Report this app

Description

oyun tanıtımı

“Farming Simulator 17”, “Focus Home” tarafından yapılan bir simülasyon iş oyunudur. Bu oyunda, denemenizi bekleyen ekimle ilgili birçok teknik ve oyun olacak. Bu dizi piyasaya sürüldüğünden bu yana, tüm dünyadaki oyuncular tarafından sevildi ve şimdi 17. bölümü yayınlandı. Size daha ilginç içerik getireceğine inanıyorum!

 

Sürüm içeriği

Yeni harita: Daiju Yinggu

Yeni rol: Bu, dizide ilk kez kahramanı tanıtacak. Kullanıcılar oyuncuyu veya kadın kahramanı seçebilir ve ayrıca erkek ve kadın asistanları da işe alabilirler.

Yeni oyun: Bu oyun, hayvancılık, plantasyon, satış ve ormancılık gibi tüm çiftlik türlerini içerir.

Oyun içeriği

Oyunda, ahşap, yiyecek vb. Gibi çeşitli malzemeleri taşımak için trenler kullanılabilir.  İstediğiniz zaman yanaşabilir, malzeme alıp satabilirsiniz.

Bu oyun dizide ilk kez kahramanı tanıtacak. Kullanıcılar kahramanı veya kadın kahramanı seçebilir ve ayrıca erkek ve kadın asistanları da işe alabilirler. Bu çalışma, hayvancılık, plantasyon, satış ve ormancılık gibi tüm çiftlik türlerini içerir. Oyun bir sanal alan dünyasını benimser. Oyuncular, çiftlikleri büyük haritalarla yönetecek ve yeni eklenen Juying Vadisi gibi diğer oyun sahnelerine giden trenleri de kontrol edebilecekler. Ayrıca hayvancılığa domuz yetiştirme unsurları da eklenmiştir.

Oyun özellikleri

Ekinlerinizi hasat edin ve çeşitli mahsullerle bir çiftlik geliştirmenin sayısız olasılığını deneyimleyin. 
Tarımsal faaliyetlerinizi daha çeşitli hale getirmek için odun kesimi ve hatta hayvancılık kullanın! 
Çiftliğinizi görsel olarak sürükleyici bir ortamda geliştirin. 
AGCO’nun en saygın markaları olan Challenger, Fendt, Valtra ve Massey Ferguson dahil olmak üzere, aslına uygun şekilde yeniden üretilmiş tarım araçlarını ve araçlarını kullanın ve sürün. 
Çiftliği ilerlemenize ve genişletmenize yardımcı olmaları için arkadaşlarınızı davet edin! 
Tutkulu bir ekip tarafından yapılan modları indirin ve şimdi neredeyse sınırsız içerik ve gelişen bir Farming Simulator 17 oyun deneyimi elde edebilirsiniz.

Oynanış

siparişi kabul et

1. Ne yapmak istediğinizi belirlemek için ilk adım siparişi kabul etmektir. Oyuncular, evin yakınında, haritanın sağ alt köşesinde ilan panosunu bulabilir ve ardından üzerindeki sırayı onaylayabilirler.
2. Sipariş, oyuncuların belirli bitkileri dikmesini veya belirli mahsulleri ele geçirmesini gerektirecektir. Oyuncular, kendi koşullarına göre kabul edip etmemeyi seçebilirler.
3. Dikkat edilmesi gereken emirler, oyuncular için ana gelir kaynağıdır.

Alanları satın alın

1. Siparişleriniz gittikçe arttığında, toprağınız bu kadar çok ürün yetiştirmek için çok geç kalıyor, o zaman oyuncuların üretim kapsamını genişletmek ve daha fazla tarım ürünü üretmek için yeni tarlalar satın alması gerekiyor.
2. Oyuncu, belirli bir arazi parçasında ürün yetiştirilmediğini görür ve ortada arazinin satın alınabileceğini gösteren bir simge vardır, ancak fiyat genellikle ucuz değildir.

Hayvancılık

1. Çiftlik hayvanlarını besleme konusu aslında tüm çiftlik ekim sisteminden tamamen ayrılamaz. Oyuncular çiftçilik yaparken, çiftlik hayvanlarını beslemek için kullanılabilen çeşitli artıkları geri dönüştürür veya kullanır.
2. Örneğin tahıl ekimi

Yapılandırma gereksinimleri

Minimum sistem yapılandırması
İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 
İşlemci: 2.0 GHz Intel veya eşdeğeri AMD çift çekirdekli işlemci 
Bellek: 2 GB RAM 
Grafik: nvidia Geforce GTS 450 Serisi, AMD Radeon HD 6770 grafik kartı veya daha iyisi (en az 1 GB VRAM) 
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı 
Depolama alanı: 6 GB boş alan gereklidir 
Ek notlar: ÇEVRİMİÇİ OYUN İÇİN İNTERNET BAĞLANTISI GEREKLİDİR

İlgili değerlendirme

Bu oyunda, en son simüle edilmiş çiftlik içeriğini deneyimleyebileceksiniz, klasik hayvancılık, ekim, ticaret ve hatta kesim, yeni oyun haritasına yeni bir ışık tutacak. Bu oyunun en önemli özelliği, meslektaşlarınızın binden fazla tarım makinesi ve araca sahip olması, bunların hepsi mekanize kontrol, yüksek teknoloji çiftlik yönetimi ve yönetim oyununu deneyimlemenizi sağlar ve çiftliğinizin usta olmasıdır.

İlgili yamalar

Simulation Farm 17 tam sürüm değiştiricisi

Simülasyon çiftliği 17 tamamen kilidi açılmış arşiv

oyun stratejisi

Simülasyon çiftliği 17 stratejisinin entegrasyonunun tam analizi

Biçerdöver: Her tür mahsulü hasat edebilen çeşitli evrensel biçerdöver stilleri vardır. Oyuncular araziyi hasat ederken alet kullanmalıdır.

Traktör: Son derece güçlü, neredeyse her şeye gücü yeten bir araç. Sürme, dikim ve benzeri gibi çeşitli görevleri tamamlamak için çeşitli özel alet kafalarıyla birlikte kullanılabilir.

Patates hasat makinesi: Patates hasadı için profesyonel bir alet. Oyuncuların sadece bu aracı sahaya sürmesi ve bol miktarda patates toplamak için dolaşması gerekir.

ilgili öneri

“Simulation Farm 15 Gold Edition”  , yüksek derecede özgürlük, resim kalitesi ve fiziksel efektlerin performansı daha mükemmel olan klasik bir simülasyon oyunudur, “Simulation Farm 15 Gold Edition” oyunculara büyük bir açılım sağlayacak Seks dünyası, detaylarla ve görsel efektlerle dolu yeni nesil işler ve çok oyunculu modda daha fazla arkadaşın eklenmesi çiftlik yönetimini daha kolay ve daha eğlenceli hale getirecek. Bu son devam oyunu oyunculara çok iyi bir yeni simülasyon oyunu deneyimi getirecek.

“Simulation Farm 15”  oyuncuları çeşitli tarım görevlerine meydan okumaya davet ediyor. Sığırlar, tavuklar, koyunlar ve mahsuller de dahil olmak üzere oyuncular, çiftliklerini yönetmek ve geliştirmek için modern tarım ekipmanları kullanacak. Bu oyunda 2 açık dünya var. Kuzey Avrupa ve Kuzey Amerika’da milyonlarca metrekareyi kullanabileceksiniz. Daha fazla araç ve diğer aletlerin eklenmesiyle ağaçları özgürce kesebileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *