Android’de Fortnite’ı Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 2
Report this app

Description

Fortnite Açıklaması

1 numaralı Battle Royale oyunu mobil cihazlara geldi!

100 oyunculu PvP’de son kalan olmak için takım oluşturun ve yarışın.

Kapak oluşturun. Rakiplerinizle savaşın. En uzun süre hayatta kalın. Zaferinizi kazanın.

Fortnite, mobil cihazlarda PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac’ten bildiğiniz aynı 100 oyunculu PvP oyunudur. Aynı harita, aynı oyun, aynı haftalık güncellemeler. Ayakta kalan son kişi olmak için savaşırken kalenizi inşa edin. Dünyanın her yerinden veya aynı odada arkadaşlarınızla takım kurun ve takım oluşturun!

Unreal Engine 4 tarafından desteklenmektedir.

İNŞA ET VE YOK ET – Kendi siperini oluşturarak savaş alanını şekillendir. Rakip duvarın arkasına mı saklanıyor? Avantaj sağlamak için kılıflarını çıkarın.

GEAR UP – Savaş otobüsüne binin ve favori bölgenize gelin. Kaynakları toplayın, teçhizat toplayın ve rakiplerinizle savaşın! Son ayakta kalan kazanır.

ARKADAŞLARLA EKİP OL – Dünyanın her yerinden veya aynı odada arkadaşlarınla ​​takım kur!

DESTANSI GÜNCELLEMELER VE ETKİNLİKLER – Haftalık güncellemeler eğlenceyi sürekli artırır. Yeni oyun modları, avatarınız için ciddi ve çılgın yeni görünümler, yeni silahlar ve eşyalar… .Fortnite her zaman genişliyor.

YOLDA KONSOL OYUNU – Tam oyunu her zaman, her yerde oynayın. Hareket halindeyken görevleri tamamlayın, Savaş Biletinizi ilerletin ve daha fazlasını yapın.

Android kullanıcıları, 2018 Ekim’inde Fortnite’ın Android cihazlar için nihayet piyasaya sürülmesiyle sevindi. Son derece popüler video oyunu daha önce sadece oyun konsollarında, Apple ve Windows cihazlarında mevcuttu. Fortnite, işçiliği ve yapımın yanı sıra kavgacı “ayakta kalan son adam” oyununu birden fazla oyun türüne yayarak birleştirir. Oyun, şiddet nedeniyle gençler ve daha büyükler için derecelendirilmiştir, ancak ebeveynler bunun ortalama bir savaş oyununuz olmadığından emin olabilirler. Kan ve kan, doğası gereği diğer oyunlardan önemli ölçüde daha azdır. Vurgu, oyuncuları öldürmenin morbiditesine değil, “canlı” son oyuncu olmaya çabalarken rakiplerinizi saf dışı bırakmaktır. Battle Royale oyun modunda, oyuncular bir araya gelerek malzeme ve silah toplayarak koruma için kaleler inşa ediyor. Oyunun bu çok oyunculu versiyonu, Fortnite’ı video oyunu süperstarlığına gönderen şeydir. Arkadaşlarıyla etkileşime girmek, yaratıcı olmak ve benzer oyunların aşırı zorluğundan kaçınmak isteyen gençler (ve yetişkinler!) İçin mükemmel bir oyundur.

En heyecan verici oyun var

Fortnite tartışmasız şu anda en popüler video oyunlarından biridir. İlk olarak 2017 yılında Epic Games tarafından piyasaya sürülen bu ücretsiz çevrimiçi video oyunu dünyayı kasıp kavurdu. Başlangıçta iki oyun modu yayınladı: Fortnite: Kullanıcıların AI zombileriyle savaştığı Dünyayı Kurtar ve adından da anlaşılacağı gibi Fortnite: Battle Royale, herkesin ayakta kalan son oyuncu olmak için savaştığı 100 oyuncuya karşı oyuncu bir battle royale ayarı. Epic Games 2018’de üçüncü oyun modunu başlattı: Fortnite: Creative, burada kullanıcıların kendi dünyalarını inşa edebilecekleri. Epic Games, üç ayda bir oyun geliştirmeleri yayınlayarak oyuncuları yeni özellikleri incelemeye davet ediyor. Üç oyun modunun da oynaması ücretsizdir; ancak Epic Games, kullanıcıların kıyafetler, kaplamalar, ifadeler, evcil hayvanlar ve diğer yetenekler dahil olmak üzere ödülleri açmak için haftalık görevleri tamamlayabilecekleri yükseltilmiş bir “Savaş Geçidi” sunuyor.

Fortnite trendi, oyun avatarınız için kıyafet ve donanım yükseltmeleri satın almaktır. Her şey yeniden orta okul gibi geliyor, ne giyeceğinin “havalı” olacağına dair endişeleniyor, ancak bu sefer gerçek bir insan için bile değil! Oyun, oyuncuların bir “savaş otobüsü” ile Fortnite dünyasına düşmesiyle açılıyor. Açlık Oyunları’nın nasıl hissedeceğini tam olarak hayal ediyorum. İnişten sonra oyuncular silahları, teçhizatı toplamak ve savunma kalelerini saklamak veya inşa etmeye başlamak için acele ediyorlar. Takım arkadaşları birbirlerini destekler, rakip takımlarla savaşır ve birlikte çalışırlar. Kullanıcılar yalnızca aynı cihazdaki diğer oyuncularla veya herhangi biriyle birlikte oynamayı seçebilirler. Bu seçimin avantajı, Fortnite’ın mobil versiyonunda oynayanların dezavantajlı olmasıdır, çünkü oyun, oyun konsolu veya bilgisayar oyunu için daha iyi optimize edilmiştir. Örneğin,

Android’deki Fortnite grafikleri, orijinal beta sürümünden bu yana ortaya çıktı. Ancak yine de oyun konsolu, bilgisayar veya iOS cihaz grafiklerinden daha düşüktür. Android kullanıcıları yapmaya alışkın olduklarından, üstün bir cihazda oynadığınızda grafiklerin yüksek kalitede veya alışkın olduğunuz şeyi temsil etmemesini bekleyin. Genel navigasyon da daha külfetli. Lag, Android kullanıcılarının tabletlerinde ve mobil cihazlarında Fortnite oynarken karşılaştıkları bir diğer önemli sorundur. Eğer biraz rekabetçiyseniz ve sonuna kadar yardımcı olmaya çalıştığınız bir ekibiniz varsa, bu özellikle sinir bozucudur. Android için Fortnite kullanıcıları, çevrimiçi SSS şeklinde desteğe ve Fortnite’ın “Yardım” düğmesi aracılığıyla Epic Games ile doğrudan iletişime geçme olanağına sahiptir.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Android için Fortnite, belirli Samsung cihazlarında (Galaxy S9 / S9 +, Note 8, Galaxy S8 / S8 +, Galaxy S7 / S7 Edge, Tab S3, Tab S4), Google Pixel cihazları, birden çok LG cihazı, Razer Phone, birden çok Xiaomi cihazında kullanılabilir , ve dahası. Android cihazınız desteklenmiyor ancak 3 GB veya daha yüksek RAM’e ve Android’in en son sürümüne sahipse, yine de uygundur. İndirmek ve oynamak ücretsizdir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Fortnite tüm ana platformlarda çalıştırılabilir: Windows, MacOS, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, iOS ve şimdi Android. Bu bağımlılık yaratan oyunu bir mobil cihazda oynayan herkes, bir konsol oyuncusu için biraz dezavantajlıdır. Bu beklenen bir durumdur ve Android’e özel değildir. Mobil cihaz platformlarını karşılaştırırken, genel grafik kalitesi iOS’ta Android’e göre belirgin şekilde daha iyi. Fortnite’ın Android’e gelen en gerçek değeri, kullanıcı tabanına ulaşmak için başka bir platform olduğundan, bu bir anlaşma kırıcı değil. Gerçek Fortnite hayranları çoğu zaman konsollarında veya bilgisayarlarında oynayacak, sadece ekstra bir mücadeleye gizlice girmek istediklerinde Android mobil sürümünün keyfini çıkaracaklar.

Bizim almamız

Fortnite’ın gönülsüz ancak aksiyon dolu tarzı, onu geniş bir izleyici kitlesi için uygun ve eğlenceli hale getiriyor. Hem çocuklar hem de ebeveynleri dünyalar yaratırken, ekip oluşturarak ve birlikte yolculuğa çıkarken eğlenebilirler. Oyuna Android üzerinden erişim sadece bu etkileşimi artık daha ulaşılabilir kılıyor.

İndirmeli misin?

Evet. Büyük oyuncular zaten bir oyun konsolunda veya bilgisayarda Fortnite’ı doğru şekilde oynadılar. Herhangi bir mobil platformda (iOS veya Android) Fortnite oynamanın bu harika oyunun keyfini çıkarmanın ek bir yolu olduğunun farkındalar. “Ekstra” olarak yaklaşıldığında, Android için Fortnite kullanıcıları düşük kaliteli grafiklerini, gecikmelerini ve gezinme zorluklarını mazur görebilir. Ekstra bir Fortnite eğlencesi için bu oyunu kesinlikle indirin. Oyun konsolları olmayan ya da bilgisayarda oynama arzusu olmayan sıradan oyuncular, grafik kalitesinden etkilenmemiş ve hantal işlemden bunalmış hissedebilirler. Bunun, konsol / bilgisayar oynamak için gerçekten optimize edilmiş bir oyunu oynamanın ve olduğu gibi onunla eğlenmenin bonus bir yolu olduğunu bilerek gidin.

Techbigs.Com  Oyunlar  Aksiyon  Fortnite

Fortnite APK 13.40.0

Fortnite Mobile APK’yi indirin – yeni sürüm – Android’in haritaya düşmesi ve diğer 100 oyuncuyu yok etmesi için ücretsiz. Düşmanlarınızı yerle bir ederken kendiniz için Zafer talep edin

AÇIKLAMA FORTNITE

Fortnite bir intikamla geri döndü. Fortnite Mobile’ı ücretsiz indirin   ve bu eğlenceli ve karikatürize edilmiş battle royale oyununda rakiplerinizi yok etmenin tadını çıkarın. Fırtına size yaklaşırken aksiyon asla durmaz. Hayatta kalmak için savaşın ve ayakta kalan son kişi olun!

Fortnite Mobile, oyunun konsol ve bilgisayardaki sürümüyle hemen hemen aynıdır – daha küçük ekran boyutu sayesinde gerçekten fark etmeyeceğiniz grafiklerde çok küçük bir düşüşle.

Fortnite Mobile: Epik battle royale eğlencesi

Diğer 99 oyuncuyla birlikte uçan parti otobüsünden atıldınız. Ya kendi başınıza, bir arkadaşınızla ya da üç veya dört oyuncudan oluşan bir takımda savaşabilirsiniz. Fortnite Mobile, son iki yıldır piyasadaki en aksiyon dolu oyunlardan biridir. Oyuncular Fortnite’ta savaşmayı bırakamaz!

Oyunun yepyeni bir sezonunu başlatan harita yakın zamanda yeniden yapıldı. Oyuncular bu yeni haritaya zaten birkaç aydır, bu da karışıma çok sayıda süper havalı özellik ve silah atıldığı anlamına geliyor.

Oyunun amacı, herkesten daha uzun ömürlü olmaktır. Fırtına hepinizin üzerine gelmeden önce diğer tüm oyuncuları öldürün veya onlardan kaçıp kalan son birkaç kişiyi öldürün.

Fortnite Mobile Android oynamak için ipuçları

Daha önce hiç Fortnite oynamadıysanız işte size başlamanız için birkaç önemli ipucu. Dikkatli olun ve çaylak yiyen aslanlara beslenmeyeceksiniz.

  • Kamp yapmayın:  Fortnite’a benzer oyunlar – özellikle PUBG – kamp yapmak için oldukça iyi. Fortnite Mobile bunu yapmaz. Kısacası, kamp yaparsanız, çok çabuk ölürsünüz.
  • Başkalarından uzakta  arazi : Şehir merkezleri, oyuna başladığınızda inmek için harika yerlerdir çünkü çok sayıda silah ve ganimet içerirler. Sorun şu ki, sizi öldürmek için bekleyen birçok başka oyuncuları da var. Mümkünse uzak bir yere inmeye çalışın – ve tercihen bir çatıya.
  • Arkanızdaki kapıları kapatın:  Bir eve girdiğinizde, kapıyı otomatik olarak açık bırakırsınız. Bu, diğer oyuncuları evde olduğunuz konusunda uyarır, bu yüzden onu arkanızda kapatmak en iyisidir.
  • Tuzağa düşürmek  için inşa edin: ‘Kalenizi’ inşa ederken, onu rakiplerinizin dikkatini dağıtacak veya dikkatini dağıtacak şekilde tasarlamaya çalışın ve ardından bir sürprizle onlara saldırmaya hazır olun. Bu onları çok fazla yaygara koparmadan öldürmenin kesin bir yoludur.
  • Fırtınanın sınırına sadık kalın:  Oyunun sonraki aşamalarında, fırtına kenarına yapışmak en iyisidir, böylece kuşatılmayabilirsiniz. Çoğu insan ortaya koşar ve birbirini öldürür. Etrafta bekleyin ve kalan kişiyi bitirin.

Fortnite APK’yi Şimdi Ücretsiz İndirin – En son sürüm

Fortnite Mobile, tüm zamanların en çok indirilen oyunlarından biridir – bu, ne kadar harika olduğu hakkında bir şeyler söylüyor. Eğlenceye atlamak için oyunun en yeni sürümünü şimdi buradan edinin. İyi şanslar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *