android’de (MOD, Unlimited Money) uygulamasını indirin

android'de (MOD, Unlimited Money) uygulamasını indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

FIFA Soccer Açıklaması

FIFA 15, FIFA 16 ve FIFA 17’den sonra EA Sports, yeni bir Futbol oyunu olan FIFA Mobile Soccer’ı geliştirdi. Futbol takımınızı kurup yönetebilir ve her şeyi mobil cihazınızda çalıştırabilirsiniz çünkü FIFA Mobile Soccer, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Saldırı Modunda diğerlerine meydan okuyun. Liglerde arkadaşlarınızla oynayın. Bu arada, günlük en son içeriği alın ve ekip oluşturmaya tamamen yeni bir yaklaşım deneyin.

Cadılar Bayramı özel.

FIFA Mobile Soccer oynamaktan da hoşlanıyorsanız, iyi haber şu ki, oyun artık resmi olarak Scream Team Halloween  programını çalıştırıyor  . Scream Team Canlı Etkinliklerini tamamlarken Trick and Treat Fişleri kazanabilir, Cadılar Bayramı temalı Oyuncular ögelerini bulabilir ve ardından özel bir Master Elite Player öğesinin kilidini açmak için Planları tamamlayabilirsiniz. Yeni sürümün gelmesini bekleyin.

Özellikleri.

 1. Hızlı, Eğlenceli ve Erişilebilir

Oyun, yaratıcı  Saldırı Modunda tamamen yeniden tasarlandı . Hızlı, heyecan verici, sıra tabanlı maçlar, aynı şeyi yapmak için oyunu rakibinize devretmeden önce, her devre için yalnızca takımınızın hücum şansını oynamanızı sağlayacaktır.

 1. Futbol Dünyasının Hikayesini Anlatın

Gerçek dünyada gerçekleşirse, FIFA Mobile’da deneyimleme olasılığınız yüksektir. Canlı Etkinlikler  , dünya çapında gerçekleşen hikayelere ve maçlara dayalı olarak her gün yeni ve taze içerik sunar. Hızlı, eğlenceli mini oyunlar sizi ücretsiz oyuncular ve paketler için kullanabilmeniz için temalı Jetonlarla ödüllendirir.

 1. Bir Takıma Katılın, Dünyayı Fethedin

Kimse tek başına kazanamaz. O zaman  bir takıma katılmak  gerekir. Arkadaşlarınızın ekibine veya dünyadaki diğer insanlara katılın. Ligler arası Şampiyonalarda övünme hakları için yarışın, işbirliğine dayalı lig başarılarını tamamlayın veya becerilerinizi alıp dünyanın dört bir yanındaki diğer liglere karşı oynayın. Liderlik tablosuna tırmanın ve futbol dünyasını fethedebileceğinizi kanıtlayın.

 1. Ultimate Team’iniz Genişliyor

Kadronuzu kurmaya yönelik yeni bir yaklaşım, daha büyük ve daha derin bir kulüp oluşturmanıza olanak tanır, oyuncularınızı güçlendirmek için basitleştirilmiş bir yöntem sunar ve sahada kimin olduğunu yönetmeniz için size daha iyi bir deneyim sunar. Kulübünüzü daha iyi hale getirmenin benzersiz ve heyecan verici yollarını bulmak için sezon boyunca bizi izlemeye devam edin.

 1. Rakipsiz Orijinallik

30’dan fazla lig, 650 takım ve 17000 oyuncuyla FIFA Mobile, hareket halindeyken oynanabilecek en özgün futbol deneyimidir. Tüm favori yıldızlarınızla oynayın ve kendinizi futbol dünyasına bırakın!

SSS

 1. Oyun çevrimdışı mı?

Oyunun internet bağlantısına ihtiyacı var, belki ağ ücretleri uygulanabilir.

 1. Çocuklar Oyunu Oynayabilir mi?

Oyun, amaçlanan İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. 13 yaşından büyük izleyiciler için uygundur. Ebeveynlerin bunu fark etmesi gerekir.

Daha az göster

FIFA Soccer 13.1.13 Güncelleme

2020/07/16

Perde arkasında bazı küçük iyileştirmeler yaptık. Umarım yeni Sezonun tadını çıkarırsınız! FIFA Mobile ile ilgili her şeyden haberdar olmak için Twitter’da @ EAFIFAMOBILE bizi takip edin.

FIFA Soccer (FIFA Mobile olarak da bilinir), 2018-2019 sezonu için klasik FIFA’nın yeni sürümüdür. Size mobil oyun deneyiminden en iyi şekilde yararlanmaya odaklanan yeni bir tasarım getiriyor. Bu sürüm, tüm yeni özelliklere değinen öğreticiden geçerek öğrenebileceğiniz yeni bir oyun sunuyor. Yeni oyunun yanı sıra FIFA Mobile, tek başınıza veya diğer oyuncularla saatlerce futbol oynamanıza olanak tanıyan tonlarca yeni içerik sunuyor.

FIFA Soccer’da öne çıkan şeylerden biri, dünyanın her yerindeki diğer kullanıcılara karşı sıra tabanlı maçlar oynayabileceğiniz saldırı modudur. 30 farklı lig ve işbirliği modunda oynama imkanı, bu sürümün sadece birkaç güçlü noktası. Bu yeni özellikler sayesinde, FIFA’nın keyfini daha önce hiç olmadığı gibi çıkarabilirsiniz.

FIFA Soccer, kariyer modunu içermese de, takımınızı mevcut 30 ligden herhangi birinde skor tablosunun en üstüne çıkarmaya çalışabileceğiniz bir sezon moduna sahiptir. Ayrıca, futbol dünyasında olup biten her şeyi güncel tutmanıza yardımcı olabilecek yeni bir sistem var ve listenizi geliştirmenize ve genişletmenize yardımcı olan tonlarca mini oyunun tadını çıkarabilirsiniz. FIFA Soccer ile akıllı telefonunuzda futbol oynamanın yeni bir yolunu keşfedin.

 1. Diğer oyuncularla çevrimiçi maç
  1. Diğer oyuncularla çevrimiçi maç deneyimi, FIFA’da çok daha iyi.
  2. FIFA’da, diğerleriyle FIFA’da kafa kafaya mod olan tüm maçı oynamanın dışında, VSA adında başka bir mod daha var.
  3. VSA’da, sadece öne çıkanlardasınız ve kim daha fazla kazanırsa kazansın.
  4. Hem kafa kafaya hem de VSA modlarında, amatörden FIFA Master’a kadar değişen lider tabloları ve çeşitli seviyeler vardır ve belirli bir süre sonra, ulaştığınız seviyeye göre para veya oyuncu şeklinde ödüller verilir. bu modda.
 2. Market
  1. Hatırladığım kadarıyla PES’te piyasa seçeneği yoktu.
  2. FIFA’da, oyuncularınızı satabileceğiniz ve başkalarını satın alabileceğiniz bir transfer piyasasının tüm deneyimine sahipsiniz.
  3. Bazılarının en iyi oyuncuları etkinlikler aracılığıyla bulması zorlaştığından, piyasa takımınızı oluşturmanızı kolaylaştırır. Zorluğu ve artan satış olasılığını ortadan kaldırmak için FIFA’da ‘önerilen fiyat’ seçeneği var.
 3. Etkinlikler
  1. FIFA’nın etkinlikleri de PES’ten çok daha iyi.
  2. PES’te çok fazla etkinlik yok ve daha önce de söylediğim gibi bu tür etkinliklerdeki ödüller bilinmeyen liglerden bilinmeyen oyunculardır.
  3. FIFA’da tüm sezon boyunca inanılmaz bir dizi etkinliğiniz var.
  4. İlk tür etkinlikler, herhangi bir en iyi oyuncu özelliği veya resmi UEFA Şampiyonlar Ligi gibi tüm sezon süren etkinliklerdir.
  5. O zaman ikinci tür, sezon öncesi veya herhangi bir en iyi oyuncu özelliği gibi birkaç ay süren türdür.
  6. Sonra nihayet paskalya yumurtası bir, yaz plajı bir, herhangi bir lig veya afrika oyuncular gibi bir hafta veya bir ay süren arsız olanlar gelir.
  7. Yani temelde asla sıkılamaz veya ‘durgun’ hissedemezsiniz. Bütün yıl, her zaman ortaya çıkan bir şeyler vardır.
 4. Ligler
  1. FIFA’daki bir başka ilginç kavram da ligler. PES’te olup olmadığını hatırlamıyorum.
  2. FIFA’da kendi liginizi oluşturabilirsiniz ve belirli bir ligde dünyanın dört bir yanından 32’ye kadar oyuncuya sahip olabilirsiniz.
  3. Liginiz daha sonra şampiyonalarda ve diğer müsabakalarda diğer liglerle rekabet edebilir. Hatta kendi liginizin üyeleriyle maç bile oynayabilirsiniz.
 5. Gerçekçi
  1. PES’te beni rahatsız eden bir diğer şey de, PES’teki herhangi bir düşük seviyeli oyuncunun, Ronaldo veya Messi gibi bir oyuncuyla aynı beceri setlerine sahip olmasıydı. Düşük seviyeli bir oyuncu bile inanılmaz bir hıza sahipti, büyük oyuncularla kolaylıkla başa çıkabilir ve iyi salya yapabilirdi. Temelde oyuncular arasında herhangi bir fark yoktu.
  2. FIFA’da fark açıkça hissediliyor ve oyun çok daha gerçekçi. Oyuncular ve takımlar GEN’ye göre oynarlar ve bu nedenle FIFA’da beceriler önemlidir. FIFA’da, düşük seviyeli oyuncularla oynadığınızda, onların ya ele geçirme konusunda kötü zamanlamaları, kötü refleksleri ya da pozisyonları olduğunu ya da şut doğruluğunun iyi olmadığını ve takımınızı geliştirdikçe farkı hissedeceğinizi görebilirsiniz.
  3. Kısacası, FIFA oynanışının çok daha gerçekçi olduğunu düşünüyorum.
 6. Oyun boyutu
  1. Oyunun boyutunu getirmeden bu konuda basitçe bir tartışma yapamazsınız.
  2. FIFA tüm bunları ve daha fazlasını 70-80 MB’ın biraz üzerinde sağlarken, PES’in oyun boyutu 1,5 GB’dir. Sadece PES’i indirmek bir gün veya 1,5 gün sürer.
 7. Genel
  1. Bunlar sadece FIFA’nın PES’ten daha iyi olduğunu hissettiğim şeylerdi. Tüm bunların dışında, FIFA’nın da sunabileceği çok şey var.
  2. FIFA artık arkadaşlarınızla oynama seçeneği de sunuyor. Onları arkadaş listenize ekleyebilir ve istediğiniz zaman onlarla oynayabilirsiniz.
  3. FIFA, her sezon tamamlandıktan sonra ilerlemenizi sıfırlar ve son sezondaki takımınızı ‘Benim Mirasım’ modunda tutar. Bu modda son sezon takımınızla diğer oyuncuların takımlarına karşı ayrı ayrı yapabilirsiniz.
  4. Her zamanki gibi, oyuncu, avantaj, beceri artırıcı veya mücevher satın alabileceğiniz mağaza seçeneğiniz var. Günlük bazı görevleri tamamladıktan sonra her gün bir tür jeton topladığınız günlük ödül seçeneğine sahipsiniz ve ardından bu jetonu kullanarak oyuncu ve daha fazlasını satın alabilirsiniz.
  5. Bunun PES’te olup olmadığını hatırlamıyorum ama takımda ‘kimya’ seçeneğiniz var, ilk 11’inizdeki iki oyuncunuz aynı takımdan veya aynı ligden veya aynı ülkeden veya aynı arenadan ise ekstra alırsınız VSA modunda daha iyi şanslar elde etmenize yardımcı olan OVR’nizden ayrı kimya noktaları.
  6. VSA modu basitçe oyun sizi ikinize de 1’e 2, 1’e 1 veya penaltılar / serbest vuruşlar gibi gol fırsatları sunacak ve verilen sürede daha fazla gol atan kişi kazanır. VSA modunda, daha iyi GEN’ye ve daha iyi bir kimya skoruna sahip olan oyuncu, daha iyi gol atma fırsatları elde eder.

Bence PES grafiklerde açıkça önde – açıkça önde ama yine de FIFA grafikleri o kadar da kötü değil. Aslında Neymar ve De Bruyne’nin fotoğrafını görebilirsiniz (buraya yüklerken hata vardı) ve yeterince iyi.

Download links


FIFA Soccer Mod Apk İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *