Farmville 2 Köy Kaçamağı 15.8.5795 Apk Mod (Keys/gems)

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

FarmVille 2 Country Escape Açıklaması

Çiftçilik, arkadaşlar ve eğlence dünyasına kaçın! Nadir ürünler toplamak ve yeni tarifler yapmak için çiftlik maceralarına çıkın. Hayvanları yetiştirin ve çiftliğinizi arkadaşlarınızla büyütün. Anonim Modda ticaret yapmak ve paylaşmak veya kendi başınıza oynamak için bir çiftlik Kooperatifine katılın. FarmVille’i istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz… internete bağlı olmasanız bile. Hepsinden iyisi, dünyanın en popüler çiftçilik oyunu oynamak ücretsizdir!
** ”FarmVille geri döndü ve bu sefer taşınabilir!” – TIME **
** “” Artık resmi olarak sadece Facebook için değil “” – Los Angeles Times **
** “” Serinin en iyi FarmVille oyununu yapmış olabilirler “” – Kotaku **
– CRAFT çeşitli pişmiş gurmeler klasik köy elmalı turtaları gibi ürünler
– HASAT çiftlik taze mahsullerini en sevdiğiniz meyve ve sebzelerin
– Büyüleyici kırsal yaşam için kendi çiftliğinizi ÖZELLEŞTİRİN
– Yeni bir kıyı çiftliğini keşfederken gizli ve nadir öğeleri
TOPLAYIN – Kendi çiftlik köpeğiniz gibi çok çeşitli sevimli hayvanları BESLEYİN ve yetiştirin
– Özel çiftlik maceralarıyla dolu yeni bir FarmVille hikayesini KEŞFEDİN
– Tüm arkadaşlarınızın ziyaret edebilmesi için sahil kenarında yemyeşil bir aile çiftliği İNŞA EDİN
– Çiftliğinizi çiçeklerle ve taze ürünlerle süslerken güzel mavi okyanus kenarında BAHÇE
– TİCARET YAPIN ve arkadaşlarınızla sohbet edin veya dünyanın her yerinden insanlarla isimsiz olarak oynayın
– KAÇIN sahil daha sonra ücretsiz su göndermek için Facebook çiftliğinize bağlanın
– Gizemli Sandık ile günlük ödüller KAZANIN ve Ödül Çarkında bir tur atın ”
FarmVille 2: Country Escape, tüm zamanların en popüler sosyal oyunlarından biri olan, tamamen yeni grafikler ve daha pek çok oyun seçeneği ile Android’e gelen efsanevi oyun FarmVille’in ikinci bölümüdür. Tıpkı ilk bölümde olduğu gibi, FarmVille 2: Country Escape oyuncuları neredeyse boş ve harap olmuş bir çiftliği devasa, müreffeh, canlı bir çiftliğe dönüştürmek zorunda kalacak. Bunu yapmak için her türlü yapıyı oluşturabilirsiniz: yel değirmenleri, ahırlar, ambarlar, bahçeler vb. Ve tabii ki tonlarca hayvan yetiştirebilirsiniz.FarmVille 2: Country Escape’in oyun mekaniği de orijinaliyle neredeyse aynı. Bazı şekillerde, bir strateji ve yönetim oyunu bulacaksınız, ancak oyunun temel amacı, öğeler oluşturmak ve meyve verene kadar beklemektir (veya bunu yapmaları için ödeme yapmaktır). Yani mekanik kısa süreler için mükemmeldir. Grafiksel olarak, FarmVille 2: Country Escape çok gelişti ve oyunun tüm unsurlarının ve karakterlerinin 3D modellerini sunuyor. Ayrıca genel olarak sanatsal tasarım gerçekten çok güzel. FarmVille 2: Country Escape, selefi kadar çalışması için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip mükemmel bir sosyal yönetim oyunudur. Daha fazla oyun seçeneği, daha iyi grafikler ve çok daha fazla sosyal etkileşim: ‘sıradan’ oyunların kralı geri döndü.

FarmVille 2 Country Escape incelemesi

Çiftçilik oyunu oynamak ücretsizdir. Oyunun içinde, oynayabileceğiniz birçok ilginç çiftlik menüsü vardır, bu da bu oyunu oynamayı bırakamazsınız. Bu oyunu oynayarak, en sevdiğin harika meyvelerden bazılarını hasat edebilir ve onunla iş yapabilirsin. Ayrıca yeni bir meyve çeşidi oluşturmak için bir deney yapabilirsiniz.

Download Farmville 2 Köy Kaçamağı 15.8.5795 Apk Mod (Keys/gems)

Öte yandan, oyun, oyuncunun büyüleyici kır yaşamını özelleştirme yeteneği ile de iyidir. Burada, oyuncu hayalindeki evi ve çiftlik sistemini inşa etmekte özgür olacak. Oyuncu, yeni FarmVille hikayesini almak ve yemyeşil bir aile kurmak için bazı maceralar yapma şansına sahip olacak.

Çiftlik oyununun oynanışı da tam ekran manzara ile iyidir. Kontrol oldukça kolaydır, bu yüzden bu oyunu oynarken özel bir beceriye gerek yoktur. Bu oyunu oynarken, oyuncu bazı meyveleri arkadaşlarıyla veya isimsiz olarak oyuncularla takas etmek, günlük ödüller kazanmak ve diğerleri gibi gerçek hayattaki bazı işlemleri yapabilir.

Peki oyunun grafiği nasıl? Oyuncunun endişelenmesine gerek yok. Geliştirici, bu oyunu oluştururken 3D teknolojisini kullanıyor. Bu, tarım oyununun grafiğinde güzel bir görünüm alacağı anlamına gelir. Modern grafik, oyun içindeki özelliklerin gerçek ve daha ilginç görünmesini sağlar. Grafik de renkli çerçevesi ile özeldir.

Artıları:

 • Oynaması kolay
 • Oyunun içindeki birçok menü ilginç
 • Gerçek hayat gibi zorlu bir macera
 • 3D teknolojisi ile iyi grafik

Eksileri:

 • Bazı özel eşyaları satın almak için gerçek paraya ihtiyacınız var
 • Seviyeyi inşa etmek ve yükseltmek için uzun zamana ihtiyacım var
 • Oyunun hafızası daha ağır olabilir
 • Yalnızca daha yeni android sürümü için kullanılabilir

Nasıl oynanır

FarmVille 2: Android için Country Escape’i oynarken en iyi oyuncu olmak için, burada size yapabileceğiniz en iyi ipuçlarını göstereceğiz. İlk seviyede ulaşılması gereken en önemli şey, temiz çiftlik sipariş yönetimini elde etmektir.

Bu durumda, lütfen önce en kolay sırayı bitirin ve daha sonra daha zor seviyeyi yapmaya çalışın. Sipariş tesliminde, özellikle kolay malzeme çeşitleri olmak üzere, ürün envanterini düşük tutmanız da önemlidir. Hızlı işi kanserleştirmek önemli değil, özellikle yapacak sınırlı zamanınız olduğunda.

ChangeLog

 • YEPYENİ ETKİNLİK: Eski sanat eserlerini restore etmek ve onları Rönesans Müzesi etkinliğine koymak için Konservatör Cassie ve Küratör Clinton’a katılın.
 • Anahtarları, pulları, ahır asma kilitlerini ve geçici bir ödül çiftlik eli kazanmak için 5 aşamayı TAMAMLAYIN
 • Crafty Canine RFH’yi KAZANIN veya mücadeleye katılın ve havuzda ve madende özel damlalar veren Painter Pooch RFH’yi kazanın.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.