Farming Simulator 20 MOD aPK ücretsiz indirmeli APK [En Son Sürüm]

Farming Simulator 20 MOD aPK ücretsiz indirmeli APK [En Son Sürüm] Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Açıklama Tarım Simülatörü 20

Boşta Kalma Dönüşümü – klasik mekanik, ancak çok orijinal tıklama oyun içeriği. Oyuncular, bir kişinin kademeli olarak efsanevi yaratıklardan birine dönüşmesi için gerekli hayati kaynakları kademeli olarak biriktirecekler. Bir mumya, eichi, bir kurt adam, bir uzaylı, laboratuvardan çizgi roman ruhuna sahip bir mutant ve diğer bireyler görünüşleri ve yapabilecekleri ile etkileyecek. 3B modeller, iyi grafikler, çeşitli karakterler, her aşamanın uzun süresi, özel bonuslar ve çok daha fazlası, bu tür eğlencenin standart dışı performansının tüm hayranlarına hitap edecek.

Farming Simulator 20 APK with MOD APK free download [Son Sürüm]

Farming Simulator 20 apk ile heyecan verici tarım dünyasına adım atın  .  Birçok farklı mahsulü hasat edin, domuz, inek ve koyun çiftlik hayvanlarıyla ilgilenin ve şimdi kendi atlarınızı sürerek çiftliğinizin etrafındaki geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmenize izin verin. Ek makinelere ve çiftliğinizin genişletilmesine yatırım yapabileceğiniz para kazanmak için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın.

Önerilen OyunAndroid ücretsiz indirmek için Summertime saga premium game apk.

In  Tarım Simülatörü 20  100’den fazla araç ve sadakatle sektöründe lider markalardan yeniden araçların kontrol altına almak. Mobil platformlarda ilk kez bu, dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere’yi içeriyor. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve çok daha fazlası gibi diğer ünlü tarım markalarını sürün.

Farming Simulator 20, çiftliğinizi geliştirmek ve genişletmek için yeni bir Kuzey Amerika ortamına sahiptir. Yeni makineler ve pamuklu ve yulaflı mahsuller dahil olmak üzere birçok heyecan verici tarım faaliyetinin tadını çıkarın.

Farming Simulator 20’nin özellikleri şunları içerir:

 • En büyük tarım makinesi üreticilerinden bazılarının 100’den fazla gerçekçi araç ve aletini kullanın.
 • Farklı mahsulleri ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk.
 • Süt ve yün üretmek ve satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin.
 • Atlara iyi bakın ve çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfetmek için atlara binin.
 • Yeni 3B grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha da fazla ayrıntı gösterir.
 • Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden çok daha gerçekçi bir şekilde sürüş yapmanızı sağlar.
 • Farming Simulator 20’yi nasıl edinebilirim?

  Farming Simulator 20,  popüler Farming Simulator 19 oyununun mobil versiyonudur   . Android’de mevcuttur ve çalışması için Android 7.0 ve üzeri gereklidir. Ayrıca iOS için de  mevcuttur . İçerik açısından PEGI 3 olarak derecelendirilmiştir, yani tüm yaş grupları için uygun olduğu düşünülmektedir  .

  FS 20  ücretsiz değil –  indirmesi 5,99 $ olan premium bir oyundur . Orada  hiçbir ücretsiz deneme sürümü  deneyerek kapalı bazı kullanıcıları koyabilir oyun,.

  Farming Simulator 20’yi nasıl oynarsınız?

  Farming Simulator 20’deki  amacınız, çiftliğinizin nakit rezervlerini artırmak . Bu, çiftliği çalışır durumda tutmak için gerekli tüm çiftçilik faaliyetlerini tamamlayarak elde edilir. Görevler temel olarak buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk gibi mahsullerin ekilmesi ve hasat edilmesine odaklanır.

  Oyuncular ayrıca canlı bir pazarda süt ve yün gibi ürünleri satmanın  yanı sıra  hayvancılıkla da  ilgilenmelidir . Kazanılan para daha sonra ek tarım makinelerine ve çiftlik genişletmeye yatırılabilir.

  Sanal çiftçilerin karı en üst düzeye çıkarırken tüm ekinleri, tarlaları ve hayvanları nasıl dengeli tutacaklarını öğrenmeleri gerekir  . Bu, sabır ve deneyim gerektiren zorlu bir süreç olabilir. Mevsimlerden geçerken oyun   , tarım hayatının iniş çıkışlarını doğru bir şekilde tasvir ediyor . Kullanıcılar, tümü yavaş ve sabit bir hızda tasvir edilen beklenmedik felaketler yaşarlar.

  Gerçekçi ve güzel grafikler

  Oyun, güzel işlenmiş grafiklerle derin ve güçlü bir simülasyon  deneyimi sunuyor  . Hepsi Kuzey Amerika’da bulunan konumlar atmosferik olarak tasvir ediliyor. Eğlenceli bir yükseltmeyle FS 20, ilk kez oyunculara ABD’nin çarpıcı manzaralarında ata binme  şansı sunuyor  .

  Farming Simulator 20 ayrıca en büyük tarım makinesi üreticilerinden bazılarının 100’den fazla  gerçekçi makinesini ve  aletini içerir. Ekipmanların çoğu , dünyanın en büyük tarım makineleri üreticilerinden biri olan John Deere gibi tanınmış üreticiler  tarafından markalanmıştır  . Bu, oyuna bir miktar gerçekçilik katıyor ve kesinlikle günümüz çiftçiliğinde kullanılan araçlarla ilgilenenlere hitap edecek.

  Sanal çiftçiler ayrıca   Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr gibi ünlü tarım markaları tarafından üretilenler de dahil olmak üzere traktörleri ve diğer araçları kullanabilirler. Oyuncular bu araçları  sürücü koltuğundan deneyimliyorlar , ancak traktörler için kontrol şemasını sakat ve güvenilmez bulduk.

  Yeni kullanıcılar veya deneyimli oyuncular için en iyisi mi?

  Mevcut sınırlı eğitimler nedeniyle yeni kullanıcılar oyuna başlamakta zorlanabilir  . Bu nedenle, Farming Simulator 20, tamamen acemiler yerine deneyimli oyunculara yöneliktir. Bununla birlikte, tersine, Farming Simulator’un önceki sürümlerini oynayanlar, sürüm 20’nin  biraz basitleştirilmiş hissettiğini görebilirler.

  Önceki sürümlerin aksine, FS20’deki görevler, oyuncular tarafından büyük ölçüde kendi başlarına tamamlanır  : alanlarla ilgilenmek için bazı çalışanları işe alabilirsiniz, ancak yalnızca sınırlı sayıda (daha önce aksine). AI yardımcı satış sürecini destekli ve bazı sıkıcı görevleri hızlandırdı,  ayrıca kaldırıldı . Bu, oyunu daha zahmetli ve yavaş hale getirir.

  Ek olarak, önceki versiyonlarda mevcut olan zorluklar ve talepler burada eksikken, çiftliğin dışında etkileşimde bulunabilecek yaya araçları veya dükkan sahipleri de yok. Bu, oyuna biraz izole edilmiş bir his verir  ve çiftliğiniz dünyanın geri kalanından ayrılmış gibi hissetmenizi sağlar.

  Bizim almamız

  Farming Simulator dünyasında yeniyseniz ve mobil cihazlarınızda oynamak için bir sürüm arıyorsanız, Farming Simulator 20  ,  çiftçilere iyi bir deneyim sunar . Felaketler ve beklenmedik olaylarla noktalanmış yavaş ve istikrarlı oynanışı, gerçek hayattaki çiftçiliğin öngörülemeyen deneyimini doğru bir şekilde tasvir ediyor  .

  İndirmeli misin?

  Deneyimli oyuncular, Farming Simulator 19’a karşı Farming Simulator 20’nin aşırı derecede basitleştirildiğini görebilir. Yine de,  güzel bir şekilde işlenmiş çiftlik ortamlarında üzerinde binecekleri atların bu versiyonuna eklenmesiyle büyülenmeleri muhtemeldir  .

Download links


Farming Simulator 20 Mod Apk Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *