Earn to Die 2 Mod Apk Indir

Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Earn to Die 2 hakkında daha fazla bilgi

Listenin en iyisi Earn to Die’ın bu devasa devamında arabanızı bir zombi kıyametinde sürün.

Ülkenin diğer tarafında bir tahliye gemisi bekliyor. Şehir zombiler tarafından istila edildikten sonra yolunuzda duran tek şey. Sadece harap olmuş bir araba ve az miktarda nakit ile tanıdık bir durumla karşı karşıya kalırsınız. Earn to Die 2’yi oynama şekliniz, diğer birçok oyunu oynama şeklinize benzer. Bu türde: ekranın sağ tarafında hızlandırma ve turbo düğmelerini bulacaksınız. Bu sırada, aracı ekranın sol tarafında döndürmek için düğmeler var. Bu kontrolleri kullanarak, benzinin çok sınırlı bir kaynak olduğunu aklınızdan çıkarmadan, olabildiğince uzağa gitmeye çalışmalısınız.

Oynamaya başladığınızda bulacağınız ana sorunlardan biri, benzin sıkıntısı nedeniyle çok uzağa gidememenizdir. Bu nedenle, aracınızı (benzin istasyonunda) sürekli olarak iyileştirmeniz gerekecektir. Neyse ki Earn to Die 2’de her yarışta çok para kazanıyorsunuz, bu da her yarışta arabanızı pratik olarak geliştirmenize olanak tanıyor.

YEPYENİ HİKAYE MODU:

Earn to Die 2, öncekinden beş kat daha uzun, devasa bir yeni Hikaye Modu sunuyor. Oyun, tanıdık çöl ortamından ayrılıyor ve zombilerin istila ettiği şehirlerin derinliklerine dalıyor.

ÇOK KATMANLI SEVİYELER:

Seviyeler artık çok kademeli! Yeraltı tünellerinden geçerek çürümüş otoyol üst geçitlerinden geçin ya da zombi dolu epik fabrikaları parçalayın. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi ordularından kaçamayacaksınız – tek seçeneğiniz onları ezmek.

DAHA FAZLA ZOMBİ. İMHA VE MAYHEM:

Ne için bekliyorsun? O kurtarma gemisi sonsuza kadar beklemeyecek. Kendinizi vahşi bir yolculuğa hazırlayın – ve cidden, zombi dolu fabrikaları parçalamak gibisi yok.

Earn to Die 2, seviyeden seviyeye çok değişmese de, bir düzine farklı araç ve her arabaya yapılabilecek bir ton iyileştirme sunan çok eğlenceli bir 2D sürüş oyunudur.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);