Report this app

Description

Oyun hakkında

Hep daha iyisini yapabileceğini düşündün, değil mi? Daha iyi oyunculara imza attı. Farklı bir şekilde oynadı. Üç noktayı gizleyin. Pekala, şimdi futbol hayallerini gerçekleştirme şansın. Devam et… o büyük sözleşmeyi kabul et ve kulübün dizginlerini eline al. Hedeflerinizi tahtayla belirleyin ve oyuncularla birlikte çalışın. Kulüpte kimin zamanı bitti ve ilk takıma kim hazır? Gözcüleriniz takımınızı kimin geliştireceğini ve buna gücünüzün yetip yetmeyeceğini biliyor. FM19 sizi güzel oyunun kalbine hiç olmadığı kadar yaklaştırıyor. Yeni özellikler ve geliştirilmiş oyun mekaniği, ekibinizi yeni ve özgün yollarla kontrol etmenizi sağlayarak, her zamankinden daha yeni bir hikaye anlatımı yöntemi yaratmanızı sağlar.

Football Manager 2019 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Football Manager 2019 indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Football Manager 2019.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan edinebileceğiniz WinRAR’a sahip olmanız gerekir  ).
 4. Football Manager 2019 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Football Manager 2019 Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Football Manager 2019 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

FUTBOL MÜDÜRÜ 2019
BOYUT: 3.33 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 (SP1), 8 / 8.1, 10 (1803 / Nisan 2018 Güncellemesi) – 64-bit veya 32-bit
 • İşlemci:  Intel Pentium 4, Intel Core veya AMD Athlon – 2.2 GHz +
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD / ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply

Your email address will not be published.