir ve hatta çevrimdışı oynamanıza bile izin verir. Ayrıca, oyunun zamana göre belirlenmiş bir yaşam / kalp sistemi varken, para harcamanıza gerek yok. Gardenscapes’ten çoğu zaman, özellikle de 500+ zor seviyelere girdiğinizde, zamanınızı almak ve oyunu stratejik olarak oynamakla ilgilidir – neredeyse bilgisayara karşı Satranç oynayabileceğiniz gibi. Gardenscapes’da ustalaşabilirseniz, oyuna para harcamak zorunda kalmayacaksınız.

Gardenscapes için İpuçları ve Püf Noktaları

Gardenscapes için pek çok ipucu ve püf noktası var ve oyun oynarken her seviyede ilerlemenin en iyi yollarını çabucak öğreneceksiniz. Önerebileceğimiz bir şey, güçlendiricilerinizi akıllıca kullanmaktır. Bazen aynı tahtada çok sayıda farklı güçlendirici oluşturana kadar beklemek ve ardından bunları büyük bir zincirleme reaksiyona sokmak iyi bir fikirdir. Unutmayın, her seviyede sınırlı sayıda hareket vardır ve seviyeyi geçmeniz için hangi yolu seçeceğinizi seçerken stratejik olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Elbette, oyun özünde rahatlatıcı olabilir, ancak bu devasa seviyelere ulaşmaya başladığınızda, oyun oldukça zorlaşmaya ve sonuç olarak oldukça stresli olmaya başlar.

Gardenscapes

Gardenscapes’e hoş geldiniz! Harika bir bahçeyi eski ihtişamına döndürmek için beklenmedik kıvrımlarla dolu bir hikayede yolunuzu açın! Macera dolu bir yolculuğa çıkın: 3’lü eşleştirme seviyelerini geçin, bahçedeki farklı alanları restore edin ve dekore edin, içerdiği sırların derinliklerine inin ve uşağınız Austin de dahil olmak üzere eğlenceli oyun içi karakterlerin tadını çıkarın! Ne için bekliyorsun? Hayalinizdeki bahçeyi inşa edin! Oyunun özellikleri: * Eşsiz oyun: Değiştirin ve eşleştirin, bahçeyi yenileyin ve dekore edin ve yeni bir hikayenin tadını çıkarın – hepsi tek bir yerde! * Yüzlerce benzersiz 3’lü eşleştirme seviyesi * Siz onlarca oyun içi karakter ile arkadaş olabilir * Her zaman sizi neşelendirmek için orada olan sevimli bir evcil hayvan * En son gelişmelerden haberdar olmak için kullanabileceğiniz oyun içi bir sosyal ağ * Bahçede benzersiz yapılara sahip farklı alanlar: kırık çeşmeler, gizemli labirentler, ve daha fazlası * Önce gelen bir topluluk – Facebook arkadaşlarınızla komşu olun! Gardenscapes oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla da satın alınabilir. Gardenscapes’ten keyif alıyor musunuz? Oyun hakkında daha fazla bilgi edinin! Facebook: https://www.facebook.com/GardenscapesInstagram: https://www.instagram.com/gardenscapesofficial/Twitter: https://twitter.com/GSNewAcresQuestions? [E-posta korumalı] / * * / adresinden Teknik Destek ile iletişime geçin com / GSNewAcresQuestions? [E-posta korumalı] / * * / adresinden Teknik Destek ile iletişime geçin com / GSNewAcresQuestions? [E-posta korumalı] / * * / adresinden Teknik Destek ile iletişime geçin

Leave a Reply

Your email address will not be published.