Earn to Die 2 v1.4.21 MOD APK – PARA HİLELİ

Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

[ad_1]

Earn to Die 2 v1.4.21 PARA HİLELİ APK, zorlu yollarda ilerlemek ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Not Doppler firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde daima ileri doğru gitmek, zombileri ezmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Earn to Die 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, arabalarınızı rahatça geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Tehlikeli zombiler, hızlı arabalar, aşılması güç engelleri ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Earn to Die 2 Play Store’da 1.630.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunda istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, fiyatlar “0” sıfırdır.

Earn to Die 2 v1.4.21 MOD APK İNDİR – 71MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Earn to Die 2 v1.4.21 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Earn to Die 2 1.4.21 para hile apk : oyun içindeki geliştirmelerin fiyatı “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için
Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

[ad_2]

Download links

Earn to Die 2 v1.4.21 MOD APK Indir


Oyun Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);