Euro Truck Simulator 2 Mod Apk Android İndir

Euro Truck Simulator 2 Mod Apk Android İndir Download
3.5/5 Votes: 4
Developer
--
--

Report this app

Description

Oyun hakkında 

Bir kamyon şoförü olmak istediysenizETS2 Android  denemeniz gereken şeydir. Ayrıca mevcut herhangi bir iOS cihazında da çalışır. Sonunda Euro Truck Simulator 2 Mobile’ı istediğiniz herhangi bir yerde oynayabilmek için ihtiyacınız olan tek şey Google’ın veya Apple’ın işletim sistemine ve en az 1 GB RAM’e sahip bir telefon. Mobil cihazınızda gerçek gecikmesiz ETS2’yi deneyimlediğinizde bu oyun sizi saracak!

2012 yılında oyun topluluğu, SCS Software tarafından yayınlanan bir kamyon simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator 2 için çıldırdı. Oyun, bir kamyon şoförünün rüya gibi bir işine sahip olmakla ilgilidir. Kendi aracı olmadan düşük ücretli bir kamyoncu olarak başlıyorsunuz ve düzinelerce işçiyi işe alan bir şirketin sahibi olmak için yavaşça merdivenlerden Asuccess’e tırmanıyorsunuz. Bugün tüm bunları Euro Truck Simulator 2 Mobile ile Android ve iOS cihazlarınızda yaşayabilirsiniz! Oyun, siz oynayamıyorken şirketinizin iflas etmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan tüm Android ve iOS telefonlarda ve tabletlerde sorunsuz çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Artık Euro Truck Simulator 2 Android ve iOS’u istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Android hakkında bilmeniz gerekenler

Euro Truck Simulator 2 Android  , bir bilgisayara veya oyun konsoluna bağlanmanıza gerek kalmadan oyunu oynamanıza izin verir. Herhangi bir oyun platformu olmadan çalışır. Sadece oyunu kurun ve gitmeye hazırsınız. Üst düzey bir PC’de olduğu gibi sorunsuz çalışması için en az 1 GB RAM’e sahip herhangi bir telefon veya tablet ile çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Optimizasyon komut dosyası, cihazınızda hem CPU hem de GPU tarafından işlenen tüm grafiklerle ilgilenir. Verilerin çoğu OTA’dan indirilir ve dahili belleğinizde veya SD kartınızda işlemleri kolaylaştırmak için küçük boyutlu bir önbellekte saklanır. Bu, oyunun yalnızca şu anda sorunsuz bir şekilde oynamak için gerektiği kadar yer kapladığı anlamına gelir. Euro Truck Simulator 2 ayrıca herkesin dualarına cevap olan çok oyunculu moda izin verir. Kim internette ETS2 Android oynamak istemez ki!

Euro Truck Simulator 2 Mobile  – uzun metrelerin yönetimi ile ilgili ünlü projenin mobil versiyonu. Oyunculara devasa bir Avrupa haritası, düzinelerce büyük şehir ve bir dizi yerleşim yeri, çeşitli tesisler, benzin istasyonları, depolar, kilometrelerce yol, diğer trafik ve oyunu çevreleyen çok daha fazlası sunulur. Malların teslimi sadece oyun parası kazanmak ve bunu ekipmanı pompalamak ve yeni modeller satın almak için harcamakla kalmayacak, aynı zamanda kendi işlerini de geliştirecek. İyi grafikler, mümkün olan her şeyin ayrıntılı özellikleri ve çok daha fazlası hiçbir oyuncuyu kayıtsız bırakmayacaktır.

Euro Truck Simulator 2 bizi Blegium, İtalya, Hollanda, Polonya veya Birleşik Krallık dahil 60’tan fazla Avrupa şehrini ziyaret etmeye götürüyor. Dayanıklılığınız, hızınız ve beceriniz, büyük bir kamyon ve taşıyıcı filosunun üyesi olduğunuzu hissettiğinizde test edilecektir.

Şöhretiniz büyüdükçe kendi işinizi yönetmek için görevleri tamamlayın ve itibarınızı ve paranızı geliştirin. Kendi kamyon ve garaj filonuzu satın alın, diğer sürücüleri kiralayın ve maksimum kar elde etmek için şirketinizi yönetin.

Aracınızı isteğe bağlı ışıklar, hoparlörler, renkler ile özelleştirerek benzersiz ve orijinal hale getirebilirsiniz … hatta en sevdiğiniz görünümü elde etmek için ayar seçeneklerine bile sahipsiniz.

Göreceğiniz ve seyahat edeceğiniz yollar, bağlantıları ve ilgi alanları dahil olmak üzere gerçek konumlara dayalıdır.

Yolun bu devlerini sürmek istiyorsanız, önce bu demoyu izleyin ve Euro Truck serisinin neden bu kadar ünlü olduğunu bilin. Oynadığınız şeyi beğendiyseniz … tam sürümü satın alın ve oyunun geri kalanının kilidini daha fazla indirme yapmadan açın.

Download links


Euro Truck Simulator 2 Mod Apk İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *