FIFA 14 v1.3.6 kilidi açıldı (NON-ROOT) APK Ücretsiz İndir

FIFA 14 v1.3.6 kilidi açıldı (NON-ROOT) APK Ücretsiz İndir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

FIFA 14 v1.3.6 UNLOCKED (NON-ROOT) APK Ücretsiz İndir

FIFA 14, resmi formaları ve Adidas Brazuca topuyla tüm milli takımlara sahip. Oyun, Android platformu için gelmiş geçmiş en otantik futbol oyunu olarak kabul ediliyor. Her pas, mücadele ve şut gerçek bir his veriyor. FIFA 14 v1.3.6 KİLİDİ ​​AÇILMIŞ (KÖK OLMAYAN) APK + OBB Verilerini Ücretsiz İndir Android için en son sürümü. FIFA 14 v1.3.6 UNLOCKED (NON-ROOT) + Data OBB’nin tam APK’sını indirin.

FIFA 14 v1.3.6 UNLOCKED (NON-ROOT) + Verilerine Genel Bakış ve Özellikler

FIFA 14 v1.3.6 UNLOCKED (NON-ROOT) APK’yı indirmeden önce OBB Veri Dosyası ile aşağıda kısa bir genel bakış ve özellikler listesini okuyabilirsiniz.

Genel bakış: FIFA 14, resmi formaları ve Adidas Brazuca topuyla tüm milli takımlara sahip. Oyun, Android platformu için gelmiş geçmiş en otantik futbol oyunu olarak kabul ediliyor. Her pas, mücadele ve şut gerçek bir his veriyor.

FIFA 14’te çok sayıda futbol kulübü, 33 lig, 600 lisanslı takım ve 16.000 oyuncu var. İster Bundusliga, ister İngiltere Premier Ligi veya La Liga hayranı olun, tüm bu liglerin tadını bu oyunda bulacaksınız. Bu oyun, farklı oyuncular alıp satarak takımlarınızı yönetmenize izin verecektir. Kendi oyun tarzınızı, formalarınızı ve dizilişinizi seçmeniz gerekiyor. Oyunda, pas vermek için dokunup şut atmak için kaydırabileceğiniz bazı sezgisel dokunmatik kontroller vardır. FIFA 14, en popüler sanatçılardan bazılarının yer aldığı göz alıcı bir film müziğine sahip. FIFA 14’ü İngilizce, İspanyolca, Çince, Rusça ve diğer birçok dilde oynayabilirsiniz.
Desteklenen Android Sürümleri
Gingerbread (2.3.3 “” 2.3.7)
Honeycomb (3.0 “” 3.2.6)
Ice Cream Sandwich (4.0 “” 4.0.4)
Jelly Bean (4.1 “” 4.3.1)
KitKat (4.4 “” 4.4.4, 4.4W “” 4.4W.2)
Lolipop (5.0 “” 5.1.1)
ve belki daha fazlası (test edilmiş ve Pie 9.0 üzerinde Samsung Galaxy S8 + üzerinde çalışıyor)
Yenilikler:
2014 FIFA DÜNYA KUPASI BREZİLYA ™ GELDİ! Resmi lisanslı milli takımlar ve formalarla sahaya çıkın. Adidas Brazuca topumuz bile var. Yepyeni Haftanın Maçlarında yarışın ve dünya sahnesinde gururunuzu gösterin.
FIFA 14 oynadığınız için teşekkürler. İçeri girin!
Bu uygulamada HİÇBİR reklam yok

FIFA 14 v1.3.6 UNLOCKED (NON-ROOT) APK + OBB – Teknik Detaylar

FIFA 14 v1.3.6 UNLOCKED (NON-ROOT) APK + OBB İndirmeye başlamadan önce aşağıdaki teknik APK detaylarını okuyabilirsiniz:

  • Tam Uygulama Adı:  FIFA 14 v1.3.6 UNLOCKED (NON-ROOT)
  • Desteklenen Android Sürümleri:  2.3.3 ve üstü.
  • APK Dosya Adı:  FIFA_14_1.3.6.apk
  • APK Dosya Boyutu17 MB
  • OBB Veri Dosyası Adı:  com.ea.game.fifa14_row.zip
  • OBB Veri Dosyası Boyutu1.1 GB
  • Resmi Play Store Bağlantısı:

FIFA’nın 2014 sürümünde rafine oyun ve inanılmaz gerçekçilik

FIFA 14, oyunu geliştiren ve PC için en iyi futbol simülatörüne daha fazla gerçekçilik katan yeni öğeler tanıttı.

Saf bir gerçekçilik biçimi

Bu sürümdeki yeni özellikler esas olarak oyun etrafında toplanmıştır. EA, oyunun gerçekçiliğini daha önce bir futbol oyununda görülmemiş seviyelere çıkarmak için tasarlanmış bir dizi özellik sundu.

EA, oyuncu animasyonları üzerinde çok çalıştı  . Yeni  Hassas Hareket  özelliği, hızlanmaların, deparların, yavaşlamaların, rotasyonların ve yön değişikliklerinin çok daha akıcı ve gerçekçi olduğu anlamına gelir.

Gerçekçilikteki bu artış, top kontrolünde iyileştirmeler anlamına gelir. Topun konumunu ve kontrolünü korumak için artık  vücudu bir kalkan olarak kullanabilirsiniz . Eylemin hızını durdurmak ve dikte etmek için kullanışlıdır.

Ayrıca bu sürümde yeni olan, atış ve top fiziğine yaklaşımdır. İle  Saf Shot  özelliği, eylemin bağlamına göre, oyuncular gol ateş için en iyi konumu ve açısını belirleyebilir. Şutlar milimetreye göre kalibre edilebilir ve  yeni top fiziği ile top yörüngelerinin çeşitli ve gerçekçi etkilerini görebilirsiniz.

Bir diğer önemli iyileştirme ise takım zekası özelliğidir. EA, oyuncuların artık bir oyundaki durumları gerçek bir futbolcu gibi yorumlayabilmeleri için bu yönü elden geçirdi  . Oyuncular artık koşularını topal bir şekilde kontrol edebilir, savunucuları döndürebilir ve savunma hattı boyunca koşabilir. Bunların hepsi kullanışlı görsel ipuçları olup, hangi seçeneklerin mevcut olduğunu zarif bir şekilde bilmenizi sağlar. Sadece gerçek oyuna daha yakından bakmakla kalmıyor, sahada birçok olay yaşanıyor, aynı zamanda oyuncuya, özellikle de diziye aşina olmayanlara bilgi aktarmanın daha sezgisel bir yolunu sunacağı umuluyor.

Oyunun savunma yönü,  savunucuların artık birden fazla oyun çerçevesine dayalı kararlar aldıkları ve daha güvenilir, daha az dürtüsel karar verme ile sonuçlanan dinamik baskının getirilmesiyle EA’nın üzerinde çalıştığı unsurlardan biridir  .

Burada bitmiyor: gerçek bir oyunda olduğu gibi, önde olan takım sahanın yarısında güvenli ve düşük riskli paslarla orantısız bir şekilde kontrolünü artırarak saati yavaşlatmaya çalışıyor. Bu yeni sürüm, rakip takımın oyuncularının bu stratejiyi tahmin etmesine ve tıpkı gerçek bir oyunda olduğu gibi orta sahadaki rakibi üzerindeki baskıyı artırmasına izin veriyor  . Bu gerçekçilik harika bir oyun yaratır!

Oyun geliştirmelerine ek olarak EA, deneyimi geliştiren başka yeni özellikler ekledi. Örneğin  Kariyer  modunda, genç yetenek arayışında dünyanın dört bir yanındaki personel gözlemcilerini gönderebilirsiniz  . Kariyer modunun menülerinden aradığınız oyuncunun profilini ayrıntılı olarak belirleyebilir ve yetenek avcısı ile etkileşim kurabilirsiniz.

EA, çevrimiçi çok oyunculu oyunlarla ilgili olarak, Co-op Seasons çevrimiçi modunu tanıttı  . Uzun zamandır beklenen bir muamele, onuncu ligden başlayarak sıralı maçlarda 2 çevrimiçi oyuncuya karşı bir arkadaşınızla çiftler halinde oynayabilir ve lig şampiyonluğunu kazanmak için birincilik elde etmeye çalışabilirsiniz.

FIFA 14 , teknik becerilerinizi eğitmek ve geliştirmek için tasarlanmış eğlenceli,  yeni beceri oyunları  (FIFA 13’te ilk kez görüldü) sunuyor. Teknolojiden bahsetmişken, oyun artık hareketleri, top sürme, gelişmiş hareketleri ve oyuncu kutlamalarını nasıl gerçekleştireceğinizi ayrıntılı olarak açıklayan kullanışlı bir bölüm içeriyor.

FIFA 14 sonunda daha kullanışlı ve çekici yeni bir tasarıma sahip yenilenmiş bir oyun arayüzüne sahip. Aksine, eğitim, taktik ve takım yönetimi menüleri yeniden tasarıma dahil edilmedi.

Gerçekçi bir hisle kontroller

Sahaya indiğinde FIFA 14 en iyi tarafını gösteriyor. Kontroller önceki versiyondakiyle aynıdır, ancak oyunculara manevra yaparken duyulan his çok geliştirildi.

Komutlara daha fazla yanıt verme, daha fazla oyun akıcılığı ve takım çalışmasını teşvik eden daha yavaş, daha makul bir oyun hızı vardır. Hem savunmada hem de manevranın kurulumu sırasında bire bir oyunlarda ve oyuncu tepkiselliğindeki gelişmeler açıktır.

Yeni top fiziği ve katlanarak geliştirilmiş oynanışla birlikte yukarıda bahsedilen Pure Shot ve Precision Movements özellikleri, her zamankinden daha kolay karmaşık hareketler ve muhteşem voleybol oynamanıza izin verir.

Aynı grafik motoru, ancak daha fazla gerçekçilik

PS4 ve Xbox One yeni nesil konsolların sürümlerinden farklı olarak,  PC için FIFA 14 yeni Ignite grafik motorunu içermiyor . Bununla birlikte, PC sürümünün motoru, FIFA 13’ten beri güncellendi. Grafik performansı önceki sürümden çok az farklı, ancak animasyon ve fizikteki iyileştirmeler, gerçekçilikteki artışa büyük katkı sağlıyor.

Sonuçlar

Kolay değildi, ancak Electronic Arts bir kez daha oyununu geliştirmeyi başardı. Yeni oynanış özellikleri, sıradan oyunculardan daha çok sert oyuncuları hedefliyor ve EA oyunun gerçekçiliğini daha önce hiç görülmemiş seviyelere getirdi.

Yeni PES’in attığı adımlara rağmen  , FIFA 14 piyasadaki en iyi futbol oyunu olarak liderliğini güçlendirdi ve onayladı.

Download links


FIFA 14 Mod Apk İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *