Farming Simulator 19 (Mod, Unlocked) Ücretsiz Indir

Download
4.3/5 Votes: 3
Report this app

Description

Klasik ve popüler bir çiftçilik oyunu!

Farming Simulator 19, kırsalda çiftçilik hayallerinizi yaşamak için en iyi yerlerden biridir. Çiftçilik oyunları ilk olarak Facebook’ta popüler hale getirilirken, geliştirilmiş grafikler ve  yeni bir dünyayı keşfetmek için birçok seçenekle uzun bir yol kat ettiler  . Farming Simulator 14 ve Farming Simulator 15 gibi önceki taksitlerle karşılaştırıldığında, bu gerçek bir çiftçinin yaşam tarzını simüle etmede yeni zirvelere ulaştı. Simülatör oyun meraklıları için bu popüler ve eğlenceli seri tanıdık bir isim olacak. Franchise’ın güncellenmiş bir versiyonu ve gerçek dünya makinelerinin yanı sıra faaliyetlerde çeşitlilik getiriyor  . Aslında, oyunun popülerliğinden dolayı, Android için FS19 indirmesi mobil cihazlarda da mevcut.

Gerçek dünya makineleri ve çarpıcı grafikler!

Farming Simulator 19 sizi rustik ve daha yeşil bir kırsala götürür. Yaşam tarzı tercihlerinize ve tercihlerinize bağlı olarak size bir çiftlikte üs kurma fırsatı sunar. Oyunu oynarken hayvancılık yapabilir  , mahsul yetiştirebilir, ormandaki ağaçları kesebilir ve sadece  çiftliğinizin önündeki açık otlakların tadını çıkarabilirsiniz . Ancak oyunla gelen özgürlük iki ucu keskin bir kılıçtır. Yeni başlayanlar bunalmış olsa da, uzmanlar bu kadar çok seçeneğe sahip oldukları için mutlu olacaklar.

En yeni Tarım Simülatörü nedir?

Şu an itibariyle, Farming Simulator 19 serinin en son sürümüdür. FS19 oyun indirmesi, Farmer’s Dynasty ve Pure Farming 2018 gibi popüler oyunlar tarafından benimsenen formüle dayanıyor. Bu oyunlarla karşılaştırıldığında, Farming Simulator 19  birçok özellik ve daha basit bir arayüzle geliyor . DEVLER Yazılım, üretim kalitesine oyun boyunca dağılmış eşya ve araçlardan daha fazla önem vermiştir. Bu nedenle, lider markalardan, yeni araçlardan, bir sürü mahsulden, yeni hayvanlardan ve diğer etkinliklerden gerçek dünya makinelerini fark edeceksiniz  .

Oyun deneyimini iyileştirmek için geliştiriciler her küçük ayrıntıya dikkat ettiler. Örneğin, eklenti satın aldığınızda, oyuna gerçekçilik katmak için bir dizi komut girişi kullanmanız gerekir. Aslında, oyunun başarısının tüm dayanağı gerçekçiliğe ve olağanüstü grafiklere dayanıyor  .

Gerçekçi makine ve görseller

Farming Simulator 19’daki gerçekçi grafiklerin ve makinelerin oyunun temsil ettiği her şeyi eklediğini belirtmekte fayda var. İster çiftliğin estetiğini, ister ahırdaki operasyonları düşünün, her şey gerçek ve ilham verici görünüyor. Oyun mekaniği ve grafiklerinde bu kadar büyük ayrıntıyla Farming Simulator 19, çevrimiçi olarak en popüler hardcore simülatörleri arasında sayılıyor.

Farming Simulator 20 ile tarımın heyecan verici dünyasına adım atın! Pek çok farklı mahsulü hasat edin, domuz, inek ve koyun çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve şimdi kendi atlarınızı sürerek çiftliğinizin etrafındaki geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmenize izin verin. Ek makinelere ve çiftliğinizin genişletilmesine yatırım yapabileceğiniz para kazanmak için ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın.

Farming Simulator 19’da, sektörün önde gelen markalarından aslına uygun olarak yeniden yaratılan 100’den fazla araç ve aletin kontrolünü ele alırsınız. Mobil platformlarda ilk kez buna dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere dahildir. Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve çok daha fazlası gibi diğer ünlü tarım markalarını sürün.

Farming Simulator 19, çiftliğinizi geliştirmek ve genişletmek için yeni bir Kuzey Amerika ortamına sahiptir. Yeni makineler ve pamuklu ve yulaflı mahsuller de dahil olmak üzere birçok heyecan verici tarım faaliyetinin tadını çıkarın.

Farming Simulator 19’un özellikleri şunları içerir:

• En büyük tarım makinesi üreticilerinden bazılarının 100’den fazla gerçekçi araç ve aletini kullanın
• Farklı mahsulleri ekin ve hasat edin: Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk
• Süt ve yün üretmek ve satmak için ineklerinizi ve koyunlarınızı besleyin
• Çiftliğinizin etrafındaki dünyayı özgürce keşfetmek için atlarla ilgilenin ve atlara binin
• Yeni 3D grafikler, makineleriniz ve Kuzey Amerika çevresi hakkında daha da fazla ayrıntı gösterir
• Kokpit görünümü, araçlarınızda eskisinden çok daha gerçekçi bir şekilde sürüş yapmanızı sağlar

Devasa bir dünyayı keşfetme özgürlüğüyle, oyuncular farklı oyun tarzlarını takip edebilirler. Örneğin, birkaç koyun, inek, tavuk, at ve domuzla hayvancılık çiftlikleri başlatmak mümkündür  . Ek olarak, oyuncular ormancılıkta kendilerini şımartabilir, kütüklerle hangarlar inşa edebilir  ve motorlu testerelerle ağaçları kesebilirler .

Benzer şekilde, oyuncular ‘para’ kazanmak için ekinleri yetiştirmeye ve satmaya, esasen bir tarım imparatorluğu kurmaya odaklanabilirler. Seçenekler gerçekçi olduğundan, Farming Simulator 19 taze bir nefes alır. Çarpıcı gerçek dünya simülasyon senaryolarına alışkın kişiler için mükemmel bir seçimdir.

Seçimlerin oyunla bitmediğine dikkat etmek önemlidir. Oyuncular bu oyunda çok daha fazlasını yapabilir. Örneğin, çiftçiliğin monotonluğundan  bıktıysanız, yeşil ve sarının farklı tonlarını takdir ederek kırsalda gezinebilirsiniz . Aslında, çiftliklerinde ‘komşulara’ da yardım edebilirsiniz.

Farming Simulator 19’da neler yapabilirsiniz?

Yeni gelenler için, geliştiriciler Farming Simulator 19’da kısa bir eğitim başlattılar. Ayrıca diğer oyuncuları  devasa çiftçilik dünyasına davet etmenize de izin veriyor  . Oyunun amacına gelince, tek yapmanız gereken çiftçilik yapmak. Ancak bir süre sonra biraz monotonluk yaratabilir. Bu nedenle, haritayı bölgenin bir köşesinden diğerine keşfetmek, yeni arazi aramak, komşularla tanışmak ve hayvancılık yapmak iyidir.

Yeni seviyeleri tamamlamak için birkaç görevi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, farklı inek türlerinin belirli yemlerle beslenmesi gerekir. Yem yapmak için, oyuncuların belirli ataşmanları olan bir traktöre ihtiyacı vardır. Benzer şekilde, ataşman, görevlerle meşgul olmanızı sağlayan diğer aksesuarları kullanmanızı gerektirir.

Oyuncular beslemeyi bile büyütebilirler, ancak tamamen farklı adımlar atar. Daha önce de belirtildiği gibi, oyunda seçme özgürlüğü iki ucu keskin bir kılıç görevi görür. Her ayrıntı iyi düşünülmüş olsa da, aynı anda birkaç görevi yerine getirmek çok zor olabilir. Bir yandan, bir çiftçilik oyununda bu tür ayrıntıları fark etmek harika olabilir. Öte yandan, ne inşa edeceğini veya bir şeyler inşa etmek için nasıl malzeme alacağını bilmeyen yeni başlayanlar için can sıkıcı olabilir.

Bu senaryolardaki bazı basit talimatlar veya destek, yeni başlayanlar için kullanım kolaylığı sağlamada uzun bir yol kat etmiş olabilir. Umarım, Farming Simulator 2020 indirmesinde mevcut olacaklar. Örneğin, geliştiriciler, oyunun belirli bölümlerinin diğerleriyle bağlantılı olarak nasıl çalıştığını açıklayan bir menü ekleyebilirlerdi. Oyun rehberli bir menü ile gelse de, yeni başlayanlar için pek kullanışlı değil. Bu nedenle, kapsamlı bir oyun motorunun mekaniğine alışmak biraz zaman alacaktı.

Neyse ki, önceki taksitlerde iyi deneyime sahip yetenekli oyuncular talimat eksikliğini önemsemeyecek. Onlar için öğrenme eğrisi çok dik değil ve  basit arayüz, kontrollerin ve görevlerin doğru şekilde anlaşılmasına yardımcı oluyor . Genel olarak, oyun  herhangi bir simülatör meraklısı için mükemmel bir seçimdir  ve sıkı hayranları hayal kırıklığına uğratmaz.

Birkaç eksikliğe rağmen, Farming Simulator 2019, çeşitli dinamiklerle devasa bir dünyayı keşfetmenizi sağlayan ödüllendirici bir oyundur  . Basit arayüz, anlamayı kolaylaştırır ve çok fazla sorun yaşamadan oyunun tadını çıkarmanızı sağlar. Oyun yeni başlayanlara talimat vermeye odaklanmış olsa da, zorluklara, ödüllere ve görevlere alışmak çok zaman almaz.

Farming Simulator’u bir dizüstü bilgisayarda oynayabilir misin?

Arayüzü bir kez taktığınızda, grafikler muhteşem görünür ve kırsalda eğlenceli bir yolculuktur. Windows 7 veya Windows 8 PC’nizde bir çiftçilik simülatörü düşünüyorsanız, Farming Simulator 19 hiç akıllıca değildir. Umarız, Farming Simulator 20 indirmesi veya FS20 indirmesi de yakında hazır olacaktır.

Simülasyon meraklıları için mükemmel bir oyun!

Arazi ve para göz önüne alındığında, Farming Simulator 19 indirmesi, Farming Simulator 17 ve Farming Simulator 18 dahil olmak üzere önceki sürümlerden çok daha iyi. Ayrıca, Farming Simulator 19’u Android için indirmeye de devam edebilirsiniz. Oyun, uzmanlar için çok fazla keyif getirirken, yeni başlayanlar için bunaltıcı olabilir. Sonuç olarak, Farming Simulator 19, en azından FS 20 indirmesi çevrimiçi olarak mevcut olana kadar, simülatör oyunları konusunda hevesli oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Artıları

  • Gerçek dünya makineleri
  • Tam lisans
  • Faaliyetlerde çeşitlilik
  • Basit ve temiz arayüz

EKSİLERİ

  • Yeni başlayanlar için zor
  • Zaman tükeniyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *