Report this app

Description

Oyun hakkında

Avustralya’ya Hoşgeldiniz! Forza Horizon 3’te, dünyanın en iyi 350’den fazla otomobili ve kamyonu ile birlikte Land Down Under’ı keşfedeceksiniz. Asfalta bağlı kalmak mı istiyorsunuz? Sorun değil, bolca şehir ve açık yol yarışı var. Ama şimdi Avustralya’dayız – Forza Horizon 2’dekinin iki katı büyüklüğünde bir harita – ve aynı zamanda çöl ovaları, kumlu plajları ve yoğun yağmur ormanları da var, bunların hepsi sizi ayak parmaklarınızın üzerinde tutacak değişken hava koşullarına sahip. Bu oyun nihayetinde şu anda mevcut olan en iyi yarış oyunlarından biridir, ancak maalesef yalnızca Windows 10’da çalışır.

Forza Horizon 3 Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Forza Horizon 3 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Forza Horizon 3.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan edinebileceğiniz WinRAR’a sahip olmanız gerekir  ).
  4. “Crack’i Yükle” nin seçildiğinden emin olun ve ardından kur’a tıklayın. Oyunun yüklenmesini bekleyin. Hiçbir dosyanın bozulmaması için her türlü anti virüsü devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
  5. Oyunu Windows başlat menüsünden başlatın. Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Forza Horizon 3 Ücretsiz indirin

Forza Horizon 3 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

FORZA HORIZON 3 (CODEX)
BOYUT: 59,60 GB

DİKKAT : Bu oyun  sizin için önceden YÜKLENMEMİŞTİR . Oyunu kendiniz kurmalı ve crack’i kopyalamalısınız (yukarıdaki adımlara bakın). Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek ihtiyacınız varsa.

sistem gereksinimleri

* Windows 10 64 bit işletim sistemi gerektirir. *

  • İşletim Sistemi:  Windows 10 x64
  • İşlemci:  i7 3820 @ 3.6GHz veya daha iyisi
  • Bellek:  12 GB RAM
  • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GT 740 | AMD R7 250x (4 GB VRAM veya üzeri)
  • Depolama:  60 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *