Gangstar Rio10.4.3 Apk Mod (Sınırsız Para) Android Için

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

About The Game

Gameloft’tan yeni, mahkum bir hit   , Android’de Gangstar Rio: City of Saints . Yeni, ilginç veya alışılmadık bir şey mi istiyorsunuz? O zaman bu yaratılış tam size göre. En sofistike ve talepkarlar için birinci sınıf endüstri ürünü.

Başlangıç ​​olarak, belaya, ihanete, ateş etmeye, hayal kırıklığına girersiniz. Sümüğün sana göre olmadığını, sadece işe koyul, karnavalların ve bronzlaşmış güzelliklerin başkentinin suçlu dünyasına boyun eğ. Ve daha eğlenceli hale getirmek için çok sayıda silah, araba, konum ve ortam var. Hızlı kabus gibi soykırım ya da sessiz cinayet araçları bulunacaktır.

Holiganlara patlayıcılarla bir top atabilir veya av tüfeği ile ve iki elinizle ateş edebilirsiniz. Ve bir tatar yayından içlerinde delikler açabilir. Ateş etmek, büyük uçaklar ve helikopterler uçurmak, diğer arabaların çatılarının harika bir yol olduğu Bigfoot’taki mega şehirlerin yoğun yollarında sürmek, tüm bunlar Gangstar Rio: City of Saints’de bulunabilir  . Bir jetpack uçurun veya bir motosikletten zombi avlayın. Zaman kaybetmeyin, çaresiz haydutlar ve kandaki adrenalin eşliğinde geçirin.

: Azizler Şehri Açıklama

Tüm oyun dünyası yaramazlık ve yasadışı faaliyetlerle dolu bir oyun alanıdır, kahraman karanlıkta yürür, araba hırsızlığı, çetelerle savaştı, ne kadar çok yaptıysa, poliste aranma önceliği o kadar yüksek olur, sık sık ona bakmaya çalışır. yakala onu. Hikayeler ve görevler boyunca oyuncular biraz ekstra para ve deneyim kazanmak için ek görevler seçebilirler.

Oyun operasyonu alışılmış Gameloft tarzıdır, tanıdık Gameloft kullanıcıları ekrandaki joystick ve düğmelere hızlı bir şekilde adapte olacak, zamana uyum sağlamak için biraz sürüş yapacaktır, ancak alışkın insanlar için kullanılmayan birkaç kontrol düzeni vardır. Grafik arayüz çok iyi, biraz gecikme. Genel olarak, bu oyun Gameloft’un bir başka şaheseri ve çocuklar kesinlikle ne yaptıklarını biliyorlar. Oyuncu oyundaki çöpü önemsemezse, bu oyun yine de oynamaya değer.

Hikaye, oyuncuların heyecan verici ve tehlikeli bir hikayeye başlayacakları canlılık ve tutku dolu bir şehir olan Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde geçiyor. Oyunun kahramanı Rio de Janeiro’da bir hapishane üyesi. Sevgili bir kadını Anna var. Şanssız şey, kahramanın çete için son işini bitirmek ve ardından çeteyi bırakıp kadınıyla istikrarlı bir yaşam sürmeye hazırlanmak istediğinde oldu. Anna öldürüldü, bu yüzden intikam yolculuğuna başladı.

Oyunun ana hattında, oyuncuların konunun gerçeğini sürekli olarak bulmak için bir dizi arsa görevini tamamlaması gerekir. Sonuna kadar kendi bedenlerinde yer alabilmek, tüm bulmacaları çözmek. Ek olarak, oyunda çeşitli rastgele görevler olacak, oyuncular bu görevleri ana hat dışında alabilirler, çeşitli farklı görevleri deneyimleyebilirler – yozlaşmış politikacıları veya gangsterleri öldürmek, tanık koruma, Özel paket, aracı çalmak. Ana hat ve rastgele görevlerin tamamlanması, farklı bir onur değeri alacak, yeterli sayıda onur değerine erişim, oyuncunun kendi karakter sıralamasını iyileştirerek daha güçlü hale getirebilecek. Ve yükseltme seviyesi ayrıca ek beceri puanları alabilir, sağlığı güçlendirmek, gücü, sürüş ve dört büyük projeyi çekmek için kullanılabilir.

Oyunun genel işleyişi, iyi çalışabilirliği sürdürmek için sanal bir joystick artı genel işlem biçiminde tuşlardır. Araçlar, helikopterler, motosikletler (hatta tanklar)  ve benzerleri gibi araçları sürerken  , oyun 6 farklı çalışma modu sunacak. Yerçekimi algılamadan saf sanal düğmelere, sanal direksiyon simidine ve daha fazlasına.

Oyuncular Rio de Janeiro’yu bu tutkulu şehri tam olarak deneyimleyebilecekler, elbette çete ile çatışıyor, ortaya çıkan çeşitli şiddet olayları hala öne çıkıyor. Oyun her zamanki tarzını korumuştur. Her türlü görevi yerine getirirken özgür ülkenin tadını çıkar, insanları öldür, arabaları acele et ve şehirlerin efendisi ol. Oyun ayrıca gökyüzü uçaklarına birçok yeni unsur, silah, araç vb. Ekledi, tankı yere sürerek, hükmetmek için serbest bıraktı.

Oyun, karakterlerini daha kişisel hale getirmek için çeşitli kostümler ve aksesuarlar satın alınarak da yapılabilir. Aynı zamanda, oyuncuların görevi daha iyi tamamlamalarına ve gerekli parayı almalarına yardımcı olmak için çeşitli farklı silahlar satın alınabilecek. -ApkaWard.com

Sonuç olarak, “Gangstar Rio: City of Saints” sadece selefinin özelliklerini sürdürmekle kalmıyor, aynı zamanda önemli ilerleme kaydetti. Çetenin suç teması daha iyi yansıtıldı, zengin görev içeriği ile birleştiğinde intikam yolunda sizi Brezilya’nın farklı tarzlarını takdir etmeye götürüyor. Favori oyuncuların ıskalamayacağına inanın!

Gangstar Rio: City of Saints – Gangstar serisinin devamı yansıtılıyor. Rio de Janeiro’nun 5 bölgesini ziyaret edeceksiniz! En fakir mahallelerden en zenginlere, ormana, plajlara ve ticaret bölgesine. Artık karakterinizin görünümünü çeşitlendirebilirsiniz. Ek olarak, çok çeşitli silahlar bulacaksınız – her türlü silah, makineli tüfek, el bombası, bazukalar ve bu versiyonun en önemli özelliği patlayıcılı bir futbol topu! Bir uçağı, tankı, helikopteri kontrol etmeyi deneyin, farklı arabaları ve motosikletleri monte edin. Ve elbette, 60 görev – yozlaşmış politikacıları öldür, paketleri teslim et, tanıkları koru vb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *