Earn To Die 2 Mod Apk Indir

Earn To Die 2 Mod Apk Indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Earn to Die 2 Açıklama

Bu devasa devam oyununda arabanızı zombi kıyametinde sürün, listenin en üstüne, Earn to Die!

Ülkenin diğer tarafında bir tahliye gemisi bekliyor. Önünüzde duran tek şey şu: şehirler birbiri ardına zombiler tarafından işgal edildi. Sadece cılız bir araba ve az miktarda nakit para ile, hayatta kalmaya zombi ordularını sürmek için tanıdık bir durumla karşı karşıya kalıyorsunuz!

YEPYENİ HİKAYE MODU
Earn to Die 2, önceki modelden beş kat daha uzun, devasa bir yeni Hikaye Modu sunuyor. Oyun tanıdık çöl ortamını terk ediyor ve zombi istilasına uğramış şehirlerin derinliklerine dalıyor.

ÇOK OYUNCULU SEVİYELERİ:
Seviyeler artık çok katmanlı! Yeraltı tünellerinden, çürümüş otoyol üst geçitlerinden geçin veya zombilerle dolu destansı fabrikaları parçalayın. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi ordularından kaçamayacaksınız – tek seçeneğiniz onları ezmek!

BİR ZOMBİ DENİZCİLİK MAKİNESİ YAPIN
Bir spor araba, bir itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti dahil olmak üzere 10 farklı aracın kilidini açın ve yükseltin. Her araç, zırhlı çerçeveler, tavana monte edilmiş toplar, güçlendiriciler ve daha fazlası gibi bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.

YOK EDİLEN ARAÇLAR
Araçlar artık tamamen yok edilebilir. Çok dikkatli değilseniz, aracınız parçalanırken hayatınızı bekleyin.

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA BERTARAF. DAHA FAZLA MAYHEM.
Ne için bekliyorsun? O kurtarma gemisi sonsuza kadar beklemez! Kendinizi vahşi bir yolculuğa hazırlayın – ve cidden, zombi dolu fabrikaları parçalamak gibisi yok!

Earn to Die 2, oyuncuların hem benzinin hem de insanlığın kıt olduğu kıyamet sonrası engeller ve zombilerle dolu bir çorak arazide gezinmek zorunda oldukları bir 2D yarış oyunudur.

Earn to Die 2’yi oynama şekliniz, bu türdeki diğer birçok oyunu oynama şeklinize benzer: Ekranın sağ tarafında, aracı açmak için düğmeler varken, hızlanma ve turbo için düğmeler bulacaksınız. ekranın sol tarafında. Bu kontrolleri kullanarak, benzinin çok sınırlı bir kaynak olduğunu aklınızdan çıkarmadan, olabildiğince ileri gitmeye çalışmalısınız.

Oynamaya başladığınızda karşılaşacağınız ana sorunlardan biri, benzin sıkıntısı nedeniyle çok ileri gidememenizdir. Bu nedenle, aracınızı (benzin istasyonunda) sürekli iyileştirmeniz gerekecektir. Neyse ki Earn to Die 2’de her yarışta çok para kazanıyorsunuz, bu da arabanızı her yarışta pratik olarak geliştirmenizi sağlıyor.

Earn to Die 2, seviyeden seviyeye pek değişmeyen ancak bir düzine farklı araç ve herhangi bir arabada yapılabilecek bir ton iyileştirme sunan çok eğlenceli bir 2D sürüş oyunudur.

Oyun, insanları çok iyi tatmin edecek etkileyici özelliklere sahip. Oyunda, arkaya ve öne eğilmek ve yakıtın bitmesi için ekrandaki butonu kullanarak arabaları tamamen kontrol etmeniz gerekiyor. Bu oyundaki araç kötü çünkü hepsinde çok fazla domuz var. Ayrıca, bu oyunda en iyi mücadeleyi alacaksınız çünkü her arabada, kamyonda ve kamyonette herhangi bir acı çekeceksiniz. Ayrıca oyunu oynamak için sahip olduğunuz puanı kontrol ederek seviyeye başlamalısınız.

Herhangi bir anlamınız yoksa endişelenmeyin çünkü çevrenizdeki inleyen zombilerin üzerinden geçebilirsiniz. Ne kadar ilerlediğinize bağlı olarak puan kazanırsınız ve oyun içi dolara dönüştürülebilir. Oyundaki dolarlar, arabanızı garajda yükseltmek için kullanılabilir.

Bu oyun oyuncuyu çok iyi tatmin edecek güzel grafiklere sahip. 2D grafiği kullanarak, bu oyun androidinizde çok iyi oynanabilir. Ayrıca oyunun tasarım grafiği de mükemmel. Oyun her yaş ve cinsiyet için oynanabilir. Harika olan oyunun sadece grafikleri değil ses efekti de özellikle oyun sırasında sizi korkutacak zombi inlemelerinde güzel.

Oyun etkileyici ve oyuncuyu oyun oynarken keyif alacak olsa da, oyuncular tarafından bilinmesi gereken bazı artıları ve eksileri de var. İşte bilmeniz gereken bazı artılar ve eksiler.

Artıları:

  • Oyunun çarpıcı görselleri var
  • Gecikme veya çerçeve düşmesi olmadan mükemmel performans gösterebilir
  • Bu basit bir oyun
  • İyi araç yelpazesi
  • Oyuncunun zombide fark etmesine gerek yok

Eksileri:

  • Oyunun fiziğinde herhangi bir farklılık olup olmadığından emin değil
  • Oyuna her yeni seviyede sıfırdan başlamak zor olabilir
  • Gerçek bir Delorean değil

Oyunu oynamak için ipuçları

Oyun basit olsa da, oyunu kolaylaştırmak ve daha fazla puan kazanmak için Android için Earn to Die 2 oynamanın ipuçlarını da bilmelisiniz. Oynamadan önce, oyunu oyun ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlamalısınız. Metal Slug oyununda olduğu kadar robot benzeri grafik çekin. Daha fazla puan almak için tüm zombileri olabildiğince parçalayın ve parçalayın, oynamanız için en iyi ipuçları.

ChangeLog

  • Performans geliştirmeleri
  • Hata düzeltmeleri

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);