Report this app

Description

FIFA 19 PC Oyun İndirme

Windows için FIFA 19 pc oyunu indirmesi. FIFA, EA sporları tarafından oluşturulan en iyi oyunlardan biridir. Fifa 19 oyununu PC ve Mobil’de de indirebilirsiniz.

FIFA 19 PC Oyununa Genel Bakış

Bu yıl  FIFA 19 futbol oyunu,  bir simülasyon oyununun en son futbol serisidir. İçinde mevcut takımları oynarsınız veya hayalinizdeki takımı kurarsınız ve çeşitli gerçek dünya veya öngörülen futbol durumları veya kampanyaları oynarsınız. İndir’e tıklayarak, sunumu bilgisayarınızda incelemek bile mümkündür.

Fifa 19, çeşitli yeni modlar ve top kontrolünü daha etkili hale getiren bazı olağanüstü oynanış düzenlemeleriyle geliyor, FIFA 19, son sezon arasında iyi tanımlanmış bir fark. Gears of War tarzı atış mekaniği ve en yeni Santra modlarından bazıları gibi bu iyileştirmelerin tümü hedefe ulaşamadı.

Az pişmiş The Journey tek oyunculu bir savaşa katıldığınızda, bu onun gücünü biraz yavaşlatır. Bununla birlikte, FIFA 19, sadece devamını genişletmesi gereken bir çeşitlilik seviyesi içeren yeni girişlerden daha eğlenceli.

Bu Oyundaki Yenilikler:

EA Sports’un futbol oyununun ünlü varlıklarını biliyoruz. Bununla birlikte, bu özel versiyonun 2018-2019 sezonunuz için bu kadar benzersiz olan yanı nedir? Sağlanan nedir? Neden Fifa futbol oyunu indirip oynamalı? Ayrıntıları girelim:

Oyuncuların gerçek hareketleri iyileştirildi:  Bu, kullanıcının hareketleriyle gerçek hayattaki oyuncuların karakterini simüle edebilmesi yoluyla teknolojileri güçlendiriyor. İkincisi, fiziksel ücretler, stratejik savunmalar, etki durumunda denge gibi faaliyetlerde bulunabilir …

Bölünmüş Top:  Bugün bir top elde etmek için savaşırken, oyuncunun nitelikleri ve bir topa komuta etme konusundaki uzmanlığı çok önemli olacak.

Aktif Dokunma sistemi:  Spor, topa dokunma ve alma şeklimizi değiştirerek bize daha yakın kontroller, daha fazla akıcılık ve topu hareket ettirme konusunda çok daha fazla yaratıcılık sağladı. Tek dokunuşla resepsiyonlar, al ve kenara çek, komuta ve voleybol, salya… Gerçekte, Cristiano Ronaldo, Messi, Neymar ve hatta Mbappé dahil olmak üzere gezegendeki en yetenekli birkaç oyuncunun kendine özgü becerileriyle karşılaşacaksınız. imza hareketleri.

Dinamik Taktikler:  Gerçek hayattaki futbolda olduğu gibi, dramaya yerleştirilen stratejik yaklaşıma dayalı olarak, personeliniz bir oyunda meydana gelebilecek tüm senaryolara gerçek zamanlı olarak uyum sağlayarak hücum veya savunma futbolu modasına uyacaktır.

Daha Fazla Gör: Harry Potter Oyunu indir

Hızlı Maç:  Bu sıcak özellik, yeni yöntemlerle ve diğer amaçların yanı sıra, arkadaşlarla rekabet etmeyi daha da çekici hale getirmek için istatistikleri kaydetme şansı ile elden geçirildi.

FIFA 19 için Minimum Sistem Gereksinimi

FIFA 19 oyununu PC’ye indirmek istiyorsanız, bu oyun için minimum sistem gereksinimini öğrenmek istiyorsunuz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
  • CPU: Core i3-2100 @ 3.1GHz veya Üzeri
  • RAM: 8 GB veya Daha Yüksek
  • SERT SÜRÜCÜ: 50 GB boş alan
  • VİDEO: NVIDIA GTX 460 1GB veya Üzeri
  • DirectX: DirectX 11 uyumlu
  • GİRİŞ: Oyun Klavyesi, Fare ve Oyun kumandası
  • İnternet Bağlantısı: İlk kurulum ve oynatma için gereklidir.

Download links


oyun indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *