Report this app

Description

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4, PlayGround Games tarafından geliştirilmiş bir açık dünya yarış oyunudur. Forza Horizon serisindeki diğer girişler gibi, Forza Horizon 4, çok çeşitli yarış aktivitelerini tamamlarken güzel kırlarda ve şehirlerde parıldamakla ilgilidir. Horizon 4, oyuncuları inişli çıkışlı tepeler, muhteşem çiçek tarlaları ve kompakt şehir sokaklarıyla tamamlanan harika Birleşik Krallık ülkesine taşıyor. İşte, otomobille ilgili her şeyin destansı bir vitrini olan Ufuk Festivali başladı. İz bırakmaya hevesli, gelecek vadeden bir sürücü olarak, Horizon Festivali’nde yarışmak, arabaları kazanmak ve birçok yarış ve rotayı keşfederken deneyim kazanmak sizin işiniz.

Muadili olan Forza Motorsport’un aksine,  Forza Horizon 4’teki sürüş gerçekçi olmaktan çok arcade benzeri. Arabalar hala şaşırtıcı derecede iyi tasarlanmış ve bazen gerçek şeyden ayırt edilemez gibi görünseler de, diğer gerçekçi yarış oyunlarında bulamayacağınız temelde tuhaf bir tavır var. Toplanacak ve satın alınacak uzun bir araba listesi var ve her biri beğeninize göre ayarlanabilir. Oyuncular ayrıca arabalarını, diğer kullanıcılar tarafından oluşturulmuş, gösterişli ile komik arasında değişen özel boyama işleri ile donatabilirler. Kendinizi çok hızlı giderken ve yoldan saparken bulursanız, kullanışlı bir geri sarma özelliği, bir düğmeye dokunarak hatanızı geri almanıza olanak tanır.

Eşsiz içerik ve yarış zenginliğine ek olarak, Forza Horizon 4 iki yeni büyük oyun eklentisine sahiptir. Forza Horizon tarihinde ilk kez oyuncular, çevrimiçi bağlantının dahil edilmesi sayesinde artık devasa harita etrafında yarışabilirler. 72 oyuncu aynı anda haritada dolaşabilir, birbirlerini yarışlara davet edebilir, koleksiyon bulabilir ve toplu olarak topluluk etkinliklerine katılabilir. Forza Horizon 4 aynı zamanda değişen mevsimler de içerdiğinden, her zaman yapacak yeni bir şeyleriniz olacak. Birkaç haftada bir, oyun içi haritalar İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış arasında değişir. Her sezon haritada önemli değişiklikler olur; göller donar, yollar kayganlaşır ve yeni tatil etkinlikleri uygun hale gelir.

Ücretsiz güncellemeler ve yamalarla büyümeye devam eden muazzam miktarda içerik sayesinde Forza Horizon 4, büyük bir tekrar oynanabilirlik faktörüne sahiptir. Yarışlarda yarışmanın ve kazanarak yeni arabaların ve yarışların kilidini açmanın yanı sıra, keşfedilecek ve toplanacak tonlarca etkinlik var. Çeşitli hız bölgeleri ve hız tuzakları hızlı yarışçıları ödüllendirirken, sürüklenen rotalar ve tehlikeli atlamalar cesur sürücülerin fethetmesini sağlar. Olaylar arasındaki haritayı keşfederken, oyun alanındaki ahırlara gizlenmiş birçok tarihi arabadan birine rastlayabilirsiniz. Bu arabalar daha sonra restore edilebilir, ayarlanabilir ve sürülebilir, böylece yüzyıl boyunca en eşsiz ve unutulmaz arabalardan bazılarını sergileyebilirsiniz.

Genel olarak, Forza Horizon 4, bazı mükemmel yeni özellikler ve harika çevrimiçi yetenekler eklerken, önceki Horizon oyunları kadar çok içerik sunar. Yarış türlerinde muazzam bir çeşitlilik vardır ve her türden sürücülerin yapacak eğlenceli bir şeyler yapmasını sağlar. Değişen mevsimler, haritanın her birkaç haftada bir canlandırıcı ve yeni hissetmesini sağlarken, ücretsiz yeni içerikler heyecan verici bir oyun sunmaya devam ediyor. Yüzlerce saati içine alacak bir yarış oyunu arıyorsanız, Forza Horizon 4 kolay bir seçimdir

Download links


Buradan İndirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *