Extreme Car Driving Simulator (MOD, Unlimited Money) android’de ücretsiz indir

Extreme Car Driving Simulator (MOD, Unlimited Money) android'de ücretsiz indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Extreme Car Driving Simulator Açıklaması

Extreme Car Driving Simulator, gelişmiş gerçek fizik motoru sayesinde 2014’ün en iyi araba simülatörüdür
Hiç bir spor araba simülatörünü denemek istediniz mi? Artık bir yarış spor otomobilini ücretsiz olarak sürebilir, sürükleyebilir ve hissedebilirsiniz!
Senin için koca bir şehirde öfkeli bir yarışçı ol. Trafik veya diğer rakip araçlarla yarış nedeniyle fren yapmaya gerek yok, böylece polis sizi kovalamadan yasadışı dublör eylemleri gerçekleştirebilir ve tam hızda koşabilirsiniz! Hızlı sürüklenmek ve tükenmişlik yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bu açık dünya şehrinin asfaltını yakın!

Dünyanın en hızlı arabalarından birinin direksiyonuna geçin ve kimseye zarar vermeden veya arabanızı tahrip etmeden neredeyse her şeyi yapabileceğiniz boş bir şehirde gidin. Extreme Car Driving Simulator, temelde bir şehir etrafında kalp durduran hareketler ve zıplamalar yapmanıza veya aracın belirli yol koşullarında nasıl tepki verdiğini daha iyi anlamanıza olanak tanıyan serbest sürüş modunda bir uygulamadır.

Bu simülasyon uygulamasının iki ekstra oyun modu vardır: puan modu ve trafik modu. İlkinde, yeşil çizgilere ne kadar hızlı ulaşırsanız, o kadar yüksek puan alırsınız. İkincisi, sokaklardaki diğer arabalarla şehir içinde gezinebilirsiniz.

Arabanızı sınırlara götürmek, gerçek bir arabadaki gibi çörek yapmak veya lastik yakmak istiyorsanız, Extreme Car Driving Simulator bunu yapmak için iyi bir uygulama.

Extreme Car Driving Simulator, gelişmiş gerçek fizik motoru sayesinde 2014’ün en iyi araba simülatörüdür
Hiç bir spor araba simülatörünü denemek istediniz mi? Artık bir yarış spor otomobilini ücretsiz olarak sürebilir, sürükleyebilir ve hissedebilirsiniz!
Senin için koca bir şehirde öfkeli bir yarışçı ol. Trafik veya diğer rakip araçlarla yarış nedeniyle fren yapmaya gerek yok, böylece polis sizi kovalamadan yasadışı dublör eylemleri gerçekleştirebilir ve tam hızda koşabilirsiniz!

Hızlı sürüklenmek ve tükenmişlik yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bu açık dünya şehrinin asfaltını yakın!

OYUN ÖZELLİKLERİ

YENİ: Mini oyun kontrol noktası modu.
YENİ: Trafikte sürün !!!!!
Devir, vites ve hız dahil tam gerçek HUD.
ABS, TC ve ESP simülasyonu. Bunları da kapatabilirsiniz!
Ayrıntılı bir açık dünya ortamını keşfedin.
Gerçekçi araba hasarı. Arabanı çarp!
Doğru fizik.
Arabanızı direksiyon simidi, ivmeölçer veya oklarla
kontrol edin. Birkaç farklı kamera.

NE VAR NE YOK

GÜNCELLEME v4.17
Hata düzeltme
SÜPER YAZ GÜNCELLEME !!!!
Gündüz-Gece modu !!
Yeni dinamik ışık sistemi !!
Geliştirilmiş hız hissi !!
Tonlarca hata düzeltmesi !!
YENİ GÜNCELLEME 4.09 !!!
Yeni çarpışma özel efektleri ve geliştirilmiş hasar sistemi!
Geliştirilmiş yıldırım sistemi!
Yeni dayanılmaz teklifler!
YENİ GÜNCELLEME 4.08 !!!
YENİ geliştirilmiş offroad ortamı !!
Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri !!
YENİ GÜNCELLEME v4.07
İMHA ETKİNLİKLERİ!
Tüm kutuları yok edin!
Yeni araba paketi !!
YENİ GÜNCELLEME!! v4.06.1
Hız kameraları olayları !!!
  • Extreme Car Driving Simulator  – sürükleyici araba sürüş simülatörü. Oyundaki hikaye. Oyuncu sanal şehrin etrafında seyahat etmeli ve kilometrelerce gitmelidir. Oyunların ayırt edici özelliği, yeni araba satın alma işleminin gidilen belirli bir mesafe için yapılmasıdır. Bu, bu tür projeler için alışılmadık bir karardır. Unutulmamalıdır ki, araba yelpazesi yeterince geniş, her oyuncu bir demir atı iyi bir seçim bulacaktır.

    Kullanıcı becerilerini üç modda test edebilir: serbest sürüş, yolda trafik varlığında sürüş ve noktadan noktaya zamanında seyahat. Kontrol sanal düğmelerdir. Ekrandaki uygun düğmeye basarak da kamera görünümünü değiştirebilirsiniz.

    Grafikler oldukça iyi. Kentsel mimari, araba modelleri kadar iyi çalıştı. Kullanıcının makinesinde kaza olması durumunda ezik görünecek, oldukça gerçekçi görünüyor. Extreme Car Driving Simulator  – sanal şehirlerde araba sürmeyi sevenlere hitap edecek harika bir yarış oyunu.

Download links


Extreme Car Driving Mod Apk Indir


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *