eba indir

7.6.7650

Milli Eğitim Bakanlığı'nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.
Download
5/5 Votes: 2
Developer
Eğitim Bilişim Ağı (EBA)
Version
7.6.7650
Updated
2 Eylül 2020
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Milli Eğitim Bakanlığı’nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden  geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

EBA APK nasıl kurulur?

Kaydedilen APK  dosyasını açın ve devam edin. Bazı kullanıcılar kurulumu başlatmama durumuyla karşılaşabilir. Android bunu varsayılan olarak kısıtlar. Bilinmeyen Kaynaklardan APK kurulumunu etkinleştirmek için şu adımları izleyin:

  1.  İndirilen APK dosyasını açın . Bunu ilk kez yaparsanız, uyarı içeren bir açılır mesaj görüntülenir.
  2. Ayarlar’a dokunun  .
  3. Şimdi bu kaynaktan kuruluma izin vermelisiniz. Butonuna dokunun  açın .
  4. Geri dönün  ve APK dosyasını tekrar açın.
  5. Yükle  düğmesine dokunun  .

Video

Images

Download links


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *