Fifa 15 Ultimate Team Için Android Mod Apk Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Şampiyonlardan oluşan bir takım oluşturun ve onu zafere taşıyın

FIFA 15 Ultimate Team ile  hayallerinizdeki takımı oluşturabilir ve yönetebilirsiniz . Sahaya çıkın ve takımınızı geliştirmek için en büyük yıldızları işe almak için harcayabileceğiniz deneyim puanları ve sanal para kazanabileceğiniz yarışmalara katılın.

Oyun teknik olarak gelişmiştir ve bir tablet veya dokunmatik PC için mükemmel olan rafine bir oyun içerir, bu da oynamaya devam etmeyi eğlenceli hale getirir (bahsetmeye gerek yok,  ücretsizdir ). Hiç şüphesiz FIFA 15 Ultimate Team, futbol simülatörlerinin tüm hayranları için çok önemlidir.

İş için bir gözün var mı?

Ultimate Team Eğer aktif rol almaya davet  transfer piyasasında  tarafından  alım -satım oyunculara . Takımınızın değerini artırabilir ve daha da önemlisi, oyuncularınız arasında kimya kurabilirsiniz, böylece sahada ellerinden gelenin en iyisini yapsınlar, kazanma şansınızı artırın.

Takım arkadaşları arasındaki kimyayı en üst düzeye çıkarmanız gerektiğini bilerek, taktiklerinize ve oyun tarzınıza en uygun oyuncuları bulup satın almak için akıllı olmalısınız  .

Ultimate Team, farklı oyun modları içerir  . Hızlı bir maç oynayabilir, şampiyonaya veya kupaya katılabilir veya hatta haftanın takımına meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca her hafta dünyanın dört bir yanındaki gerçek futbol liglerinden en önemli maçları yeniden yaşayabilirsiniz.

Sadece yönetim yönüyle ilgilenenler için, FIFA 15 Ultimate Team yeni bir hızlı simülasyonu tanıttı  . Bu mod ile takımınızın sahadan oynamasını izleyebilir ve gerçek bir antrenör gibi, kazanmak için oyun sırasında kararlar (oyuncu değişiklikleri, taktik değişiklikler) alabilirsiniz.

FIFA 15 Ultimate Team, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga ve Ligue 1 dahil olmak üzere 30 farklı şampiyona, 500’den fazla takım ve 10.000’den fazla oyuncudan oluşan bir veritabanı sunuyor.

Uzman veya yeni başlayan olmanız fark etmez: FIFA 15 Ultimate Team ile,   seçim yapabileceğiniz beş farklı zorluk ayarıyla AI’nın zorluk seviyesini değiştirebilirsiniz .

FIFA 15 Ultimate Team’in arayüzü, çok modern bir tasarıma ve menüler arasında mükemmel gezinme özelliğine sahip Windows sürümüne benzer  . Son olarak, belirli hedeflere ulaşarak oyunda sertifika kazanabilirsiniz.

Anında oyun

Genel olarak,  oyun iyidir , ancak muhteşem masaüstü muadilinin akıcılığıyla karşılaştırılamaz. Bir sürü animasyon var, ancak bazıları biraz yavaş görünüyor. Bu yıl, savunma için yeni sızma taktikleri ve bir dizi yeni dripling hareketi tanıtıldı.

FIFA 15 Ultimate Team tabletler için optimize edilmiştir, yani fare ve klavyeyi desteklemez, ancak  iki tür dokunmatik kontrol sunar : biri  kaydırma  ve  dokunma  gibi  hareketlere , diğeri ise klasik sanal joypad’e dayanır. İkincisini daha uygun buldum ve size oyun hakkında daha iyi bir his veriyor.

Harika bir atmosfere sahip ayrı bir grafik motoru

Grafik motoru, oyunun önceki sürümlerinde gördüklerimizi gösterir. Klasik FIFA 15’in sunduğu mükemmel grafikler kadar teknik olarak gelişmiş değil, ancak yine de iyi kalitede. Film  müziği  , normalde bu konuya çok dikkat eden EA’da olduğu gibi mükemmel. Sahaya çıktığınızda, destekçilerin tezahüratları ve diğer ses efektleri oldukça ortalama olmasına rağmen, yüksek kaliteli, TV benzeri kapsama alanından yararlanabileceksiniz.

FIFA UT, tabletiniz için ücretsiz

FIFA 15 Ultimate Team, oyunun masaüstü sürümünün en popüler modlarından birini Windows 10 tabletinize başarıyla ücretsiz olarak getiriyor. Ekip yönetim sistemi ve transfer pazarı açık ve basit bir şekilde oluşturulmuşken, çeşitli yarışmalar çabuk sıkılmayacağınız anlamına gelir.

Menüler görsel olarak muhteşem  ve son derece kullanıcı dostudur, ancak yükleme hızlarının hala iyileştirilmesi gerekir.

Oyun da hayal kırıklığına uğratmaz: farklı kontrol sistemleri her oyuncunun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Ek olarak,  öğreticiler  son derece iyi hazırlanmış ve oyunun dinamiklerini kavramanıza gerçekten yardımcı oluyorlar.

EA yine de oyunun hızını artırabilir ve birkaç küçük grafiksel kusur var, ancak genel olarak oyun gerçekten iyi. Windows 10 için FIFA 15 Ultimate Team   , tüm futbol simülasyonu meraklıları için sahip olunması gereken bir şeydir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *